Quantcast

РОСУ на сeверу КиМ – хапшења Срба, Вучић наредио пуну борбену готовост Војске

Poruka
20.101
Meni ovo sve liči na neku farsu Vučića i albanaca !???
Kako da se to dešava odma posle sednice u kojoj je AV izjavio ili dogovor ili gubimo sve !
Vučić maredio punu borbrnu gotovost ? I šta dalje ????
Šta kaže Vulin !
Prokockao je opet šansu !
1. put kad su uvedene carine 100% da sve vrati na početak i poništi sve dogovore !
I sada da uvede vojsku i policiju na kosovo pošto ima pravo po rezoluciji 1244 ( do 1000 vojnika)
Sve mi to liči na njegove svakidašnje farse i glumatanja !
Mislim da je po sredi klasična izdaja i NEČINJENJE !
Zanemaruju svoje ustavne obaveze , a to je zakonom kažnjivo !
P.S. Voleo bi da grešim !

И мени се чини да је нажалост тако.

Чуди ме како нико није приметио да овај снимак, који су сви медији објавили, наводно први снимак хапшења РОСУ, има јучерашњи датум. Лепо пише датум, када је објављен снимак,.....27.05.2019. ИЗГЛЕДА ДА ЈЕ ОВАЈ УПАД РОСУ ТРЕБАО ЈУЧЕ ДА СЕ ДЕСИ, ПА ВЕЋ ИМАЛИ СНИМАК :eek:

Вучић има сценарио који треба да одглуми, заједно са Тачијем и Харадинајем, а онда ускаче "светски полицајац" са НОВОМ РЕЗОЛУЦИЈОМ о КиМ!!!

radeta62

Buduća legenda
Poruka
35.483
Mojsilovic je dosad mogao sravniti Pristinu sa zemljom.
Kolega ne znam koliko imas vojnog iskustva ali u rat se ne ulazi tako lako, ovo su potezi dogovoreni izmedju tzv. medjunarodne zajednice siptara i Vucica a za koje potrebe saznace se u nastavku desavanja.

27E

Legenda
Poruka
50.354
И мени се чини да је нажалост тако.

Чуди ме како нико није приметио да овај снимак, који су сви медији објавили, наводно први снимак хапшења РОСУ, има јучерашњи датум. Лепо пише датум, када је објављен снимак,.....27.05.2019. ИЗГЛЕДА ДА ЈЕ ОВАЈ УПАД РОСУ ТРЕБАО ЈУЧЕ ДА СЕ ДЕСИ, ПА ВЕЋ ИМАЛИ СНИМАК :eek:

Вучић има сценарио који треба да одглуми, заједно са Тачијем и Харадинајем, а онда ускаче "светски полицајац" са НОВОМ РЕЗОЛУЦИЈОМ о КиМ!!!
datum na kameri ne vidim. a i da ga ima to se podesava. na mojoj sony kameri je godina 2014. pa sta?

Scott Isle

Poznat
Poruka
8.489
Kolega ne znam koliko imas vojnog iskustva ali u rat se ne ulazi tako lako, ovo su potezi dogovoreni izmedju tzv. medjunarodne zajednice siptara i Vucica a za koje potrebe saznace se u nastavku desavanja.

Dogovoreno je da Kosovo neprijateljska drzava i sad mozemo przit.

Тихи

Zaslužan član
Poruka
125.666

Srbe ubijaju pucaju na njih hapse ih na pravdi Boga proteruju - a vi prdite u praznu tikvu i dalje.

Siptari znaju samo za jedan jezik. Jezik sile. Ako niste spremni da primenite silu - dajte ostavke.

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
30.997
Sve je ovo zalosno jer strada nas srpski narod kao nacija ako zelimo da opstanemo moramo se ugledati i raditi kao Izrael.
За ту претпоставку морамо имати менталитет једног јевреја а не кокошара и подгузна мува синдром.

Branko Lori

Legenda
Poruka
56.294
tako je !
Pokazaće to nadolazeće vreme !
On je izdaju podpisao odavno , svako njegovo upinjanje zadnjih meseci kako da to servira narodu pokazuje to !
Nečinjenje i neizvršavanje ustavnih obaveza je takodje zločin protiv naroda !

radeta62

Buduća legenda
Poruka
35.483
Dogovoreno je da Kosovo neprijateljska drzava i sad mozemo przit.
Naravno da mozemo ali koga imamo iza sebe ako se umesa nato cak ni rusi nas vojno ne podrzavaju a kunemo se da smo braca.Da su nam poslali neko ''moderno'' oruzje sa njihovom posadom pa da zapretimo amerima ako se umesaju Bonstil ce biti sprzen.

27E

Legenda
Poruka
50.354
tako je !
Pokazaće to nadolazeće vreme !
On je izdaju podpisao odavno , svako njegovo upinjanje zadnjih meseci kako da to servira narodu pokazuje to !
Nečinjenje i neizvršavanje ustavnih obaveza je takodje zločin protiv naroda !
ne lupaj. lepo je AV sinoc taksativno naveo poteze ds vlasti u priznavanju pristine, sa datumima i imenima
ti si posednut nick

Branko Lori

Legenda
Poruka
56.294
Bez brige. Sve će se završiti mirno.

Dijalog nema alternativu.

Mi smo do sada vodili odgovornu politiku, iako su svi protiv nas, i nastavićemo i dalje tako.

Pogotovo što je Vučić izgleda pustio onu svoju bandu dole niz vodu...:per:
Vučiću i njegovoj bandi od "dole " odgovaraju sankcije !
Kad zakaže država i odgovorna vlast proradi siva ekonomija i anarhija

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.093
Srbe ubijaju pucaju na njih hapse ih na pravdi Boga proteruju - a vi prdite u praznu tikvu i dalje.

Siptari znaju samo za jedan jezik. Jezik sile. Ako niste spremni da primenite silu - dajte ostavke.
Tixi ti si najbliži sjurise niz Rudnicu.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.