Quantcast

RUKOMET ISTORIJA

nenad.vujovic

Početnik
Poruka
5
Zna li neko kako da dođem do snimaka nekih rukometnih utakmica od 1960. do 1975.
Da objasnim. Moja majka se zove Ratka Vujović, devojačko Kadović i bivša je reprezentativka SFRJ, srebro na svetskom prvenstvu u Holandiji 1971, bila je i kapiten Voždovca. Želeo bih da pronađem neke njene snimke, slike, izveštaje da bih imao uspomenu. To bi joj bio najbolji rodjendanski poklon ikad. Pokušavao sam u RSS ali oni nemaju ideju gde bi to moglo biti. Pa zar niko u ovoj zemlji ne brine o istoriji, jer takav rukomet se više neće igrati kod nas verovatno nikad.
Ima li neko ideju?

Zvercina

Primećen član
Poruka
932
Da probas da potrazis od dilera koji prodaju diskove, ali ne onih po ulici, vec onih sto se reklamiraju putem interneta, neki od njih imaju zaista zavidan arhiv sportskih dogadjaja, zatim po autobusima sam vidjao nalepnice (zivim u Bg) gde doticna osoba ima skoro celu arhivu rukometnih, kosarkaskih i fudbalskih utakmica, pa ako si mozda zapisao taj telefon? I da probas u JEF-u, ili da porucis preko njih nekako? Probao u RTS? Oni su verovatno i onda prenosili to, tako da bi trebalo da imaju arhivirano negde.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.