Rodjendani i zureze(u kucnoj radionici)

doc.smash

Domaćin
Poruka
4.206
Nisam siguran da li ima tema u vezi ovoga,ali posto mi je mrsko traziti,otvoricu novu z;) .Da li pravite rodjendane i zurke kod kuce?Kako one izgledaju?Na koji nacin animirate ili zabavljate goste?Imate li neku anegdotu ili nezgodu koja se dogodila na zurezi z;) ?

Sto se mene tice,pravim rodjendan,mada ih pozovem najvise 10. .Pogledamo film,slusamo muziku(za to se uvek vodi deathmach z:lol: ),igramo tvist,ispaljujemo vatromet etc...To je to otp ;)
 
U poslednje vreme sve manje njih pravi kucne zurke, ali one prave , ne sedeljke. Secam se jedne kod svog prijatelja, covek nije imao stolica, i dosao na ideju da poredja panjeve po sobi, prvo mi je zvucalo smesno, ali kada sam video kako su se uklopili u enterijer, zaprepastio se.

PS.

Do duse bilo je jos par panjeva koji su sedeli na tim istim panjevima, al nema veze... :)
 
Ja sam bio pre oko mesec i po dana, ako se ne varam, na jednoj kao kućnoj žurci (čitaj: sedeljka klasična) i puštao muziku

nemam pojma, bilo dobro, samo meni nije ostala u baš lepom sećanju jer me devojka na koju sam se tada ložio ( a i sad pomalo :rumenko:) otkačila rekavši da ne može da predje preko nekih stvari koje sam joj rekao

debilana klasišna

odoh da spavam, laku noć
 
Posto imam srece da mi je rodjendan usred leta, pravim uvek negde na Dunavu u nekoj opskurnoj kafani(tacnije ispred na obali ) , sa sve kotlicem, drvenim klupama i gomilom jeftinog alkohola,mesa ,gudre ,ljutog gulasa i dama sumnjivog morala , da je neka kucna verijanta onda bi sigurno redukovao broj gostiju do 10 ,a ovako dodje ko hoce ...
 
Već duže vreme izbegavam.
Kod sebe kod kuće sam pravio više puta, ali ne mogu ja sam da podnesem tu organizaciju - gde konstantno nestaje pivo, ko je promenio pesmu, ko igra fudbal napolju, neko hoće da skoči sa krova, ko mi se zaključao u sobu, roštilj samo što nije zagoreo... Možda ponovo za par godina.
Kod drugih se uvek okupi ista ekipa poznatih ljudi, koja uvek priča iste priče (prepričavanje bajatih dogadjaja po hiljadu puta), gomila smarača kojima se ništa ne dešava u životu pa i nemaju o čemu da pričaju a uz to i smaraju druge glupim pitanjima koja pitaju više reda radi, pritom i nisu duhoviti ni kreativni. Eventualno budem maksimalno dva sata, preko toga nema poente. A možda je i vreme da malo menjam društvo...
 
Ja ne pravim, nit pravi 90% njih sa Konjarnika, ovde su ti sve zgrade i soliteri iz Titovog vremena, ocevi koji su vredno radili, od tita su dobili stanove, pa sada zive sa svojim sinovima snajkama i unucima(fala bogu pa ne spadam tu),pa nema nesto mesta da iko pravi zurke
eventualno burzujcici koji zive u kucama, pa onda bude kul, mada se i oni opeku kada im stoka napravi nered u kuci, osim jedne drugarice koja ih stalno pravi :mrgreen:

inace gotivim kucne zuraje, npr u poredjenju sa klubivima imaju bezbroj prednosti
 
Ja ne pravim, nit pravi 90% njih sa Konjarnika, ovde su ti sve zgrade i soliteri iz Titovog vremena, ocevi koji su vredno radili, od tita su dobili stanove, pa sada zive sa svojim sinovima snajkama i unucima(fala bogu pa ne spadam tu),pa nema nesto mesta da iko pravi zurke
eventualno burzujcici koji zive u kucama, pa onda bude kul, mada se i oni opeku kada im stoka napravi nered u kuci, osim jedne drugarice koja ih stalno pravi :mrgreen:

inace gotivim kucne zuraje, npr u poredjenju sa klubivima imaju bezbroj prednosti

Pa što sinovi, snajke i unuci ne naprave žuraje? :)
 
Sećam se jednog poznanika mentola koji je na kućnoj žurci u kući na Dedinju (sve je jasno kakav je bio budžet žurke) izašao na terasu i tu spazio nekoliko desetina paketa Coca Cole, recimo ukupno oko stotinak flaša od po 2 litre. Tom prilikom je dotični nezadovoljstvo svojim životom iskazao u klasičnom srpskom maniru "sad ću ja njima da pokažem" (ili: "ovo ti je bilo po seljački") uzevši redom sa svih flaša da skida čepove koje je kasnije poslao za tada aktuelnu nagradnu igru.
 
Nisam siguran da li ima tema u vezi ovoga,ali posto mi je mrsko traziti,otvoricu novu z;) .Da li pravite rodjendane i zurke kod kuce?Kako one izgledaju?Na koji nacin animirate ili zabavljate goste?Imate li neku anegdotu ili nezgodu koja se dogodila na zurezi z;) ?

Sto se mene tice,pravim rodjendan,mada ih pozovem najvise 10. .Pogledamo film,slusamo muziku(za to se uvek vodi deathmach z:lol: ),igramo tvist,ispaljujemo vatromet etc...To je to otp ;)

Ja samo skacem pred gostima, zayebavam ih sve, i na kraju odu kuci ljuti9 na mene... :per:

edit: sad sam zvanicno odgovorio na veci deo tema na teen-u...evo ga jedan JA, novogodisnji ---> :zcool: :per: :rumenko:
 
911s [SK];16325506:
Već duže vreme izbegavam.
Kod sebe kod kuće sam pravio više puta, ali ne mogu ja sam da podnesem tu organizaciju - gde konstantno nestaje pivo, ko je promenio pesmu, ko igra fudbal napolju, neko hoće da skoči sa krova, ko mi se zaključao u sobu, roštilj samo što nije zagoreo... Možda ponovo za par godina.
Kod drugih se uvek okupi ista ekipa poznatih ljudi, koja uvek priča iste priče (prepričavanje bajatih dogadjaja po hiljadu puta), gomila smarača kojima se ništa ne dešava u životu pa i nemaju o čemu da pričaju a uz to i smaraju druge glupim pitanjima koja pitaju više reda radi, pritom i nisu duhoviti ni kreativni. Eventualno budem maksimalno dva sata, preko toga nema poente. A možda je i vreme da malo menjam društvo...

Pa koliko ti ljudi zoveš? :lol:
Kućne žuraje samo i pravim, i to ponekad bez ikakvog povoda.
Maksimalno, 12-13 ljudi sa kojim se družim.
Ne volim kad mi stalni gosti dovode strance u kuću, tako da napominjem 'ne dovodite pratnju'
I onda slušamo ploče, gledamo Pajtonovce, igramo tvist, asocijacije (apsolutni hit za kućne žurke), raspravljamo i diskutujemo o svemu i svačemu

E sad ja ne znam šta ostali svrstavaju pod kućne žurke, ali kod mene nema nikakvog sređivanja, štikle, 'aljine, da se nešto namešta atmosfera, rasveta, dekoracija...
Goste dočekujem u pidžami (dobro, opravdano, jer se obično sastajemo oko 10), i većina njih ostane da prespava.
A primetila sam da pidžama partiji u zadnje vreme prelaze u neke boemske rasprave.
Trip: sedi drug sa flašom piva naslonjen na radijator i raspravlja sa drugaricom (leži na dušeku ispod stola) da li je politeizam opravdan, i da li nam je monoteizam istorijski gledano nametnut.
 
Ja sam bio pre oko mesec i po dana, ako se ne varam, na jednoj kao kućnoj žurci (čitaj: sedeljka klasična) i puštao muziku

nemam pojma, bilo dobro, samo meni nije ostala u baš lepom sećanju jer me devojka na koju sam se tada ložio ( a i sad pomalo :rumenko:) otkačila rekavši da ne može da predje preko nekih stvari koje sam joj rekao

debilana klasišna

odoh da spavam, laku noć

Sledeci put pazi sta pricas :rumenko:
 
Hmm, I beg to differ z:mrgreen:

Preferiram night clubs, kucne zuraje su "a thing from the past"...A i svi smaraju na kucnim zurajama i uvek se svodi na istu pricu z:hm: => vodka + dance floor + hot chicks that you've met before preferably :ok: Mada, sve to moze da se desi na kucnoj zuraji realno, ali retko kad su na zadovoljavajucem nivou pa ih stoga i izbegavam...
 
Poslednja izmena:
Prosle subote sam bio na jednoj. Ono bilo opasno xD Nasao drugaricu za kres xD Iscepam 4 viskija dodje riba i tera me da ustanem xD kad sam ustao i dok smo se malo upoznali bio sam fin xD E posle sam poceo da je pipkam i da mi sedi u krilu xD A onda mi nije kao bilo dobro posto sam za vreme vatanja jos pio xD ona me vodila u wc xD U wc-u se zadrzali 15ak minuta xDDDD Kad smo izasli videla nas baba tog ortaka xD Ja savio glavu a ona me kao drzi xD E sad fora je sto moja devojka nije bila tu xD A ja kreten uzeo da se slikam onako polu pijan sa ovom kako mi sedi u krilu xD kako mi se trti i te fore xD I slike ujutru izasle na face xD Jedva sam izvadio dupe xD
 
Prosle subote sam bio na jednoj. Ono bilo opasno xD Nasao drugaricu za kres xD Iscepam 4 viskija dodje riba i tera me da ustanem xD kad sam ustao i dok smo se malo upoznali bio sam fin xD E posle sam poceo da je pipkam i da mi sedi u krilu xD A onda mi nije kao bilo dobro posto sam za vreme vatanja jos pio xD ona me vodila u wc xD U wc-u se zadrzali 15ak minuta xDDDD Kad smo izasli videla nas baba tog ortaka xD Ja savio glavu a ona me kao drzi xD E sad fora je sto moja devojka nije bila tu xD A ja kreten uzeo da se slikam onako polu pijan sa ovom kako mi sedi u krilu xD kako mi se trti i te fore xD I slike ujutru izasle na face xD Jedva sam izvadio dupe xD

xD xD
 

Back
Top