Richard Burns Rally

Sanela

Početnik
Poruka
10
Da li neko igra ovu igru,i ako igra da li postoji Multiplayer mod?
Neka vas ne buni sto se jedna Sanela interesuje za Rally,to sam ja njen muz Zoran.Koristimo istu prijavu jer ne znamo da li moze dve prijave na jednom kompjuteru.

Pozdrav svima od Zorana i hvala unapred na odgovorima!!!!
 
Pa veoma lako:
Odjavis se izadjes iz foruma,pa ponovo udjes i ubacis drugi "Nick" isve ostalo sto ti traze i to je to.Mislim da E-mail moze da ostane isti.(ja sam i E-mail promenio).


Nego igra li uopste neko Richarda?Probajte ljudi.Ubedljivo najbolja Rally simulacija.sve je toliko realno da ne verujes!!
 
dugo sam igrao...
i stvarno je simulacija, colin je arcada...igrica...

richard je mnooogo dobar...ako imas volan...tekk....

nema multi :( na zalost...
i sumnjam da postoji patch...

mada trip je imas dosta sajtova pa juri vreme...

srecno...

a inace ne znam da li znas za LFS...live for speed...jos jedna simulacija vredna paznje...
ima multi...oko 300 mega...svuci s neta...
da ne poverujes

mozda se sretnemo..
poz
 
Richard Rally Burns - je trenutno najrealnija voznja ... ColinMCraeRally 2005 je maciji kasalj ... nije za multipleyer nazalost ... ali najbolja je fora kad vozilo izleti sa staze pa publika vraca vozilo na stazu :) !!! OCENA CISTA 10
 
!van:
dugo sam igrao...
i stvarno je simulacija, colin je arcada...igrica...

richard je mnooogo dobar...ako imas volan...tekk....

nema multi :( na zalost...
i sumnjam da postoji patch...

mada trip je imas dosta sajtova pa juri vreme...

srecno...

a inace ne znam da li znas za LFS...live for speed...jos jedna simulacija vredna paznje...
ima multi...oko 300 mega...svuci s neta...
da ne poverujes

mozda se sretnemo..
poz
Jel si ti igrao CS na tehnicom 1.5 pre jedno 2 god., poshto znam da je bio taj nick a vishe ne igram 1.5
 
hvala svima na odgovorima.Ivane da li mozda znas neke sajtove sa vremenima,a sto se tice ove druge igrice skinucu je sa neta.Da li je stvarno dobra posto me buni da je samo 300MB?
ako igras na netu daj mi server i eto me,uvek raspolozen za dobru trku!!!
 
heh, za ricarda se ne secam zaista, posto sam ga igrao pre skoro 3 godine..ali sam siguran da je bilo na netu da se nace nekih sajtova sa WR vremenima, registrujes se i uploadujes vreme...

a ova igra LFS... :

da zaista ima samo 300 megabajta...neverovatno sta su uradili na tako malo mesta

inace to je zaista simulacija...
reci cu ti samo nekoliko stvari

na pocetku vozis krug recimo 1.35...onda malo vezbas i dosta brzo spustis na 1.30
medjutim onda skapiras neke stvari i pocnes da spustas i ispod 1.30
brzo dodjes na 1.26 i otprilike na toj cifri mnogi i ostanu...

medjutim ja igram dosta dugo pa sam samim tim i dosta dobar...GT turbo ! (auto) koji se i najvise vozi, a i ja ti ga preporucujem...
dogurao sam do vremena od 1.23.68 po krugu ...sto jos uvek nije ni blizu nekom vremenu vrednom paznje, ali nije ni lose za razliku od proseka...

ali nije sve u jurcanju po stazi...
tu je gomila stvari na koju treba paziti

jedna od retkih auto simulacija u kojoj treba malo i taktizirati i razmisljati...za vreme trke

kako zaobici nekog, kako ga seci..kako ga psihicki pritiskati itd itd...

sto se tice setupova...bilo bi dobro da uzmes neciji setup za kola mada ti to sve do vremena od barem 1.27 nece praviti neku razliku, odnosno neces primecivati nista u odnosu na defaultni set

medjutim veruj mi da sada cim promenim jedan parametar za 1 stepen a ima recimo od 0-100 oseti se razlika :)

dakle kreni polako...

tesko je...ali to mi se i svidja, ostale trke moze svako da vozi...ovde ipak treba vezbe

fizika je sjajna u igri ..

grejanje i cepanje guma prilikom kocenja je jako bitno...

ako na pravcu ides blizu iza nekog brzi si naravno jer ti pravi rupu i nemas otpora vetra...(ovo zapamti) vrlo je korisni :)

mada moze biti i opasno jer on kada pocne da koci ako si blizu s obzirom da si brzi zakucaces se u njga ...

mada to su neke stvari koje vremenom skapiras...

ima stvarno milion stvari koje cine ovu igru jedinstvenom...ja nisam verovao...zalepio sam se i vec skoro godinu dana se kidamo...

sto se tice servera..ima ih dosta..

u igri cim stisnes multiplayer...izlista ti servere

neki od dobrih su...
LFS Serbia
LFS Slovenia
DFH ili DHF zaboravio sam :)
neki zelenim slovima pise nesto (PSR)

ali eto snacices se i sam...

ja sam uglavnom na ova cetiri...nick mi je !van-Serbia
pa cemo dalje u samoj igri ako budes zainteresovan

naravno postoje i lige...
sudije

moras postovati plave zastavice...
zute ..hjehe...samo se najezim kad je vidim...

cesto se odrzavaju turniri...

recimo u nemackoj...je bio skoro (pre dva tri meseca)i moj drugar SvemirkoJoca...(trenutno world recorder)
je bio treci ...:) neverovatnih 1.22.55 od pre dve nedelje recimo

i ladno su mu poslali neku nagradu :)
da ne poverujes...

dugo nisam pisao ovoliko post :)

ali eto mozda jos jedan dokaz da je igra vredna paznje, a veruj mi da ne radim za njih :)

i za kraj nema lepse situacije kada vec poznajes igrace krece trka vas osam...vozite branik na branik...5 krugova ..sa povremenim prestizanjem...adrenalin te drzi celo vreme

i nije bitno da budes prvi,

to ce doci vremenom...

po nekad je ti imas svoju trku sa recimo cetvrtim likom...

a 6 i 7 imaju svoju trku...

dok za 1,2 i 3 mesto ces morati uglavnom da sacekas :)

sto i nije lose...

jedino sto bi bilo takodje dobro je da za pocetak po nekim forumima potrazis i procitas pravila trke...ako ih vec ne znas iz recimo formule 1...

kad smes da pretices, ssta znace zastavice...ko ima prednost...
itd itd...

imas nacionalnaklasa.com
i ima jos dosta domacih sajtova pa googlaj ...

mrzi me da citam sta sam pisao , bilo je onako u jednom dahu pa se izvinjavam na greskama i na eventualnom ponavljanju ili smoru..

ps...igra je demo..odnosno cela je samo u multiplayeru mozes igrati samo jednu stazu,,.

mozda trenutno zvuci jadno, ali veruj mi posle godinu dana jos uvek nije dosadila...zbog kompleksnosti trkanja i brdo stvari o kojima treba misliti,...naravno najvise ima stranaca, engleza,francuza,brazilaca,nemac,poljaka...rusa...vozaca za respect...

aj pozdrav i pisi sta si uradio...ili ako bude problema prilikom setovanja igre
 
Skinuo sam LFSS1 i ona je oko140MB,a ti rekao da ima neka sa 300MB.
Da li sam ja skinuo pravu igru ili ima novija verzija ili neki PATCH za istu?
Kazi mi molim te gde i sta da skinem pa da se trkamo!!!
Uzgred igra nije losa(1.38.25 10 krugova),ali je Richard bolji sto se grafike a i svega ostalog tice.
U SVAKOM SLUCAJU DAJ PRAVU VERZIJU PA NA CRTU!
Pozdrav
 
e pazi ovako treba da skines s2... :(
ne znam da li si se registrovao na tom sajtu itd itd

http://www.liveforspeed.net/?page=downloads

skini to i to je to :)

sto se tice grafike i svega...mislim da nije uopste losa...slazem se da je u ricardu vise paznje usmereno ka tome, ali videces i sam da to nije ni bitno...

e sad to vreme ne znam sa cim si vozio ..verovatno je GTI u pitanju...ono sto podseca na golfa ?

predji na XRturbo ...to je onaj treci u prvom redu...jer se to vozi najvise...a sto pre pocnes da vozis sa zadnjim pogonom to ces se pre navici... :) kekeke

dakle S2...

i dodji na LFS serbia...ja odoh tamo upravo......................SAD ...

poz

inace mislim da kad skidas ona je zapakovana tako da nemoj da te buni ako je manje od 300 mega..

poz...
 
Jeste vozio sam nesto nalik na Golfa.upravo sam nasao sajt sa vremenima za Richard Barnsa i probao sam stazu "prika menoko",ala ljudi voze!?
Ja sam mislio da sam medju najboljima posto stvarno dobro vozim,kad ono covek ima vreme 5:07:85 a ja najbolje ikada vozeno 5:10:11 i bio bih u trci negde oko 10.mesta!
A sto se tice LFS stizem cim skinem i drugi deo!!
Pozdrav!
 
hehe, znam znam tako sam se i ja razocarao..
nisam hteo da pominjem da ne bi bilo da sumnjam u tebe...
ali da..istina ...ne znam da li ima gde da se nadje snimak tih voznji...mislim za nisam uspeo da nadjem za richarda

videces ako ti se svidi lfs isti trip ...ja sam vozio prvo u singl modu...i mislio sam da sam dobar...

kad ono... :(
 
Upravo sam sinoc skinuo LFSS2 i ja trenutno igram u single modu posto necu da se brukam.
nikako ne mogu da se naviknem na zadnju vucu,kad pokusam malo brze uci u krivinu....TRRAAAS!
Vozim kao po ja..ma,i imam veoma slabo vreme negde oko1.30.
inace je igrica stvarno ekstra,eto mene na netu cim se malo popravim!!!
 
hehe, da ..taj zadnji pogon....

za pocetak cim krenes u krivinu pusti gas..cim se auto i krivina isprave-PUN!!
kasnije ces to resavati kontrom...

inace sa ciljne ravnine koci na znaku 125m....(ne odnosi se na prvi krug )
posle dugacke ravnine koci malo pre znaka za 150m
a na onoj trecoj sa znacima (ona u desno ) predzadnja krivina...koci izmedju znaka za 100m i 50m negde na pola

i cim spustis vreme za nekih 2-3 sekunde idi na multy...mnogo se vise nauci sa zivim ljudima...a i stices iskustvo ...:P


prosek vozaci oko 1.27

sa srecom...

i ne znam kako vozis, mis? tastatura, volan ?

brb...
poz
 
Vozim iskljucivo na tastaturi sve moguce voznje...Ne znam ali mi nekako deluje kao da brze reaguje,mozda je to subjektivno alito mi najvise odgovara.
bio sam sinoc na netu ...Ljudi sa Golfom voze 1.30 kao od sale,ne mogu da verujem fali mi 5 sekunde!!!
Inace ako hoces da se cujemo ,ja sam na mesendzeru(imas u profilu adresu).
Pozdrav!
 
pa ovako, mislim da smo pricali o tome ali evo..

trenutno je najpopularniji demo mode ...

naravno da mozes i da je kupis on line, kosto oko 30ak evra..
medjutim demo je free i totalno ti je dovoljan...

ja igram vec skoro godinu dana i jos uvek nemam potrebu za celom igrom..
demo mozes skinuti na http://www.liveforspeed.net/ obavezno skini S2 paket...

to je to...

ako dolazis na multiplayer dodji na lfs EUROPE....

ja sam tamo !van-Serbia...

pa cemo dalje tamo...

nemoj se razocarati ako bude katastrofa u pocetku sto se voznje tice...

jer ovo je simulator nije arkada ....

pozdrav i nadam se da se vidimo...
 

Back
Top