Romski studenti oslobodjeni skolarina

doc.smash

Domaćin
Poruka
4.206
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/233100/Obradovic-Romski-studenti-oslobodjeni-skolarina


Ja nzm da li je ovo tragedija ili komedija :eek: .Odmah da se zna,ja nisam rasista,niti ikoga zelim omalazavati,jer bez obzira sta smo,postojeci(ili ne postojeci) nas gleda isto,u bioloskom smislu i funkcionisanju smo potpuno isti.Ali,kako ovo svatiti.Ovo samo kod nas moze biti :rtfm: .Ovo je vise diskriminacija,jer se jasno izdvaja jedna grupa.Ako cemo iskreno,hendikepirani studenti treba da budu oslobodjeni skolarina :rtfm:
 
Pa u Kanadi su "indijanci" oslobodjeni skolarina, jer su autohotno stanovnistvo na prostoru Kanade.
Da li je ovim potezom drzavica Srbija htela da kaze da je Srbija ciganska tj. Romska drzava :hahaha:
Sudeci po ovome ja mislim da je to ipak majmunska drzava. :super: Bravo :ok:

p.s. Pazi sada kad se poveca broj pripadnika Romske nacionalnosti medju Srbima :hahaha: :rotf:

...Srbija, drzavica u kojoj je bolje biti sve sem Srbin... :ok:
 
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/233100/Obradovic-Romski-studenti-oslobodjeni-skolarina


Ja nzm da li je ovo tragedija ili komedija :eek: .Odmah da se zna,ja nisam rasista,niti ikoga zelim omalazavati,jer bez obzira sta smo,postojeci(ili ne postojeci) nas gleda isto,u bioloskom smislu i funkcionisanju smo potpuno isti.Ali,kako ovo svatiti.Ovo samo kod nas moze biti :rtfm: .Ovo je vise diskriminacija,jer se jasno izdvaja jedna grupa.Ako cemo iskreno,hendikepirani studenti treba da budu oslobodjeni skolarina :rtfm:

crnogorci su uvek velikodusni srpskim parama.
podeli mesta svojima crnogorcima,pa romcima pa ... a srbi iz srbije da obradjuju zemlju i da placaju porez
ovo je prevrsilo meru!
 
Otkud to 2,3-mozes misliti koliko ce sad navalati.Jos sto ce zauzeti budzetska mesta,cak iako postanu samofinansirajuci.To je ocita poruka da ostali ne trebaju na fakultete(tipa,mogu uraditi sa max. bodova prijemni,ali ***,mesta su zauzeta),a i garant ce uvesti neki dekret da moraju prolaziti sa 8.51 :roll:
 
http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/233100/Obradovic-Romski-studenti-oslobodjeni-skolarina


Ja nzm da li je ovo tragedija ili komedija :eek: .Odmah da se zna,ja nisam rasista,niti ikoga zelim omalazavati,jer bez obzira sta smo,postojeci(ili ne postojeci) nas gleda isto,u bioloskom smislu i funkcionisanju smo potpuno isti.Ali,kako ovo svatiti.Ovo samo kod nas moze biti :rtfm: .Ovo je vise diskriminacija,jer se jasno izdvaja jedna grupa.Ako cemo iskreno,hendikepirani studenti treba da budu oslobodjeni skolarina :rtfm:

I hendikepirani jesu oslobođeni školarina i smešteni su u dom, kao i Cigani. Čak i hendikepirani koji se pozovu na ASTMU! Uz to, imaju pravo da imenuju svog staratelja, ako ne mogu da se staraju sami o sebi (bitno je samo da je student, nema veze da li je obnovio, na budžetu, da li ima prosek 6.5 ili 10.0). Dakle, dva mesta u domu! Stvar je što se i to zloupotrebljava.
Muka mi je više od te nepravde.
I ne samo to, Cigani su na mom fakultetu vidno povlašćeni, profesori ih bukvalno puštaju na ispitima bez osnovnog znanja. I gde je tu pravda?
Ja ću da crnčim cele godine zbog sebe, ok. Ne ugrožavaju oni moje pravo.
Ali ima trideset puta boljih studenata od njih koji su uskraćeni domskog smeštaja, i to mi smeta! Za njih nema mesta, jel?
 
Diskriminisani u sopstvenoj drzavi...nista novo :roll:

U Francuskoj su svi ,,francuzi,, ,osim ako nisu turisti.Tamo se niko ne buni(premda su i oni imali nedavno problema sa romima :neutral: ).

Kod nas bi to bio ogroman problem,jer bi svi popizdeli,koji su manjina,da ih nazovemo srbima :dontunderstand:
 
Poslednja izmena:
Diskriminisani u sopstvenoj drzavi...nista novo :roll:

U Francuskoj su svi ,,francuzi,, ,osim ako nisu turisti.Tamo se niko ne buni(premda su i oni imali nedavno problema sa romima :neutral: ).

Kod nas bi to bio ogroman problem,jer bi svi popizdeli,koji su manjina,da ih nazovemo srbima :dontunderstand:

ali najgore je što su se romi svuda infiltrirali, svuda su, ne možeš pobeći od njih

na one farme i ostale rijalitije udje deset roma na jednog Srbina, i što je najgore - uzimaju srpska prezimena i deklarišu se kao Srbi

msm, meni stvarno nije jasno kako neko ko se, recimo, zove Haljim Krasnići može recimo da uzme ime Milorad Antić (lupam, dajem primer)

a to rade, nisu normalni, Srbija postaje ciganska država, svuda ih ima, prenaselili su državu
 
Нема ништа док народ не довати мочуге и отера новобеоградску циганску џамахирију, док студентим своје циганске колеге не поизбацују кроз прозоре, док се не откачи бар 20ак трола разбију кордони и премлате педери и док се не побије све живо у Скупштини Србије.
 
Нема ништа док народ не довати мочуге и отера новобеоградску циганску џамахирију, док студентим своје циганске колеге не поизбацују кроз прозоре, док се не откачи бар 20ак трола разбију кордони и премлате педери и док се не побије све живо у Скупштини Србије.

Хоће Чеда да одшколује родбину...
 
Od sutra se mažem imalinom ,fiksam se u crno,bacam srpski pasoš kao i oni što rade i menjam ime ,od sada se zovem Đamunga.
A pazite da me ne uvredite odma ide prijava u EU za ciganska prava zato što me ugrožavate.

И неки инструменАт да научиш да свираш, за испитне рокове да одсвираш једну Бахову фугу, знаш оно: бааахова је фууга преголема, да добијеш 6 најмање :lol:
 

Back
Top