Robert De Niro vs podcenjeni glumci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa eto, malo mu fali. Tj ne znam tacno koja je granica.
Ne znam šta da ti kažem, ja Breda nikad nisam mogla da ocenim u smislu privlačan/neprivlačan jer generalno plave muškarce ne mogu da vidim kao seksualni objekat. Posle Sneča sam obratila pažnju na njega, odličan je glumac, verujem da zaslužuje više priznanja za glumu
Nisam mu oprostila razvod od Dženifer Aniston, ona mi je skroz Jebobi I nju mogu da gledam ko seksualni objekat
 
Ne znam šta da ti kažem, ja Breda nikad nisam mogla da ocenim u smislu privlačan/neprivlačan jer generalno plave muškarce ne mogu da vidim kao seksualni objekat. Posle Sneča sam obratila pažnju na njega, odličan je glumac, verujem da zaslužuje više priznanja za glumu
Nisam mu oprostila razvod od Dženifer Aniston, ona mi je skroz Jebobi I nju mogu da gledam ko seksualni objekat

E pa.... čovjek je glumac i radi svoj posao. Koga vraga ima veze njegov propali brak.

Mislim... :roll:
 
Realno- američki su filmovi zaqratz. To jest zabava, Amerikanci su geniji inovacije i potrošnje vremena, no jedan bolji film, kao Chereauov po Conradu- ne mogu snimiti jer su im režiseri polupismeni ljudi (osim Malicka).

Ovo, npr., praktički ne može nastati u SAD nikad:

Pozdravljam tvoje mišljenje, ljubitelj sam neameričkog filma, ima se u ostatku sveta dosta toga dobrog videti
Al se gnušam generalizacije i smelosti da kažeš da ništa genijalno iz Holivuda nije izašlo.
To prosto nije tačno.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top