Quantcast

Rts1 ili Rts2 koji više gledate ili koji od ova dva gledate i vaša mišljenja o njima?

Poruka
8
Ja gledam od ova dva državna kanala Rts1 više ili samo i gledam jer ima kultnih serija koje se uglavnom repriziraju,novih koje su,sjajne kao nova sezona Vojne akademije i zbog političkih i emisija o zdravlju i kulturi,dok Rts2 retko gledam ali kad ga okrenem ima lepu emisiju koju pogledam o drugim kulturama i prirodi.Zanima me da li više ljudi gleda Rts1 ili Rts2 i za koji od ova dva naša državna kanala mislite da je boljeg kvaliteta,iskreno ja mislim da su oba kanala dobrog kvaliteta,ali hoću da čujem i vaša mišljenja.

doppler

Aktivan član
Poruka
1.257
Slabo gledam TV, a kada gledam to su najvise FOX i HBO, po neki film ili serija.
Nase kanale izbegavam , sem Utiska,

Dosadilo mi pre 3-4 godine da gledam Vucica svaki dan kako se svadja sam sa sobom,.
"oni iz opozicije su rekli to i to, a ja im na to kazem nece moci itd...." :):)
a opoziciju nigde ni da cujes ni da vidis i sta su rekli, da li uopste i postoje ili su samo u Vucicevim pricama.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.314
Na RTS 1 gledam domace serije i fudbal - Zvezdu, Partizan i generalno Ligu Sampiona pogotovo sad kad krene nokaut faza... Zanimljivo da je sada reprezentacija presla na Novu S i Novu Sport, pa ce tako i EURO 2020 mislim po prvi put biti van rts-a.. Ne znam za Olimpijske igre, one verovatno ostaju..

A politicke i informativne emisije i ne gledam... jer realno sta ima da se vidi, na Dnevniku u 90 posto priloga Vucic i Brnabic, u Upitniku uvek je tu jedan sns trol koji ne dozvoljava pristojnu debatu.. Na drugim televizijama barem postoje satiricni programi, koji su btw totalno obesmislili politicke talk show programe.. Jedina ozbiljna politicka emisija vredna pomena je Utisak nedelje.. koja naravno ne ide na rts-u :D niti ce ici

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.