Roditelju koji ne plaća alimentaciju biće oduzet pasoš

Pa, kao da ne znam sta se radi , pa mi ti sad otvaras oci.....????
Od sirotinje ne mozes da napravis bogatasa, i da ima oba roditelja je siroce...
Nemas blage veze, a petljas se u ono sto ne znas...

Izostavis sve stvari za odrasle da budu blokirane. Sa računa kad probaš transakciju. Nekako uvek može. Ko hoće, nadje način.
to je nemoguce, tacnije veca je administracija nego korist....ali da oba roditelja brinu o detetu to moze da se uredi zakonom....onda je nevazno ko ce za sta da trosi...

Izostavis sve stvari za odrasle da budu blokirane. Sa računa kad probaš transakciju. Nekako uvek može. Ko hoće, nadje način.
to je nemoguce, tacnije veca je administracija nego korist....ali da oba roditelja brinu o detetu to moze da se uredi zakonom....onda je nevazno ko ce za sta da trosi...
 
Malo je nezgodno i muškarcima jer on pare da, a ona troši više na sebe nego na dete.
a kako tek zivi ona 20-godisnja japanka kojoj Mik Dzeger isplacuje alimentaciju "shodno njegovom bogatstvu" zato sto ga je posle jednog koncerta napila i odvukla u sobu.

Svaku alimentaciju treba podrobno ispitati jer ima zena koje namerno navuku bogatije muskarce na alimentaciju kako bi one lagodno zivele.
Kako rece jedan moj prijatelj "nije bas sve zene Bog napravio".
 
a kako tek zivi ona 20-godisnja japanka kojoj Mik Dzeger isplacuje alimentaciju "shodno njegovom bogatstvu" zato sto ga je posle jednog koncerta napila i odvukla u sobu.

Svaku alimentaciju treba podrobno ispitati jer ima zena koje namerno navuku bogatije muskarce na alimentaciju kako bi one lagodno zivele.
Kako rece jedan moj prijatelj "nije bas sve zene Bog napravio".
To je najgore kad urade. Ali odgovornost je i muškarčeva. Što se napio debil i dozvolio to sebi? Budi odgovoran kad torbaš.
 
a kako tek zivi ona 20-godisnja japanka kojoj Mik Dzeger isplacuje alimentaciju "shodno njegovom bogatstvu" zato sto ga je posle jednog koncerta napila i odvukla u sobu.

Svaku alimentaciju treba podrobno ispitati jer ima zena koje namerno navuku bogatije muskarce na alimentaciju kako bi one lagodno zivele.
Kako rece jedan moj prijatelj "nije bas sve zene Bog napravio".
A takve su baš prosek, eno na svakom koraku žene pelješe bogate muškarce, posebno u Srbiji.... s alimentacijom od 10 000 din.

Ne znam da li se ovde namerno skreće pažnja s pravog problema ili vas prosto ne zanima ništa osim ćaskanja.
 
A takve su baš prosek, eno na svakom koraku žene pelješe bogate muškarce, posebno u Srbiji.... s alimentacijom od 10 000 din.

Ne znam da li se ovde namerno skreće pažnja s pravog problema ili vas prosto ne zanima ništa osim ćaskanja.
Uvijek je problem dati tih tričavih 100 € jer će mama kupiti šminku. Kako neko može da pomisli da je to dovoljno za djete da jede, pije, obuče se, školuje ima internet i da ne nabrajam dalje, nego još misle da mama za kusur cipele kupi.
 
Uvijek je problem dati tih tričavih 100 € jer će mama kupiti šminku. Kako neko može da pomisli da je to dovoljno za djete da jede, pije, obuče se, školuje ima internet i da ne nabrajam dalje, nego još misle da mama za kusur cipele kupi.
Naravno da to misli kad dodira s detetom i stvarnim svetom nema.

A briga o detetu nije ni samo novac, ali gde još tu priču da potežemo i branimo razmažene žene.
 
Pa nemoj da se naroljaš i siješ djecu okolo i kao nisam htio.
a sto ne? podrzavas to sejanje dece bez odgovornosti?
Takvim majkama decu treba oduzimati....kocka tipa "verovatno je njegovo" morala bi da kosta zenu, pa ako nije njegovo da joj se uzme dete i da usvojiocima.
Kao "on seje decu" to moze da kaze samo zena koja je krajnje neodgovorna....
 
Uvijek je problem dati tih tričavih 100 € jer će mama kupiti šminku. Kako neko može da pomisli da je to dovoljno za djete da jede, pije, obuče se, školuje ima internet i da ne nabrajam dalje, nego još misle da mama za kusur cipele kupi.
Pa ti ih zaradi da budu tricavi....tih tricavih 100e ti ni ne trebaju znaci, pa sto bi ti neko dao sto si neodgovorno pijana zatrudnela....
 
Pa ti ih zaradi da budu tricavi....tih tricavih 100e ti ni ne trebaju znaci, pa sto bi ti neko dao sto si neodgovorno pijana zatrudnela....
Kako je lako skinuti odgovornost sa sebe kad si ogorčen i sve su ti drugi krivi.
Ružno je da mi kažeš da sam pijana zatrudnila, bilo kome da kažeš ružno je. Nisu žene biljke da ae oprašuju, za trudnoću je potreban i muškarac.
 
Ti znači priznaješ da je dete ženina briga u svakom pogledu a da muškarac ne treba da ima nikakvu odgovornost, pa divno. Bar si otvoren.
A ti si za to da zena skace na sve sto prodje ulicom, jer neko mora da plati izdrzavanje deteta, pa tako rodi sebi par komada i zivi od izdrzavanja, a mozda nekoga i zarobi da radi samo za nju?
Posle drugog deteta kome se trazi otac, zatvorio bih je zbog nemarnog roditeljstva.....
 
Sasvim je glupa stvar uzeti dete jednom roditelju i drugog obavezati da sam brine o detetu. Treba obezbediti prisustvo oba roditelja, ako su normalni.

Rekla bih da drzava sve cini ne bi li roditelje dodatno zavadila.
Mnogi od te zavade zive.
Kada tome dodamo lagano dostupne veze u pravosudju, nepostovanje propisa i opstu nemastinu, ljudi su stvarno stavljeni pred nemoguca resenja.
Advokati trljaju ruke, sudije trljaju ruke, centri trljaju ruke jer kao toboz nesto rade i nikome od njih nisu vazna tudja deca.
A ta deca placaju cenu svega sto ne funkcionise.

I da uzme dinar ta majka neka joj ga...nece se niko od alimentacije obogatiti. I njoj nije u interesu da od oca svoje dece pravi neprijatelja.
Prvo, otac deci treba. Drugo, deca ga vole.
Trece, sta ako detetu treba pomoc od oca i majke. Sve i da je najgora zena na svetu ima smisla malo joj progledati kroz prste zarad dobra u buducnosti.
Za majke vazi isto. On je otac a ne rob.
 
A ti si za to da zena skace na sve sto prodje ulicom, jer neko mora da plati izdrzavanje deteta, pa tako rodi sebi par komada i zivi od izdrzavanja, a mozda nekoga i zarobi da radi samo za nju?
Posle drugog deteta kome se trazi otac, zatvorio bih je zbog nemarnog roditeljstva.....
Ako ne znaš koliko je kod nas prosečna alimentacija i koliko košta život, ne znam kako misliš da raspravljaš na ovu temu.
 

Back
Top