Quantcast

...romantika...

Зоки

Buduća legenda
Poruka
49.385
...evo shta me zanima sad, kako to da recimo kad se zzena koju volish napuca belog luka sa kiselom paprikom ili crnog sa tjevapima i vinom ne izaziva kod tebe zzelju da kazzesh " u jeeeee al se neka krava u mom kravetu napucala luka" a kad se bakica u tramvaju osetja na beli lukchitj ti kazzesh " mamicu joj ***** odvratnu kako se otkinula od luka, pa mogla je da ispere zzeludac pre nego shto je ushla u gracki prevoz"...?
...el to ljubav ili shta...?:rumenko:

psoglav

Buduća legenda
Banovan
Poruka
27.112
...evo shta me zanima sad, kako to da recimo kad se zzena koju volish napuca belog luka sa kiselom paprikom ili crnog sa tjevapima i vinom ne izaziva kod tebe zzelju da kazzesh " u jeeeee al se neka krava u mom kravetu napucala luka" a kad se bakica u tramvaju osetja na beli lukchitj ti kazzesh " mamicu joj ***** odvratnu kako se otkinula od luka, pa mogla je da ispere zzeludac pre nego shto je ushla u gracki prevoz"...?
nije
to ej tolerancija ...sto se rimuje sa gancija ,ali nista ne znaci to :rumenko:

Golub

Elita
Poruka
15.188
Ljubav, ljubav.
Ima tu i romantike, kad se i ja napucam belog luka pa onda u duetu zapevamo "Dodji da smrdimoooooo zaaaaajeednoooo!"
A cveće u sobi vene od vonja...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.