„Riblja Čorba“ na poštanskim markicama u Sloveniji!

Ma kako da ne. Zato je Bandic i izabran opet za gradonacelnika Zagreba..

Ima tu nekih razmjerica, al' iskljucivo na politickoj razini. Svaki drugi zagrepcan je porjeklom il slavonac il s mora il hercegovac.. najcesce sve to skupa u isto vrijeme :mrgreen:

Btw.. stvarno je neukusno gledat ove prognoze i analize Hrvatske od strane pojedinaca. Ja kao netko iz te zemlje mogu samo ocitati zlobu, jal i mrznju. Pa sad ne znam.. ko tu koga i zasto. Jel' to stvarno potrebno? ;)

Btw..istina boli. potrebno je dok god se. sto bi rekao nama zapadni sused, ne rjesite autisticni nacionalizam, ne raskrstite sa ustaskim pokretom, o srbima da ne pricamo sta sve trebate uraditi. nego, ovo, dok ne "raskrstite sa ustaskim pokretom" znaci da u svim udzbenicima istorije u hrvatskoj jasenovac treba biti na naslovnoj strani a njegove grozote da zauzimaju primjeren broj strana. ne pasos od desetak recenica kao sad , i sto je najgore, do skora se vezao sa navodnim zlocinima komunista u blajburgu, i davao veoma sumnjive poruke "glede" autenticnosti.

Btw.. stvarno je neukusno gledat ove prognoze i analize Hrvatske od strane pojedinaca. Ja kao netko iz te zemlje mogu samo ocitati zlobu, jal i mrznju. Pa sad ne znam.. ko tu koga i zasto. Jel' to stvarno potrebno? ;)
Smešno je kad neko iz Hrvatske priča o zlobi i mržnji a nije počistio svoje dvorište i neće nikad,nego samo prosipa licemerje.

Bora je Bora, i makar se nikad ne folira nego je uvek to sto jeste - i pijan, i debeo, i iskren.

S obzirom na kukavicku lazljivost i hipokriziju u nasem drustvu, i s obzirom na sve one nesrecnike koji se prave da citaju Tolstojevskog i idu na Mocartove performanse, Bora je na neki nacin moralna velicina za milje u kom se nalazi.

Nema veceg foliranta i prevrtaca od njega.
A moralna velicina?
Pred rat za Slobu govorio da je novi Karadjordje(a i taj nas je usrecio)
a o Slovencima....zeni.....mislim....sta reci?
Zvezda granda....i syterena.
I bajker......patriota.....
Pustio bih leeeeeey Kiiiiiis da mu se smeje na uvce ceo dan.
To bi za njega bila najteza kazna.
A mozda i ne bi?
Brzo se on prilagodi.

Zasto ste se toliko okomili na Boru,ja mu ne zameram ovo...
Pre bih se setio panonskog govnara Balasevica koji se na svojim koncertima u hrvatskoj redovno ulizuje i uvlaci u guzicu njima.Pritom kaze da govori iskvarenu verziju hrvatskog,tj.srpski,Za mene je taj ljigavac od tad pokojni i njegove pesme i ne slusam...on se je daleko vise od svih ulizivao i Slovencima i hrvatima,a i poznati je borac protiv Milosevica (naravno sa sigurne udaljenosti),pravi antikomunista koji je svojevremeno pevao "racunajte na nas" i "prvi put sam video tita"......
Slovenci su stavili boru na markicama da bi iritirali hrvate,sem marketinga to je jos jedan od razloga,a i naravno da ce mi pre Slovenci biti drazi od njih :mrgreen:

Nekad bio dobar, ma odlican umetnik... uz Balasevica mozda najbolji domaci tekstopisac...
Otkad se slizao sa Kostunicom i Ilicem postao je obican smrad...
A i poslednjih godina tekstovi su mu smaracki...
Sa zadnjim albumom je puk'o....

Sto se postanskih marki tice, ja mu glavu ne bih stavio ni na toalet papir...
Al' Slovenci su to..
:>

Balasevic jeste dobar tekstopisac ali je ljigavstina i NULA od coveka :hvala:

Nema veceg foliranta i prevrtaca od njega.
A moralna velicina?
Pred rat za Slobu govorio da je novi Karadjordje(a i taj nas je usrecio)
a o Slovencima....zeni.....mislim....sta reci?
Zvezda granda....i syterena.
I bajker......patriota.....
Pustio bih leeeeeey Kiiiiiis da mu se smeje na uvce ceo dan.
To bi za njega bila najteza kazna.
A mozda i ne bi?
Brzo se on prilagodi.

izgleda da ti nije zao jednog dela forumasa kojima je kostunjavi i bora bas onako....

On jeste veliki pesnik,to mu ni ja ne osporavam,ali je covek ljigavac i papucar kako i ti vec rece,on je mnogo vise svojih principa pogazio nego Bora

Bora nikad nije ni imao principe.

Ima možda paranoju, šizofreniju i cirozu jetre, ali to su bolesti, nisu principi. :lol:

Ma na kraju se sve svede na to da je stvar ukusa, nek sluša i voli ko šta hoće....

Back