Quantcast

'Rs' nestaje sljedeće godine ( u BiH )

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Abdurrahman

Primećen član
Banovan
Poruka
955
urospo:
Inace, novinarski clanak je cista dezinformacija, kad su mogli to da potpisu, veceras a?:)
Vec je receno i od strane amerikanaca da nema ukidanja RS i da se pregovori vode bez plana o tome.
U Washingtonu se sve ustavne promene prilagođavaju opstanku RS, prema tome to su samo zelje abumilosava.

Zivela RS
Jok, ne poznajes ti dovoljno americku mudrost u politici. :)

Nece oni tek tako da kazu 'ukida se rs' i gotovo, jer znaju da je moguce da dodje do eskalacije u BiH izmedju Bosnjaka i bos. Srba, vec ce ovim odlukama da se ukine sve nadleznosti 'rs' i jednostavno je nece biti a nakon godinu ili dvije, izbrisat ce se i ime i to je to. :)

Vagrant

Zainteresovan član
Poruka
411
Abdurrahman:
Moja zastava je islamska zapravo sto na njoj pise: La ilahe illAllah Muhammedur-Resulullah, sto znaci: Nema drugog bozanstva osim Allaha, Muhammed je Allahov rob i Poslanik.

:)
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
pa sta ako je poslanik jel treba i njemu da placam ljubavnice i zidam stanove dosta mi je onih 250

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.105
Abdurrahman:
Nazivati me 'balijom' po tebi je u granici ?

Onda ti ne zastupas pravdu, ovo iskreno kazem.
Vidi, ako granicu povučem tamo gde joj je mesto, možete samo da sanjate o temama sa preko 10 postova. Zato neka ide malo više. To važi za sve. Ja se vodim Pravilnikom Foruma, ali izvesnu prednost nad njim imaju neka ljudska načela - osobine za koja mislim da su zdrava za raspravu na temi poput politike. Odatle sve ovo.

urospo

Iskusan
Poruka
5.241
Abdurrahman koja vam je ono fora da podizete spomenike turskom okupatoru, koji je razorio srednjevekovnu Bosnu na koju se toliko pozivate?

Ljudi zamislite taj apsurd, Tturci razorili i unistili Bosnu a ovi sada podizu spomenike turskom okupatoru...eto sta ti je narod bez nacionalnog indetiteta

Sto i Hitleru ne dignete spomenik? :roll:

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.437
Evo ovo ko da gledam analiticara...nema argumente i kuka ko malo dete. Ajde pricaj nam o mudroj americkoj politici prema Bosni, prosvetli nase mozgove da saznamo nesto novo. A vidim i da znas sta ce da bude za dve godine. Jel si ti citao Ruzdija...lepo vas covek opisao u "Satanskim stihovima" a vi kad nemate argumenata..ocete da koljete. :lol:

urospo

Iskusan
Poruka
5.241
Abdurrahman:
Jok, ne poznajes ti dovoljno americku mudrost u politici. :)

Nece oni tek tako da kazu 'ukida se rs' i gotovo, jer znaju da je moguce da dodje do eskalacije u BiH izmedju Bosnjaka i bos. Srba, vec ce ovim odlukama da se ukine sve nadleznosti 'rs' i jednostavno je nece biti a nakon godinu ili dvije, izbrisat ce se i ime i to je to. :)
Pa tako i isto i ja tebi mogu da kazem, da nece ameri tek tako da kazu da opstaje RS, jer znaju da je moguce da dodje do pobune i eskalacije u BiH jer je poznato da se muslimani protive tome i jos od Dejtona traze njeno ukidanje. Nego vas lazu kao ukida se, da vas zadovolje i smire, a od toga nema nista.

Ma nije Tihic dzaba lupao vratima i demonstrativno napustio pregovore kad je bata Hajs podviknuo :p

Abdurrahman

Primećen član
Banovan
Poruka
955
urospo:
Pa tako i isto i ja tebi mogu da kazem, da nece ameri tek tako da kazu da opstaje RS, jer znaju da je moguce da dodje do pobune i eskalacije u BiH jer je poznato da se muslimani protive tome i jos od Dejtona traze njeno ukidanje. Nego vas lazu kao ukida se, da vas zadovolje i smire, a od toga nema nista.

Ma nije Tihic dzaba lupao vratima i demonstrativno napustio pregovore kad je bata Hajs podviknuo :p
Samo se ti zavaravaj. 'Rs' nema osim haman na mapi. :P

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.