RTS u odbrani Otadzbine - 17-ta žrtva u abardarevoj ulici Dragoljub Milanović

Kazarski

Zainteresovan član
Poruka
167
Vrijeme koje je za nama, ostavilo je buran ratni trag na na našim prostorima. U odbrambenom stroju bili su ljudi raznih zanimanja i profesionalnosti. Radio televizija Srbije je dala svoj doprinos odbrani Savezne republike Jugoslavije. Neki spotovi iz tog teškog ratnog vremena ostaće zauvjek urezani u našim srcima i pamćenjima. Ratni spotovi koji su služili da održe moral vojsci i narodu danas su poput vremeplova koji nas vraća u prošlost.

Koliko je Radio Televizija Srbije bila trn u oku NATO agresora, govori i podatak da je u toku emitovanja TV dnevnika , 23. aprila 1999 zgrada televizije pogođena krstarećim projektilom koji je usmrtio 16 radnika. Najveći neprijatelj NATO bila je istina.

Izvještaji sa terena RTS su bili poražavajući i za dejstva i efekte agresora. Rat se nije odvijao po unaprijed smišljenom scenariju NATO. Poslije zločina nad bespomoćnim civilima u zgradi RTS u Beogradu, preživjeli kolege poginulih novinara i tehničkog osoblja su nastavili sa radom do kraja rata hrabro prkoseći smrti pod bombama, iznoseći slikom i riječju istinu o zločinačkoj agresiji protiv male suverene zemlje koja je tvrdoglavo odbijala da umre .

Na You Tube sam pronašao neke spotove i snimke koje želim da stavim ovdje na stranici sajta kako bi bili podsjetnik onih mučnih vremena. Takođe želim da odam počast svima koji položiše živote za istinu i njihovim porodicama.

U produženoj agresiji NATO u oktobru 2000. takozvana ujedinjena Demokratska Opozicija Srbije (DOS) ujedinjena pod dirigovanom NATO komandom, na ulicama Beograda dokrajčila je poslednju slobodnu riječ na Balkanu RTS. Razularene gomile demostranata su pljajčkale tehniku, palile i rušile...maltretirale i tukle novinare "poslušnike" režima.

Ovo su snimci i spotovi srpske televizije iz vremena kada se vodio rat za slobodu, dok je RTS bio u službi odbrane a ne okupacije kao danas.

 
Poslednja izmena:
Na ovo patetično s*anje imam samo jedan komentar: :bljak: na RTS i Milanovića i njegovu uredjivačku politiku devedesetih i na sve što se tiče devedesetih...i Milanovića...trebalo je da ga umlate kao seosku džukelu, a ne da ga ovi DOS-ovci još spasavaju...:evil:

Je li Kazarski, da te pitam nešto: da nisi ti Milanović, slučajno?


Ovaj ološ kuka zato što joj je muž dobio batine i zatvorsku kaznu??? :eek:

Nijesam Milanović, ali nijesam ni slijep ni lud...žuta ološ koja je danas na vlasti u Srbiji jeste izvršila egezekuciju nad svima onima koji su ostali vjerni Otadzbini do kraja a po nalogu šefova iz bunkera NATO .Da je na montiranom političkom suđenju bacio drvlje i kamenje na Miloševića, postao bi još velikan. Čovjek je stradao i leži u zatvoru potpuno nevin i to je činjenica, dok Srbija dočekuje svoje ubice sa vojnim i državničkim počastima.
 
Nijesam Milanović, ali nijesam ni slijep ni lud...žuta ološ koja je danas na vlasti u Srbiji jeste izvršila egezekuciju nad svima onima koji su ostali vjerni Otadzbini do kraja a po nalogu šefova iz bunkera NATO .Da je na montiranom političkom suđenju bacio drvlje i kamenje na Miloševića, postao bi još velikan. Čovjek je stradao i leži u zatvoru potpuno nevin i to je činjenica, dok Srbija dočekuje svoje ubice sa vojnim i državničkim počastima.

Da se ja pitam, tako "nevin" nikada ne bi ni izašao iz zatvora, a to da li si slep...ili šta si već................., ne znam..............., reši ti to sam sa sobom.
 
Колико се сећам, тај РТС је био Бастиља.
Зато сада имамо "јавну кућу јевропске Србије" са они коцкастоглавим.

To je smešna konstatacija s' obzirom da je došla izu usta jednog magarca kao što je Vuk a magarci su samo domaće životinje i ništa više a koje znaju da "povuču" malo više. Sad koga je Vuk vukao da bi dobio prolaz to je svima sada jasno, te stoga sve što je došlo od njega i njegovih sledbenika ravo je čistoj gluposti, laži i prevari.

Tadašnji RTS je bio bastion demokratije za ovo u šta se pretvorio danas. Danas je to jedna gomila srbskog i stranog ološa koja se izgubila u vremenu i prostoru i zivi neki svoj život "ni na nebu ni na zemlji", uostalom isto kao i oni koji su ih stvorili... demonacistička stranka DS.
 
Poslednja izmena:
To je smešna konstatacija s' obzirom da je došla izu usta jednog magarca kao što je Vuk a magarci su samo domaće životinje i ništa više koje znaju da "povuču" malo više. Sad koga je Vuk vukao da bi dobio prolaz to je svima sada jasno, te stoga sve što je došlo od njega i njegovih sledbenika ravo je čistoj gluposti, laži i prevari.

Tadašnji RTS je bio bastion demokratije za ovo u šta se pretvorio danas. Danas je to jedna gomila srbskog i stranog ološa koja se izgubila u vremenu i prostoru i zivi neki svoj život "ni na nebu ni na zemlji", uostalom isto kao i oni koji su ih stvorili... demonacistička stranka DS.

slazem se

i da dodam da vuk i nije gradjanin srbije. mozda je formalno, ali je onda izdajica rs
 
Da se ja pitam, tako "nevin" nikada ne bi ni izašao iz zatvora, a to da li si slep...ili šta si već................., ne znam..............., reši ti to sam sa sobom.

Gospođo - gospođice samo opušteno...ne razumijete vi pojam Otadzbine i žrtve. Vaš žuti evropski pogled na svijet neće nikada uspjeti da sagleda svu prljavštinu vaše demonokratske kulture.Puknućete facom u zid jer zid nećete moći da vidite od žutila koje vam curi iz očiju.
 
Gospođo - gospođice samo opušteno...ne razumijete vi pojam Otadzbine i žrtve. Vaš žuti evropski pogled na svijet neće nikada uspjeti da sagleda svu prljavštinu vaše demonokratske kulture.Puknućete facom u zid jer zid nećete moći da vidite od žutila koje vam curi iz očiju.

Zeznuo si se, ja sam komunista...:D

politika-komunisti-petokraka.gif
 
Da se ja pitam, tako "nevin" nikada ne bi ni izašao iz zatvora, a to da li si slep...ili šta si već................., ne znam..............., reši ti to sam sa sobom.



Nema potrebe da se ti pitaš više za bilo šta. Tvoje je bilo i sada prolazi ... polako i sigurno a za vaša zlodela moraćete svako pojedinačno da odgovarate i to svi od prvog do poslednjeg.

Na desetine hiljada ljudi je zbog diktatorskog režima u zadnjih 10 godina diglo ruku samo na sebe, isterani na ulicu prostim potezom pera kada je đinđić sa mićunovićem društveno vlasništvo pretvorio u državno i oteo imovinu stotinama hiljada ljudi. Oteo i prisvojio u ime DS-a koje su njihovi članovi bezobrano prisvojili otpuštajući radnike i prodajući najpre osnovna sredsva bud zašto a zatim ostale nepokrenosti da bi na kraju sasvim demontirana preduzeća poklanjali zenama, ljubavnicama i tako dalje.....
Samim tim potpuno su uništili industriju ne dozvoljavajući normalnu privatizaciju a posledice toga sve su više uočljive jer država je došla u totalno stanje raspada i zavisnosti od stranih kredita.

A ovo je samo jedan od sijaset lopovluka kojima se diče demonacisti pred stranim smradom. Znači ako imaš šta pametno da napišeš napiši, inače zaćuti jer svi tvoji argumenti kojima barataš su samo slabo izrežirana maloumna priča patrljaka od RTS novinara koji ne vrede baš ničemu.
 
Ratnohuskaca masinerija i generator sovinizma u Cobijevo vreme.

Uzas, jad i beda.

Ne ponovilo se nikad.



A šta si ti očekivao !?

Da dobrovoljno idemo pod muslimansko-ustaški-NATO nož kao pre 60 godina !?

E pa neće moći prike ..... i tek će tvoja sužena svest da shvati gde si ti i ko si kada počne da se zaista lomi ovaj idiotski vampiski režim.
 
A šta si ti očekivao !?

Da dobrovoljno idemo pod muslimansko-ustaški-NATO nož kao pre 60 godina !?

E pa neće moći prike ..... i tek će tvoja sužena svest da shvati gde si ti i ko si kada počne da se zaista lomi ovaj idiotski vampiski režim.


Duhvs, ako ti je nestalo lekova, brzo trk u apoteku dok nisu zatvorili.
 
Duhvs, ako ti je nestalo lekova, brzo trk u apoteku dok nisu zatvorili.



U bre ..... i to je taj inteligentni tekst koji može da stigne samo iz pera nekog LDP-ovc..... xaxaxaxaxaxaxaxa....

neće od čedice imati da se očerupa ni peruška kada je takvog kao ti postavio na forum da tipka o njemu i njegovim velikim delima......

A sad da vidimo kako se gomila njegovih uličara sili nad devojkom.

Oćemo malo o tome ili recimo o krompirima, grašku i pasulju ?
 
U bre ..... i to je taj inteligentni tekst koji može da stigne samo iz pera nekog LDP-ovc..... xaxaxaxaxaxaxaxa....

neće od čedice imati da se očerupa ni peruška kada je takvog kao ti postavio na forum da tipka o njemu i njegovim velikim delima......

A sad da vidimo kako se gomila njegovih uličara sili nad devojkom.

Oćemo malo o tome ili recimo o krompirima, grašku i pasulju ?

Ove obicne rade do 8, ali zato ne brini, imas dezurne koje rade celu noc:hahaha:
 

Back
Top