C0NSIGLIERI
Buduća legenda
- Poruka
- 44.733
Gledajte "gradjani" ko je bio GENERAL !


Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.


To je bio komandant od Knina do Drine, srpskoj zemlji vecoj od danasnje srbije.

Ko ce jos pametan da se bori za vasvi ste ga ugasili sa ovim
![]()
Gledajte "gradjani" ko je bio GENERAL !
![]()
gledam
nego imali jos koja glava da se uhapsi zarad evrope?

А што се генерал није крио у РС?
Па знао је да вама не сме да vjeruje.......

Odlicna emisija,generala Mladica sada vise cenim nego pre.

Zato sto je NATO vojska u RS, ocigledno su vasi "domaci" gori....ae![]()
Па ви босанчероси сте такви ратници да вам НАТО не може ништа.....
Stvarno je Vojničina!!! Heroj!!! SRBIN, JUGOSLOVEN!!!
Hercegovci, da te ispravim![]()
Gledaj emisiju i tisina
Ne smetajte ljudima kad gledaju emisiju.

Извињавам се млого ево одма мењам босанчерос у херецегованац

MOLE SE SVI KORISNICI, DA NASTAVE DALJU DISKUSIJU NA TEMI, BEZ PROVOKACIJA I VREDJANJA!
![]()

.... a sta p*ck*ce znaju sta je SILA 