rukavice

avesic

Domaćin
Poruka
3.004
zene da li ste primetile da u farbama za kosu ,, one rukavice uvek velicine kao za medvedju ruku ,, nema kao klasicna velicina za zenske ruke ,, ili to samo ja naletim na velicinu iksiksiksL
 
zene da li ste primetile da u farbama za kosu ,, one rukavice uvek velicine kao za medvedju ruku ,, nema kao klasicna velicina za zenske ruke ,, ili to samo ja naletim na velicinu iksiksiksL
pa j b t valjda je bolje da ti budu velike, nego da ne možeš da ih navučeš ako recimo imaš šaku ko lopar (haha, sad malo da radi guglić da se nauči šta je lopar, ko ne zna )
 
spektar znanja jeste odredjen širinom vokabulara , kažu čovek koji zna o cemu prica --- tome ne pridaje značaj


rukavice--- a one za hirurgiju što puckaju ,, isto su univerzalne
no dobro ,, uzela ja moj broj od više komada u pakovanju ,, pa sada pravim kolekciju ovih starih ,, ako neko ima šaketinU neka se javi ,, šaljem veoma povoljno
 
spektar znanja jeste odredjen širinom vokabulara , kažu čovek koji zna o cemu prica --- tome ne pridaje značaj mislim da ni sama nisi sigurna šta si 'tela reć'


rukavice--- a one za hirurgiju što puckaju ,, isto su univerzalne
no dobro ,, uzela ja moj broj od više komada u pakovanju ,, pa sada pravim kolekciju ovih starih ,, ako neko ima šaketinU neka se javi ,, šaljem veoma povoljno tek sad mi nije jasno šta si pitala u prvom postu, pa je l' problem što imaš one kao kesice (koje su velike i univerzalne) ili one uske gumene (koje jesu u jednoj veličini ali su prilagodljive ruci, donekle)
mada vidim da si se snašla, so ....never mindE
 
ok mistuka bilo mi je zadovoljstvo da ti budem konjče ,, ajde sada syaši , jer problem rukavica-- kesa i dalje postoji, zauzima mi prostor u kupatilu ,, daj se skoncentrirat na temu jok na mene ,, dakle šta činiti ,, znam ,, sigurno ima dosta muškaraca koji eksperimentisu sa farbama ,,


e da ,, A KOJE FARBE UPOTREBLJAVAJU MUŠKARCI ----- jel isto one sa ženskim slikama????
mada to je druga tema
 
ok mistuka bilo mi je zadovoljstvo da ti budem konjče ,, ajde sada syaši , jer problem rukavica-- kesa i dalje postoji, zauzima mi prostor u kupatilu ,, daj se skoncentrirat na temu jok na mene ,, dakle šta činiti ,, znam ,, sigurno ima dosta muškaraca koji eksperimentisu sa farbama ,,


e da ,, A KOJE FARBE UPOTREBLJAVAJU MUŠKARCI ----- jel isto one sa ženskim slikama????
mada to je druga tema

o ženo što si tako nad.kana, pa ne drma i tebe valjda pms kao mene :) ništa nisam maliciozno mislila, a ni napisala...
zauzima ti prostor u kupatilu :roll: daj ne zeki
 
spektar znanja jeste odredjen širinom vokabulara , kažu čovek koji zna o cemu prica --- tome ne pridaje značaj


rukavice--- a one za hirurgiju što puckaju ,, isto su univerzalne
no dobro ,, uzela ja moj broj od više komada u pakovanju ,, pa sada pravim kolekciju ovih starih ,, ako neko ima šaketinU neka se javi ,, šaljem veoma povoljno

Ma, ne pričaj!!!:shock:
 
Е, стварно је ово светски проблем број 1:shock:


e pa sad, možemo o prvoj Beogradskoj filharmoniji, kvantnoj fizici, sanitarnoj hemiji, genetskom inžinjeringu
ta ble sad tu, ja sada imam jedan par rukavica više no od prošlog farbanja, posle sledećeg imaću još jedan par, hvata me frka, šta će biti nakon deset godina
 
e pa sad, možemo o prvoj Beogradskoj filharmoniji, kvantnoj fizici, sanitarnoj hemiji, genetskom inžinjeringu
ta ble sad tu, ja sada imam jedan par rukavica više no od prošlog farbanja, posle sledećeg imaću još jedan par, hvata me frka, šta će biti nakon deset godina

nakon deset godina izvršiš ritualno spaljivanje,sa sve indijanskim plesom oko vatre,dok se okolo viori tvoja svježe ofarbana kosa ....:)
 
Onaj naskluplji Loreal pakuje odlicne uske rukavice, kao hirurske, u maloj plasticnoj kapsuli... ali na zalost ta farba ne pokriva sede tako da dzaba mi rukavice :)

e taj najskuplji loreal je najobičnije s ranje od farbe, nije ni farba, nego šampon koji se ispira nenormalno brzo. Ali imaju najbolje rukavice, da bih ostala na temi:lol:
 
Takodje,rukavice za preanje sudja i ribanje kupatila se proizvode po velicinama.
Sto rukavice za farbanje stavlja na posebno mesto jedinih univerzalnih rukavica evr na svetu !!!!:shock:
 
joj ja nemam naviku da stavljam rukavice kad nešto perem
ma ja sam prase, pa ih ne stavljam ni kad se sama farbam, pod uslovom da se farbam u plavo.

jel ih vi koristite kad ribate kupatilo?
ili čak i kad perete sudove?
 

Back
Top