Quantcast

Richard Clayderman

ivana bg

Aktivan član
Poruka
1.463
bas je ok. imam samo jedan cd, neku kompilaciju, keva nabavila od prijatelja, svidja mi se......mozda uzmem jos neki...... ako te zanimaju informacije tipa - biografija, diskografija, sve mozes da nadjes preko google-a.....

ljubasss

Početnik
Poruka
19
Woman in love,najaca stvar ,super mu je muzika, ona laganica bas za pred spavanje ono ilti kad si umoran!
I ja nemam pojma nista o njemu, a imam 10ak njegovih pesama, pa ako neko nesto zna bilo sta o njemu neka napise.poz

grig

Zainteresovan član
Poruka
120
Francuski pijanista, `53. godiste. Uglavnom je izdavao kompilacije sa izvodjenjem vec poznatih melodija. Popularizovao klasicnu muziku i tako prodao velike tiraze. Imam neki njegov cd i u svakom slucaju, lepa muzika i veoma prijatna za slusanje.

Milena29

Početnik
Poruka
4
Ja sam veliki ljubitelj Claydermana. Imam mp3 sa skoro svim njegovim kompozicijam. Najvise mi se dopada Balada povr Adeline, tako mi i mobilni zvoni
Pokusavam da skinem sa neta i video snimak, al nesto mi ne ide od ruke
Volela bih da znam nesto o njemu al sve biografije pisu na engleskom a tu se vec manje snalazim. U svakom slucaju, puno vas pozdravljam i drago mi je sto ima jos pametnih ljudi koji slusaju ovako lepu muziku

neimar

Početnik
Poruka
1
Milena29:
Ja sam veliki ljubitelj Claydermana. Imam mp3 sa skoro svim njegovim kompozicijam. Najvise mi se dopada Balada povr Adeline, tako mi i mobilni zvoni
Pokusavam da skinem sa neta i video snimak, al nesto mi ne ide od ruke
Volela bih da znam nesto o njemu al sve biografije pisu na engleskom a tu se vec manje snalazim. U svakom slucaju, puno vas pozdravljam i drago mi je sto ima jos pametnih ljudi koji slusaju ovako lepu muziku
Bio bih zahvalan kada bih mogao da dodjem do diskografije Richarda Claydermana
www.neimarm@sezampro.yu
Pozdrav