Započnimo ovu diskusiju prigodnom pesmom u interpretaciji Veki Zmiki 
E, a pitanje je:
Da li ste nekad bili "kažnjeni" što niste hteli da se seksate u tom trenutku, ili bilo koja varijacija na temu. Ono - e sad z'inat nema seksa 20 dana, lupiću te đ'okom po glavi ili tako nešto?

E, a pitanje je:
Da li ste nekad bili "kažnjeni" što niste hteli da se seksate u tom trenutku, ili bilo koja varijacija na temu. Ono - e sad z'inat nema seksa 20 dana, lupiću te đ'okom po glavi ili tako nešto?






