RODJENE BEOGRADJANKE, AL' NICIJE...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

EGYPTIAN CAT

Domaćin
Poruka
3.869
Potrebni udomitelji za 4 maceta stara oko 1,5 mesec. 2 zenke (pogledati sliku) i 2 decaka (zuto-beli i sivotigrasto-beli).

Trenutno se nalaze u hodniku zgrade iz koje stanari nameravaju ubrzo da ih uklone sto ce macama doneti novi problem od zivotnog znacaja - pse.

Lokacija: Visnjicka banja.

Kontakt telefon osobe koja vrsi udomljavanje: 063 10 25 853 (Masa).
 

Prilozi

  • Sarena 1b.jpg
    Sarena 1b.jpg
    30,9 KB · Pregleda: 39
Krug se suzava. Jedna od rodjaka koja mi je vise puta pomogla kod udomljavanja, od skoro nije medju zivima.

Druga, koja takodje zivi na selu, imala je vise puta macku koje su svoj zivotni put zavrsile u ustima njenog psa, koji je ok i lepo se slazemo, ali ne trpi macke i ... :sad2:. Zena ne zeli vise da proba da spoji, izgleda, nespojivo.

A i ne moguce je, Slavka, naci rodjake za sve beogradske mace i kuce... Nema sanse... :aha:.
 
Potpuno si u pravu. Najradije bih da postoji neki organizovaniji i siguran nacin za udomljavanje i sve sto bi uz to trebalo ici, jer ovako se stalno ponavljamo sa slicnim pricama i, verujem, dosadimo i Bogu i ljudima u zelji da pomognemo.

Imam i druge sisteme za oglasavanje, a sto ti rece malopre, ponekad se nadje i neko od rodbine, ali sve su to resenja na kratke staze i vrtimo se u krug jer ce novih, neudomljenih zivotinja i dalje biti, a time i slicnih oglasa.

U ovom slucaju, konkretno, pokusavam da pomognem bliskoj rodjaci, inace sam i tu aktivnost morala da ogranicim zbog svojih (ne)mogucnosti, kao i da ne bih opterecivala druge ljubitelje zivotinja koji vec imaju slicne probleme.
 
Poslednja izmena:
Hvala sto se interesujes :).

Zuti macor je udomljen u neposrednom komsiluku (V. banja), a jedna trobojna je nestala. Mama maca brani preostala dva maceta od pasa, zajedno sa komsijama koji je hrane, ali je pitanje dokle ce odolevati situaciji, posto vise ne borave u zgradi i, prakticno, nemaju neku zastitu.

Danas, najkasnije sutra cu i ja (osim devojke koja udomljava) okaciti podatke na FB. Od oglasa vise nece glava boleti :).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top