RITAM NEREDA?

Da - jer veruju u ono o cemu sviraju...
jednom sam posle koncerta razgovarao sa Bobanom i covek definitivno stoji iza toga sta bend radi i veruje u celu pricu...
Da - jer meni ta muzika daje snagu..
Ne - novo, jer definitivno su matori i vise ne zive na ulici i nemaju vise emocije i osecanja za ono sta je RN radio, a nove ideje nazalost nemaju
 
DA - jer prave dobru muziku,zna da pokrene,nisam ih bas mnogo slusala,ali mi se ovo sto sam cula itekako svidelo :D
NE - jer,je8i ga,zna se ko to pretezno slusa :cry: To je cist Oi punk,a ja smatram da su skinsi nesto uzasno... :cry:
 
NE - jer,je8i ga,zna se ko to pretezno slusa :cry: To je cist Oi punk,a ja smatram da su skinsi nesto uzasno... :cry:[/quote]

Pa sta ako ih slusaju skinsi...ja znam gomilu punkera koji ih slusaju... RN u javnosti nikada nisu prosipali teme koje imaju veze sa stvarima vezanim za skinere...a nisu tako nesto radili ni u svojim pesmama
 
davno sam ih slusala... sad ih slusam samo kad sredjujem sobu, ali OBAVEZNO slusam samo njih jer nekako bolje radim. elem, sad sam te ideje malo prerasla pa su mi strasno smesni i oni i njihova publika. ipak, planiram da se pojavim na njihovoj sledecoj svirci.... ;)
 
E ja bas te stare albume ne mogu da nabavim!! *** ne smetaju mi nove stvari ali Boban je u neku ruku postao geJak,na koncertu kad sam bio i posle ja i jos jedan punker dosli kod njega,znaci sami *** (nije bilo nikakve guzve pa da nas iskulira) lik je toliko bio nadrkan da je jedva i onaj jebeni papir potpisao samo sto nije rekao tornjaj te se slepcine!!Bend je postao komercijala i izdali su ideologiju kojoj su pre bili verni!! Imam od tih starijih stvari skinheads,heroj i jos neke dve tri pesme i mnogo su bolje od ovih novih!!
 

Back
Top