Quantcast

RIKNUO MI HARD !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 199422

Ističe se
Poruka
2.233
RIKNUO MI HARD !!!! :rtfm:

Otislo mi sve zivo... :(
preko 300 filma... :(
preko 400 programa... :(
preko 700 slika koje nikako nisam smeo da izgubim... :sad2:
i jos 300 slika koje nisu tako bitne.. mogu da ih nabavim opet...
Sve ostalo otislo u *****....

Odo da se ubijem... Ne verujem da cu mrtav da psecujem vise forum... :bye:

PKT

Ističe se
Poruka
2.066

Nije sve izgubljeno, ima pomoći, samo zavisi od omhera prirode kvara hard diska, i dubine tvoga šlajboka :cepanje: pomoć možeš potražiti ovdje.

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.693

Imas neke likove u BG sto ti vracaju podatke. Drugu je crkao, poslao kod njih i vratili mu podatke. Ako su jako bitne stvari onda budi spreman da platis papreno. Njega je kostalo oko 200eura

gost 199422

Ističe se
Poruka
2.233
Ne pricaj gluposti ..snimices opet sve :lol:
aha...
Posle koliko godina upotrebe i koji HD, ako se može znati ?
Ja msm da je oko 1god.. SATA 500gb... Nista detaljnije ne znam da ti kazem...
Nije sve izgubljeno, ima pomoći, samo zavisi od omhera prirode kvara hard diska, i dubine tvoga šlajboka :cepanje: pomoć možeš potražiti ovdje.
r
Rikavela je zato sto stoji na strani kucista a ja sam malo tu stranu razdrmao.. A cuo sam da bas to ne valja... I onda mi se ukocio komp. , kad sam hteo da ga restartujem nije hteo da radi... Mnogo se kocio ali sam nekako usao u Bios i video da ne vidi HD... Kad sam ga izvadio iz komp. dok se palio komp. se vise nije kocio...
Nzm sta da radim... :(
Ujak mi je preporucio da skinem "Hirens" i da probam sa Regenerisanjem harda... Sad skidam... Pa cemo da vidimo za dalje...

Poruka
24.507
brate hdd ti je ucinio uslugu 400 programa i 700 slika?! :eek: Pa tu je najmanje bilo 20 virusa. Za tebe jedino sta ti treba od programa jeste winamp,bs player sa kodecima,google chrom,adobe reader i windows word i demon tools. Ostali programi su realno visak za obicnog korisnika kao ti i ja.

kempi

Zainteresovan član
Poruka
221
Da ti su ti te slike mnogo bitne ne bi ih imao samo na tom hardu.Svoje slike koje su mi mnogo bitne imam na 3 hdd-a u 2 kompa plus narezane na dvd diskove koji stoje arhivirani po propisu,i to sto mi je najbitnije je nekih 30 Gb (npr.nisu bitne sve slike sa letovanja,njih 400-500 nego 20-30) koje ponekad izdvojim i uradim kod fotografa i stavim u porodicni album jer tako traju dugo-imam i slike pradede sa pocetka proslog veka...Inace to se cesto desava da crkne hard pa pocinje kuknjava-jao,tu su mi bile slike dece od rodjenja do danas,nemam ih nigde narezane,ubicu se itd...a moj odgovor je uglavnom kratak:
Hoces da imas sve zdrave zube a u zivotu ih nisi oprao i otisao kod zubara? E, to nece da moze . Preventiva bato....

Pretpostavljam da je WD 500Gb Blue u pitanju,pa ako ti ga ne vidi bios verovatno je otisla elektronika.Mozes da probas da stavis elektroniku sa drugog takvog HDD-a pa da onda izvuces podatke

Poslednja izmena:

хероина

zmajka
Banovan
Poruka
43.220

ok, žao nam je mnogo zbog tvog harda...
ako ti treba neka pomoć, pokušaj da otvoriš drugu temu... normalnu... :)

:bye:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.