'Rs' nestaje sljedeće godine ( u BiH )

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Abdurrahman:
Pa nije zar bez veze u Srebrenici pobijeno toliko Bošnjaka, niti su u Omarskoj, na Manjači, i drugim konc logorima ljudi bili bez razloga zatočeni, mučeni i ubijani.
ЧИСТА ЛАЖ. ХОЋЕШ ДА СЕ ТИ И ЈА АБДУРАХМАН ОПКЛАДИМО ДА НАЈКАСНИЈЕ ЗА 10 ГОДИНА БОСНА ИМА ДА БУДЕ ПРИПОЈЕНА СРБИЈИ И ДА ЋЕТЕ МАСОВНО ПОЧЕТИ ДА НАПУШТАТЕ ИСЛАМ?
 
marlon:
ЧИСТА ЛАЖ. ХОЋЕШ ДА СЕ ТИ И ЈА АБДУРАХМАН ОПКЛАДИМО ДА НАЈКАСНИЈЕ ЗА 10 ГОДИНА БОСНА ИМА ДА БУДЕ ПРИПОЈЕНА СРБИЈИ И ДА ЋЕТЕ МАСОВНО ПОЧЕТИ ДА НАПУШТАТЕ ИСЛАМ?


Ne citam bas cirilicu, ali cu reci ti da imas ispod link vijesti. ;)

A BiH ce biti pripojena Srbiji ? Pa bolan ostao ti je jos Beogradski pasaluk a ti hoces BiH. :D
 
jomini:
Ja ti opet ponavljam da tvoj nastup na ovoj temi nije bio ispravan. Ne očekuj normalnu raspravu ako ne nastupiš normalno. Nije sam vređanje problem, već šta sa ''istinama'' postižeš.

Dobro, ja volim da vodim zdravu i normalnu diskusiju odnosno dijalog ili raspravu, ali znas, kada te neko vrijedja i pise gluposti, onda dodje covjeku da i on napise neku hajde da kazemo ludost.

Nadam se da ce biti sve ok. :)
 
Zarathustra:
Naravno, ima i o Bobiju i Rudiju, ali ni Perica ni ova dvojica nisu dorasla istinskim pimglu kvazimodama bivše zemlje što behu Mujo&Haso. Pa ti razmisli kako ćeš imenovati sina, možda još najbolje po babu, ali pri tom pomisli na Guantanamo ! ;)

Samo kad bi jos znao da su Mujo i Huso odnosno Haso izmisljene licnosti, bilo bi odlicno.

I to da vidim da vjerujes u viceve. :P

Nego, je li tebe toliko ova vijest pogodila ? Zar nemas nikakav komentar na istu ? :)
 
Abdurrahman:
Ne citam bas cirilicu, ali cu reci ti da imas ispod link vijesti. ;)

A BiH ce biti pripojena Srbiji ? Pa bolan ostao ti je jos Beogradski pasaluk a ti hoces BiH. :D
Pa ajde evo ti latinice. Ja ti predocavam situaciju. Al znas sta je problem kod vas bosnjaka. Nikad niste gledali dalje od novinske vesti. Kupis novine i pise :Haso je*o Fatu i ti poverujes...sutra pise ispravka Haso nije je*o Fatu, vec Muju...i ti kazes vid sejtan uso u njega....preksutra kupis novine kazu ...Haso i Mujo se nisu je*ali i nisu hteli da je*u Fatu iako je ona to trazila...i ti kazes...e vid kurave Fate.

Dokle god sive celije koje imas, one dve, lutaju tako ces da mislis. A da cete da menjate veru ziv mi bio pa video. :lol:
 
Pa baljo, ne znam opsednut sam vicevima. A je li se sećaš onog vica kad su Rudi&Bobi srušili neki tamo most, a sad čujem na nekim vestima žele to ponovo da urade kao i da podignu visoki zid prema drugom delu grada kako se ne bi zarazili kolerom zbog visokog nivoa higijene kod njihovih komšija. Samo napred dečko, nastavi da sanjaš o unitarnoj Bosni ! :mrgreen:
 
marlon:
Pa ajde evo ti latinice. Ja ti predocavam situaciju. Al znas sta je problem kod vas bosnjaka. Nikad niste gledali dalje od novinske vesti. Kupis novine i pise :Haso je*o Fatu i ti poverujes...sutra pise ispravka Haso nije je*o Fatu, vec Muju...i ti kazes vid sejtan uso u njega....preksutra kupis novine kazu ...Haso i Mujo se nisu je*ali i nisu hteli da je*u Fatu iako je ona to trazila...i ti kazes...e vid kurave Fate.

Dokle god sive celije koje imas, one dve, lutaju tako ces da mislis. A da cete da menjate veru ziv mi bio pa video. :lol:

Svasta. Ti ne znas sta pricas.
 
Inace, novinarski clanak je cista dezinformacija, kad su mogli to da potpisu, veceras a?:)
Vec je receno i od strane amerikanaca da nema ukidanja RS i da se pregovori vode bez plana o tome.
U Washingtonu se sve ustavne promene prilagođavaju opstanku RS, prema tome to su samo zelje abumilosava.

Zivela RS
 
Zarathustra:
Pa baljo, ne znam opsednut sam vicevima. A je li se sećaš onog vica kad su Rudi&Bobi srušili neki tamo most, a sad čujem na nekim vestima žele to ponovo da urade kao i da podignu visoki zid prema drugom delu grada kako se ne bi zarazili kolerom zbog visokog nivoa higijene kod njihovih komšija. Samo napred dečko, nastavi da sanjaš o unitarnoj Bosni ! :mrgreen:

Oho, gdje je moderator taj sto pravi ovdje red.

Zar je dozvoljeno ovdje da se vrijedja neko ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top