RUKOMET

Zasto?
To je pitanje koje se stalno postavlja kod nas?
Rukomet je npr.uspesniji od fudbala,a mi ga svrstavamo medju losije sportove?
ZASTO?
[
 
Da li ici na kamp ili ne 2003?
Novac:moslim da je malo vise skupo?
Vreme:mislim da je trebalo pomeriti kamp u augustu?
Da ili ne-KAMP?
 
Rukometas_17:
Zasto?
To je pitanje koje se stalno postavlja kod nas?
Rukomet je npr.uspesniji od fudbala,a mi ga svrstavamo medju losije sportove?
ZASTO?
[
zasto?
pa bas zato sto ga ne proptate onako kako oni to zasluzuju...ali doci ce i nasih 5 min.....
posto od fudbalera nema nista ...koliko ja mogu da vidim....
a rukomet ipak pocinje da bude aktuelan.....
 
Rukometas_17:
Da li ici na kamp ili ne 2003?
Novac:moslim da je malo vise skupo?
Vreme:mislim da je trebalo pomeriti kamp u augustu?
Da ili ne-KAMP?
sto se tice para.....to stvarno neznam....
a sto se tice vremena......to treba uskladiti sa pocetkom sezone.....
 
jeeca:
a to da li treba ici na kamp ili ne.....
odgovor je definitivno DA...
same pripreme mnogo znace.....to ne treba propustiti nikako

Nasao sam te.. :))
U svakom slucaju kampove ne treba propustati kao ni treninge. Nisam rukometas, ali volim sport tako da te jeco podrzavam u svemu. Uvek treba ici napred i usavrsavati se, dokle god je to moguce. Ostalo dolazi samo od sebe.....
 
Arsa:
jeeca:
a to da li treba ici na kamp ili ne.....
odgovor je definitivno DA...
same pripreme mnogo znace.....to ne treba propustiti nikako

Nasao sam te.. :))
U svakom slucaju kampove ne treba propustati kao ni treninge. Nisam rukometas, ali volim sport tako da te jeco podrzavam u svemu. Uvek treba ici napred i usavrsavati se, dokle god je to moguce. Ostalo dolazi samo od sebe.....
blago meni kad me podrzavas u svemu....:)))
 
Interesuje me koliko je tesko djevojkama u rukometu, mislim guranje, padanje itako to? Meni izgleda tesko i ne bih se nikada usudila da treniram, mada volim da gledam!
 
atleticarka:
Interesuje me koliko je tesko djevojkama u rukometu, mislim guranje, padanje itako to? Meni izgleda tesko i ne bih se nikada usudila da treniram, mada volim da gledam!
Trenirala sam u detinjstvu intezivno,nekih 4 god.Na sva ta guranja se naviknes, a padovi tj. proklizavanja po parketu su prosto uzivancija, verovala ili ne.Ti padovi se prosto izvezbaju i znas uglavnom kako i da padnes.Naravno sport je prilicno grub i moze doci i do ozbiljnijih povreda, ali vrlo retko - na srecu!
 
Joka:
Cao vlado ovde jedna rukometasica.Da li bi zeleo da se dopisujemo :D 8) :wink:

Naravno!!!Izvinjavam se sto ovako kasno odgovaram,ali nisam duuugo gledao ovaj topic.
Naravno da hocu da se dopisujemo,mislim da u mom profilu imas e-mail.Pa,pisi cim budes mogla.
Pozdrav svim rukometasicama i rukometasima!Samo nastavite da trenirate,isplatice se sve to! 8) 8) 8)
 
atleticarka:
Interesuje me koliko je tesko djevojkama u rukometu, mislim guranje, padanje itako to? Meni izgleda tesko i ne bih se nikada usudila da treniram, mada volim da gledam!

moja mama je igrala u reprezentaciji i bila je jedna od boljih rukometasica i iako je prestala rano da trenira danas ima sportska kolena i bolove u zglobovima!!!
 
Rukometje divan sport iako tako ne izgleda!!! :wink:

A kada ga jednom zavolis....inficiran si za sva vremena! :D

Povrede.....ruzna stvar, ali desavaju se i u drugim sportovima. :?

Padanje.....naviknes se i posle dodje kao da se bacis na svoj krevet pre spavanja!!! :D
 

Back
Top