Quantcast

<> ROMANTIKA U SRCU <>

sousousou18+

Zainteresovan član
Poruka
369
^Znate šta...moju tako romantičnu sklonost predstavljenu ovom romantičnom slikom, gde se dvoje drže za ruke i gledaju zalazak sunca, a možda i izlazak? filovati vašom budalastom laži nimalo ne priliči forumašici sa tolikim stažom...Ako ne razumete nemojte ni komentarisati.
Te nisam postavila daleko ekstremnije, a opet dražesno kreativne romantične aktove.

Poslednja izmena:

Branko Lori

Elita
Poruka
20.786
Ovo je pdf Romantika a tema : "Romantika u srcu!" ...
autobiografske, animalne fotke postavljati u pdf >Svet životinja < ?
Hvala na razumevanju :)
A zašto ti sputavaš i ograničavaš ljude u njihovom načinu vidjenja stvari i izražavanju ! još pride vredjaš uz to !!!"tvoja stara bolest" zato ti i većina bojkotuje teme !?
Da li tvoj mozak može da shvati i prihvati da postoje ljudi sa drugačijim mišljenjem i vidjenjem stvari , od tvoga ?
Nemožeš očito ! Godinama se kruto držiš stvari i klišea , ne valja ti to !??? :fdlan:
:bye:

onako-ex

Primećen član
Poruka
568
A zašto ti sputavaš i ograničavaš ljude u njihovom načinu vidjenja stvari i izražavanju ! još pride vredjaš uz to !!!"tvoja stara bolest" zato ti i većina bojkotuje teme !?
Da li tvoj mozak može da shvati i prihvati da postoje ljudi sa drugačijim mišljenjem i vidjenjem stvari , od tvoga ?
Nemožeš očito ! Godinama se kruto držiš stvari i klišea , ne valja ti to !??? :fdlan:

A što to tebe, deda, od šezdeset i kusur leta koje imaš, zabole, ko – šta , nešto ovde radi ili ne ?
Niti si za to pozvan a još manje, Tebi valja da večito glumiš drvenog advokata.
Već si jednom pokušao da se praviš “pametan” i Ti “kompetentno objasniš” Nott, šta i kako ona
treba da vodi njene autorske teme te da li ona nekog vređa ili obratno. Otkači bre, već jednom sa tim
da Ti nekom - nešto, određuješ. Dosta si nas ubijao na onom, starom (beogradskom) forumu, koji se
onomad zatvorio, sa svim tvojim mazohizmima, te si sa time i ovde debelo nastavio.

Zato, samo Ti ne beri brigu da li se nečije teme bojkotuju ili ne. Ti ni slučajno ne idi tamo !
Pusti ti Nott ali i onu,tvoju, milion puta okačenu “Lane moje” i uživaj ! ;) :bye:

Branko Lori

Elita
Poruka
20.786
A što to tebe, deda, od šezdeset i kusur leta koje imaš, zabole, ko – šta , nešto ovde radi ili ne ?
Niti si za to pozvan a još manje, Tebi valja da večito glumiš drvenog advokata.
Već si jednom pokušao da se praviš “pametan” i Ti “kompetentno objasniš” Nott, šta i kako ona
treba da vodi njene autorske teme te da li ona nekog vređa ili obratno. Otkači bre, već jednom sa tim
da Ti nekom - nešto, određuješ. Dosta si nas ubijao na onom, starom (beogradskom) forumu, koji se
onomad zatvorio, sa svim tvojim mazohizmima, te si sa time i ovde debelo nastavio.

Zato, samo Ti ne beri brigu da li se nečije teme bojkotuju ili ne. Ti ni slučajno ne idi tamo !
Pusti ti Nott ali i onu,tvoju, milion puta okačenu “Lane moje” i uživaj ! ;) :bye:
Ko sad glumi drvenog advokata ? :think:
Yubavi :heart: Opet si pobegao sa lanca ! :mazipsa:

Nottt ! Odvezala ti se džukela ! :think:
Objasni mu da je Krsta javni forum, a ne privatno vlasništvo !

Poslednja izmena:

Nott

Elita
Poruka
24.389
Citati Branko Lori :
A zašto ti sputavaš i ograničavaš ljude u njihovom načinu vidjenja stvari i izražavanju !
još pride vredjaš uz to !!!"tvoja stara bolest" zato ti i većina bojkotuje teme !?
Da li tvoj mozak može da shvati i prihvati da postoje ljudi sa drugačijim mišljenjem
i vidjenjem stvari , od tvoga ?
Nemožeš očito ! Godinama se kruto držiš stvari i klišea , ne valja ti to !???

Yubavi
Opet si pobegao sa lanca !

Nottt ! Odvezala ti se džukela !

-----
Elem, prvo,da bi uspeo sebi to da razjasniš, moj komentar,
na autorskoj temi se odnosio na post, one zelenkaste
sousousou18+ koji je, onako konjast, i te kako bio zaslužio
konkretan komentar, za koji sam čak dobila i pohvalu !
Tebi se, ni u ludilu nisam ... niti bih se ikada obratila ali
ću se, u ovom slučaju, da izvineš, ipak poslužiti tvojim,
lepim žargonom ...

>>> Zaista se ne zna, ko je ovde veća džukela ??? <<<

Ti, koji ni sa čim LIČNO prozvan a još manje izazvan me
napadaš i vređaš i postavljaš fašistoidne slike ??? :eek:
ili neko, ko te je a konto toga, ADEKVATNO POSTAVIO
NA MESTO - GDE PRIPADAŠ !
Naime tamo, gde trebaš isključivo da gledaš svoja posla i
ne trpaš se nigde sa “ tvojim mišljenjem” gde nisi pozvan
niti prozvan i nikoga, bezrazložno ne vređaš te i da me već
jednom, ostaviš na miru !!!

Vremešni čoveče, bez respekta ni prema tvojim godinama !!!

Na ovom forumu postoje i moderatori pa se nameće pitanje:
“ Koga i Koju ti ovde večitu “džukelu” glumiš i izigravaš ?”

I naravno, posebno zadovoljstvo bi mi činilo, za navek, kada
bi se i ti solidarisao sa svim' onima, koji bojkotuju moje teme !

Najlepše hvala !:worth:

Branko Lori

Elita
Poruka
20.786
I naravno, posebno zadovoljstvo bi mi činilo, za navek, kada
bi se i ti solidarisao sa svim' onima, koji bojkotuju moje teme !

Najlepše hvala !:worth:
Molim i drugi put !
Sad možete obadvoje u šetnju !
Ako nije tvoj klon !? Eto posla za moderaciju !
Mislim da ste obadvoje pokazali pravo lice , histerisanje čim nešto nije po vašem/tvom !

A i odjednom mi se dopale tvoje teme " Ybavi ! " :rotf: Ma što god to bilo i značilo !

Branko Lori

Elita
Poruka
20.786
Ti, koji ni sa čim LIČNO prozvan a još manje izazvan me
napadaš i vređaš i postavljaš fašistoidne slike ??? :eek:
:eek:
Ajde pogledaj još jednom moj post ???
Pre da je dobronameran i ljudski ! gde vidiš vredjanje ???
Pre da sam ja doživeo vredjanje od vas nego vi od mene zamagljeno vam je zdravo razonovanje od histerisanja !
Ne razumem histerćno ponašanje tebe i tvoje ybavi :fdlan:

Poslednja izmena:

Branko Lori

Elita
Poruka
20.786
Nemožeš očito ! Godinama se kruto držiš stvari i klišea , ne valja ti to !???
:fdlan:
..............

Nott

Elita
Poruka
24.389
Dragi ljudi nema potrebe da se svađate...uvidevši toksičnost postavljačice teme, ja ionako više neću pisati ovde.z:poz:
Ti izgleda nemaš ni tačku ni zapetu, u tvom provociranju :eek:
Niko na ovoj temi više ne komentriše !,,... ali bi ti i dalje
da ordinerišeš. Obuzdaj se sa tvojim titulisanjem !

Nikog' ne interesuje, mene ponajmanje da li ćeš ovde
nastaviti sa pisanjem ili ne ali prekini više da piromanišeš
i spamuješ mi temu te praviš još veći cirkus, za koji si se
do sada već dovoljno potrudila !