Ројтерс: ЕУ отвара преговоре са Албанијом и Северном Македонијом

комшија

Stara legenda
Poruka
90.996
1584961370100.png


Ројтерс: ЕУ отвара преговоре са Албанијом и Северном Македонијом

Европска унија започеће преговоре о чланству са Албанијом и Северном Македонијом, наводи се у нацрту одлуке коју је потписало 27 чланица блока, у који је Ројтерс имао увид.

1584961437800.png


11:35 23.03.2020.

Документ би, према наводима Ројтерса, требало да буде спреман до краја недеље. Нада о чланству те две државе Западног Балкана често пута су се рушиле последњих година, због скепсе коју су у погледу борбе са корупцијом и демократским токовима у Албанији и Северној Македонији изражавале пре свега Холандија и Француска.

Париз и Хаг су, међутим, су у последње време смањили притисак.

Грчка још није донела одлуку о томе, али дипломатски извори наводе да је Атина дала залено светло за ту одлуку, због тога што, како истиче Ројтерс, документ садржи одредбе о снажнијој заштити мањинских права у Албанији.

Уколико ни једна земља не уложи приговор на тај документ, онда би могао да буде одобрен средином недеље, додају извори британске агенције. link



РАДОСНА ВЕСТ! ПРОШИРЕЊА ЕВРОПСКЕ УНИЈЕ ЋЕ ИПАК БИТИ! САДА ВИШЕ НЕМА СУМЊЕ ДА ЋЕМО МИ ЗАПАДНО-БАЛКАНЦИ ОПЕТ БИТИ ЗАЈЕДНО, СЛИЧНО КАО У ДОБА БИВШЕ ЈУГЕ, САМО ЕТО ШТО ЋЕ НАМ ГЛАВНИ ГРАД БИТИ BRUXELLES + АЛБАНИЈА КАО НОВА ДАЛМАЦИЈА! :ztongue:
 
Poslednja izmena:
Светска криза се креира за светску реконструкцију ...

Реконструкција ће одбацити све ЕУ, ЕАУ и остале измишљене Уније...

Од Уније до Уније, не знам само шта ће Рвати без тих АУ Унија ..., ми ћемо се накако снаћи !
 
Pod hitno da mi sami sredimo ovu Srbiju jer to niko nece mesto nas. :ceka:
Али мора прво твој Неустрашиви Друг Јово да одржи конгрес Кораћеве СДУ. А то још није урадио! вади се друкара пандурска на Корону и полицијски час - ма, где сте нестали "скојевци"?!! :hahaha1:


:bravo: DRUGARICE I DRUGOVI I RIJEČ UZIMA NARODNI HEROJ, NAŠ NEUSTRAŠIVI DRUG JOVO, MITRALJEZAC SA IST-VEST BRIDŽA! :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Шваба је Шваба и само он има "коначно решење" за све нас остале...
Nemoj da smetaš bolan vidiš li da se odvijaju gibanja na našoj ljevici a to se obično završi sa pasjim grobljima. Sad ne znam ko će tu uleteti, oba protivnika su jaka :kafa:
 
I levo i desno treba ocistiti od opasnih ideja :) :ok:

A ovi na centru isto mogu biti tesko zlo :)

Ви леваци и дешњаци сте у изумирању. (1945 и 1989)

Победише вас малобројни "Мочварци" ( израз за либералне љигавце који нису ни лево ни десно седели у Фр.парламенту 1789.-1791.г. пре терора 1792-3.г.)
 
Ви леваци и дешњаци сте у изумирању. (1945 и 1989)

Победише вас малобројни "Мочварци" ( израз за либералне љигавце који нису ни лево ни десно седели у Фр.парламенту 1789.-1791.г. пре терора 1792-3.г.)
Pa kakav je to teror bio kada se rodila levica ,desnica i centar :)
I ti panicis bzv ...
 
ко паничи ?

Како историјски догађај може да паничи ?

ниси чуо за доба терора до 1793.г.?
Jakobinska diktatura :)

Tako je kada se uspostavlja nesto novo :)

Francuzi slave to jer su sklonili nesto nenormalno i uspostavili moderno drustvo.

Ne znam sto ti kukas toliko o tome , gori si od Jugoslovena.
 
Jakobinska diktatura :)

Tako je kada se uspostavlja nesto novo :)

Francuzi slave to jer su sklonili nesto nenormalno i uspostavili moderno drustvo.

Ne znam sto ti kukas toliko o tome , gori si od Jugoslovena.

Не претеруј !

Либерали, левичари и десничари се удружују само када нападају заједничког непријатеља који је традиционалиста
 

Back
Top