„Riblja Čorba“ na poštanskim markicama u Sloveniji!

Vise vrijedili, cuj ti nju..

Svim srcem za monarhiju, pa nogom u guzicu cim je bila prilika :mrgreen:

Pa..nije bas bilo tako..Ali..za to bi nam trebalo malo vise vremena.

A..sad da vrede vise kao ljudi..to se zna..Na vasu zalost..vi nemate ni jedog iskrenog prijatelja medju drugim narodima,a i medju sobom ste poceli toliko da se mrzite (otkad ste ostali sami) pa se mrze Istrijani i purgeri..dalmosi i purgeri..,a svi zajedno mrzite 'ercegovce i potcenjujete ih...

Ko bi mogao vas da ceni ili voli???:eek:

Pa..nije bas bilo tako..Ali..za to bi nam trebalo malo vise vremena.

A..sad da vrede vise kao ljudi..to se zna..Na vasu zalost..vi nemate ni jedog iskrenog prijatelja medju drugim narodima,a i medju sobom ste poceli toliko da se mrzite (otkad ste ostali sami) pa se mrze Istrijani i purgeri..dalmosi i purgeri..,a svi zajedno mrzite 'ercegovce i potcenjujete ih...

Ko bi mogao vas da ceni ili voli???:eek:

LOL! Da, mrzimo se i koljemo medjusobno sad kad je ponestalo zrtava..

Projiciras sliku Hrvatske onakvu kakvu je zelis vidit'. Nije mi to bas nesto.

LOL! Da, mrzimo se i koljemo medjusobno sad kad je ponestalo zrtava..

Projiciras sliku Hrvatske onakvu kakvu je zelis vidit'. Nije mi to bas nesto.

Gresis..

Nista ja ne projektujem.To su stvari koje svi znaju, a ni 'rvati to ne kriju.Dovoljan je samo vas odnos prema bosanskoj braci koju ste ostavili na cedilu posto su vam,velikom vecinom njihovom zaslugom,sklepali tu drzavu.Oni su danas najponizeniji u Bih..nemaju nista svoje..iseljavaju se,a vi ih docekujete sa mrznjom i podsmehom..Koji god je hercegovac uspeo u Zg ..zavidite mu i tretirate ga kao nize bice (sa gadjenjem)..Ne mozete podneti ni sto je gradonacelnik hercegovac..Pa..sve mi to znamo!!!;)

Istina se ne moze sakriti...;)

Veliki smrad je ovaj Bora Corba!!:eek:

Nisam znao da im se izvinjavao za "Becki konjusari"!!!!:sad2:

Jeste da znas.
Njega sam upoznao jos tamo negdje 1981. ili 1982. godine kada je Riblja Corba radila album Mrtva Priroda a producent albuma im bio John McCoy iz tadasnje grupe Gillan.
Posljednji put ga vidjeh sa novom djevojkom dan prije nego je njegova bivsa zena izvrsila samoubistbo, odnostno istu vece je zena bila mrtva.

Mislim... jadna zena. :confused:

Jeste da znas.
Njega sam upoznao jos tamo negdje 1981. ili 1982. godine kada je Riblja Corba radila album Mrtva Priroda a producent albuma im bio John McCoy iz tadasnje grupe Gillan.
Posljednji put ga vidjeh sa novom djevojkom dan prije nego je njegova bivsa zena izvrsila samoubistbo, odnostno istu vece je zena bila mrtva.

Mislim... jadna zena. :confused:

Mora da je Bora bio tada u fazi lokanja..;)

Bora je Bora..jedan jedini..Mozemo da ga volimo ili ne,ali njegove pesme ce se pustati i posle njega..:)

Gresis..

Nista ja ne projektujem.To su stvari koje svi znaju, a ni 'rvati to ne kriju.Dovoljan je samo vas odnos prema bosanskoj braci koju ste ostavili na cedilu posto su vam,velikom vecinom njihovom zaslugom,sklepali tu drzavu.Oni su danas najponizeniji u Bih..nemaju nista svoje..iseljavaju se,a vi ih docekujete sa mrznjom i podsmehom..Koji god je hercegovac uspeo u Zg ..zavidite mu i tretirate ga kao nize bice (sa gadjenjem)..Ne mozete podneti ni sto je gradonacelnik hercegovac..Pa..sve mi to znamo!!!;)

Istina se ne moze sakriti...;)

Ma kako da ne. Zato je Bandic i izabran opet za gradonacelnika Zagreba..

Ima tu nekih razmjerica, al' iskljucivo na politickoj razini. Svaki drugi zagrepcan je porjeklom il slavonac il s mora il hercegovac.. najcesce sve to skupa u isto vrijeme :mrgreen:

Btw.. stvarno je neukusno gledat ove prognoze i analize Hrvatske od strane pojedinaca. Ja kao netko iz te zemlje mogu samo ocitati zlobu, jal i mrznju. Pa sad ne znam.. ko tu koga i zasto. Jel' to stvarno potrebno? ;)

Back