Robinson Kruso.

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
Jeli Blondi, sta mu to dodje "Bad Girl", jel to ko Pamela u Barbwire-u
a096.gif

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
Pod 2.

A evo zasto, sta ce ortaku pojas za spasavanje on mora da zna da pliva.
A onda bih dao intelektualki drugi pojas, zatrebace i ona, cak mnogo vise nego plavusa, a za plavusu bih skinuo svoj pojas, i ja znam da plivam.

Ma gloopa tema skroz...

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Mogu se obe uhvatiti za jedan pojas...

Inace pitanje je vise osrednju intelektualku ili glupavu bombu...

A za ispravan odgovor si dao premalo podataka. Morale bi se i druge osobine sagledati... npr neko je pominjao koliko ce koja da zvoca i svira, ili ce da bude normalna i umiljata... pa je neko rekao da neka hoce sex neka nece
(kakve su u sexu) ... i to su sve stvake kao i milion drugih koje uticu... Tako da odgovor sa tako malo informacija ne znam...

Fejs74

Primećen član
Poruka
579
Petar_Pan:

A za ispravan odgovor si dao premalo podataka. Morale bi se i druge osobine sagledati... npr neko je pominjao koliko ce koja da zvoca i svira, ili ce da bude normalna i umiljata... pa je neko rekao da neka hoce sex neka nece
(kakve su u sexu) ... i to su sve stvake kao i milion drugih koje uticu... Tako da odgovor sa tako malo informacija ne znam...
Razmisli, delić je sekunde treba da baciš pojas osobama sa izrazitim karakteristikama ali koje u stvari ne poznaješ dobro.Radi se o izboru tvojih potreba na pustom ostrvu.Da li je zaključak da je ipak dobar sex rešenje za dobre ljudske odnose?Ili je rešenje dobar sagovornik, ili sex uopšte nije bitan pa birate treće rešenje.

Artinve

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.437
koja manje prica? plavusa? ....hmmm.... mozda, a mozda i ne... ipak bih izabrao osamu... pusto ostrvo je jedinstvena prilika za to... pre, ili kasnije bi se javio efekat kolibe... poubijali bi se medjusobno...

Kazanova

Ističe se
Poruka
2.131
Petar_Pan:

A ti bi jos i da ti se ugadja, pa jos i detalje trazis?!

Aman covece, krknuo brod negde u neku stenu, kao Titanik, svi se podavise ili se spasili, ti ostao sa nekim koga prvi put vidis u zivotu i ne znas kakav je i sad je pitanje: posle te katastrofe, spasio si se (ne daj boze da si sam) i molio bi boga da pored tebe bude... KO?

I ti kazes:

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
Fejs74:
Razmisli, delić je sekunde treba da baciš pojas osobama sa izrazitim karakteristikama ali koje u stvari ne poznaješ dobro.Radi se o izboru tvojih potreba na pustom ostrvu.Da li je zaključak da je ipak dobar sex rešenje za dobre ljudske odnose?Ili je rešenje dobar sagovornik, ili sex uopšte nije bitan pa birate treće rešenje.
Ljudi su dokazali da seks i nije toliko bitan koliko drustvo, bez drustva covek poludi ili doziva Wilsona.

Banshee

Buduća legenda
Poruka
25.609
Fejs74:
Nalazite se na brodu koji tone, postoje samo dva pojasa za spasavanje a pusto ostrvo je jedino kopno koje je izvesno.Kome biste bacili drugi pojas?
(Naravno sigurni ste da vas na pustom ostrvu neće pronaći godinama.)

1. Izvajanoj plavuši koja je glupa kao noć i ne zna da sastavi rečenicu niti da spremi klopu.
2. Žgoljavoj intelektuaki koja se u sve razume i sa kojom možete pričati satima a da bude zanimljiva.
3. Najboljem drugaru.
ej...plati autorska prava za robinsona i predloge :lol :razz:
moram i ja od necega da zivim :razz: :lol:

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.620
U takvoj konstelaciji ljudi, izbor nije tezak, naravno da bih dobacio pojas svom prijatelju s kojim sam i posao na krstarenje.
Ajde evo intelektualki drugi pojas, posto se lozim na hladni zenski racio a i trebace mi sposobni ljudi bogatog znanja da bismo opstali na ostrvu.
Zatim bih se, ako jos uvek nije kasno, uhvatio za dojke sisate plavuse, u nadi da ce nas poprsje ove opake yebacice i mitske velichine spasiti, uz naizmenicno njeno veslanje rukama i moje nogama.
A ako ipak potonemo, jer sise nisu bile od gume, ehej pa to i ne bi bio tako los kraj

Zemun321

Početnik
Poruka
3
Fejs74:
Nalazite se na brodu koji tone, postoje samo dva pojasa za spasavanje a pusto ostrvo je jedino kopno koje je izvesno.Kome biste bacili drugi pojas?
(Naravno sigurni ste da vas na pustom ostrvu neće pronaći godinama.)

1. Izvajanoj plavuši koja je glupa kao noć i ne zna da sastavi rečenicu niti da spremi klopu.
2. Žgoljavoj intelektuaki koja se u sve razume i sa kojom možete pričati satima a da bude zanimljiva.
3. Najboljem drugaru.

Drugaru bih dobacio PRVI pojas, zgoljavoj drugi, a izvajanu plavusu bih licno spasao i...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.