romanticne komedije

da li vam se cini da muskarci gledaju romanticne komedije iako to nikad ne priznaju?

Гледамо, обожавамо. :mrgreen:

hewascoolvu6.jpg


Ааааа, најбољи филм свих времена. :)
 
Nije Nikolson nego De Niro.
Zove se "Upoznajte Fokerove" :D
Meni je čak II deo bolji, Dastin Hofman i Barbra Strejsend igraju njegove hipi roditelje - cirkus! :D


ima i prvi deo njeni roditelji gde stiler ide sa devojkom da upozna njene roditelje.dugo sam mislila da nema drugog dela kad bum upoznajte fokerove.ne zna se koji deo je bolji


nego jer mozete da se reg na http://seranoviizivotinje.forumsline.com/index.htm

na forumu su uglavnom deca pa ga preporucujem za mladje ali ipak se registujte PLS!!:super:
 
Ako se termin romantična komedija odnosi, kao što pretpostavljam, na holivudske mejnstrim ljige, onda gledam, ponekad, i vrlo mi je to zanimljivo za posmatranje i proučavanje - kakve se tu poruke šalju, i tako. A u jednom sam čak i uživala, zove se Holiday, igraju Kameron Dijaz i Kejt Vinslet (a nije mnogo bolji od drugih). A dragi su mi stari holivudski filmovi, Hepbern i Trejsi, recimo...

Ne poznajem muškarce koji gledaju romantične komedije... ali jedan moj drug voli Praznik u Rimu.
 
"Love actually" je romantična komedija, a ima i umetničku vrednost. To je verovatno zato što je engleski, a ne američki film.

Ja mislim da je jedina umetnička vrednost tog filma što u njemu igraju Ema Tompson, A. Rikmen i Bil Neji (ako neko zna kako se zaista izgovara prezime tog čoveka - Nighy - molim da mi javi, važno je :heart: ). Kako se oni pojave na ekranu, sve je puno života, fenomenalni glumci... podigli su nivo filma.
 
fransuski poljubac je extra!

mama mia!

svadba mog najboljeg druga...

cetri vencanja i sahrana...

normalno svi u kojima glumi nickolson...
mada meni "dobro da bolje ne moze biti" definitivno nije romanticna komedija....

stari holivudksi hitovi...

ima ih intrereseantnih..ima kvalitetnih...

za razliku od povrsnih knjiga, povresni filmovi su mi prihvatljivi...ako su dobro uradjeni...

nije mi favorit ovaj zanr..ali ne vidim nista lose u prijatnom popodnevuu sa nekim klaganim lepim filmom...koji je vrhunski odradjen..jer film cine mnoge druge stvari, a ne samo prica inace bi filmaska nagrada isla samo za scenario, zar ne?
 
hahaha soba sa pogledom, secam se perioda kada je celokupni zenski deo moje sire porodice uzdisao i setno spominjao/gledao/preporucivao ovaj film, ja sam ga pogledala-deo verovatno i bila WTF sta je bre ovde dobro... dosada...

ranije sam prevrtala ocima na celokupno sabrano delo dzulije roberts i sl. nisam mogla da verujem da neke izuzetne zene idu cak u bioskop da gledaju kojekakve odbegle mlade, a onda sam i ja poklekla kada sam odgledala upoznati roditelje :lol: ove julijanove tipa clerks ne racunam u zanr...

ima dobrih filmova u tom zanru. nekad mi je potrebno da se iskidam od smeha na glupe gegove ili mi je mozak naprosto u stanju za romanticnu komediju, cak uspem i da blokiram visak njanjavosti koji mi i dalje izaziva bljuv-povrac reakciju i uzivam u npr: mel gibsonu sa nalakiranim noktima kako uskace u zenske hulahopke :hahaha:
 
i uzivam u npr: mel gibsonu sa nalakiranim noktima kako uskace u zenske hulahopke :hahaha:

Kuda ide ovaj svet :roll: Umesto DD Luisa u slamnatom šeširu, koji fenomenalno igra budaletinu, i čitave plejade divnih engleskih glumaca u filmu po romanu divnog pisca, ti gledaš Mela Gibsona sa lakiranim noktima :roll: Nemam reči!

:lol: (za ovaj vikend mi je zadatak da što više :roll: )
 
BOoooRING

sta je plejada engleskih glumaca naspram plesucih kraba u parkinom klipu :lol:

ko nije pozeleo da vidi brejvharta sa sminkom u hulahopkama taj ne zna da zivi : P (film what women want- nista spec, ali ima delova :lol:)
 
MM ih gleda sa mnom i uopste se ne libi da mu je to nesto kao bljak
Ne vidim u kakvoj je to vezi se nekom nazovi muskoscu?
Ni ja isto :confused:
Ukusi su razliciti i ne delim ih na zenske i muske filmove. Ili zanrove. :roll::roll::roll:
Moj decko ce zbog mene da pogleda neki romanticni film iako ce tokom filma prevrtati uglavnom ocima jer mu je dosadno Ali pravice mi drustvo kuci uz dvd ili u bioskopu. Ja ne podnosim SF pa cu pogledati sa nekim , sto da ne?
 
Ako se termin romantična komedija odnosi, kao što pretpostavljam, na holivudske mejnstrim ljige, onda gledam, ponekad, i vrlo mi je to zanimljivo za posmatranje i proučavanje - kakve se tu poruke šalju, i tako. A u jednom sam čak i uživala, zove se Holiday, igraju Kameron Dijaz i Kejt Vinslet (a nije mnogo bolji od drugih). A dragi su mi stari holivudski filmovi, Hepbern i Trejsi, recimo...

Ne poznajem muškarce koji gledaju romantične komedije... ali jedan moj drug voli Praznik u Rimu.

Holiday je i meni bas sladak filmcic..
Ja bih ovih dana bas da odgledam neku romant. komediju, pa ako neko ima preporuku..:D
 

Back
Top