Rezultati izbora u Nišu: "Aleksandar Vučić - Niš sutra" sa Ruskom strankom ima većinu u gradskom parlamentu

dulesrbenda

Legenda
Poruka
55.411
Poslednja izmena od moderatora:
SNS krdo izgubilo vlast u Nišu.. Ponovo se Niš pokazao da je nepokoran grad a Nišlije kao ljudi kojima ne možeš uzeti slobodu..
I pored svih mahinacija, krađa i neviđene propagande ( izbrojano je 200 bilborda SNS sekte u gradu ) SNS posle 12 godina izgubio vlast i više se nikad neće pitati ni odlučivati u Nišu..
Bravo <3

SNS krdo izgubilo vlast u Nišu.. Ponovo se Niš pokazao da je nepokoran grad a Nišlije kao ljudi kojima ne možeš uzeti slobodu..
I pored svih mahinacija, krađa i neviđene propagande ( izbrojano je 200 bilborda SNS sekte u gradu ) SNS posle 12 godina izgubio vlast i više se nikad neće pitati ni odlučivati u Nišu..
Bravo <3

Дај Боже.

Bravo <3
pa sad..................Nis je bio neprikosnovena prestonica Miloseviceve Srbije u vreme kada je ovaj crnogorski zlotvor unistavao srpski narod.
Nemam poverenja u inteligenciju nislija.

pa sad..................Nis je bio neprikosnovena prestonica Miloseviceve Srbije u vreme kada je ovaj crnogorski zlotvor unistavao srpski narod.
Nemam poverenja u inteligenciju nislija.
druže u Nišu su bile prve demonstracije protiv Slobe.. !!!! mnogo pre Beograda!!!

Bravo <3

Da li znate koliko gađenja izazivaju te velike reči kao da je neki grad "slobodan"

Samo je prešao u ruke neke druge interesne sekte i ništa više

Te Gebels metode ne prolaze više

Bravo <3

Napravice Vucko postizborni inzenjering...
Par njih kupi, par uceni, nekima izbusi gume i posalje konjsku glavu na adresu...
Zna to i @Jugoslav Čvarak kako ide...

A sta vredi i da Dr.Milic zavlada kad je kao i Vucic covek Mi6/CIA/Mosada...

Agenda za Niš (tj domaci koji su im dale gazde sa Zapada) i Dr.Milica i Vucka je da se proteraju Rusi iz Ruskog centra u Nišu...

Pitao sam se celo veče što baš u Nišu da kao bude "nerešeno"...kao da nije mogao tamo nabudziti kao što je u BG i NS...

I onda sam provalio da im je zadatak proterati Ruse...

Ovim izborima su takodje fakticki ugasili šatro ruski SPS...ladno ga utopili u SNS...

Tako da...jasan je zadatak koji SNSekta i guru im provode...
Predao je Kosovo sad su na redu RS i Rusija...

...

Inače za one koji ne znaju kako je moguće da je SNS tj Vučić puko evo objašnjenja..

Dr Milić je onaj hirurg koji je sa svojim timom vikendom i prekovremeno radio i operisao da bi se ukinule liste čekanja.. I uspeo je.. čak i u naprednjačkim medijima ga proglasili za heroja..
Ali se onda javila ministarka Danica Grujiči i rekla da to tako ne može da se radi.. Da mora ipak da postoji neki red.. pazi sad: Naprdenjački terteb priča o redu!!!!
I naravno tu se zakače Milić i Grujičić.. tj Milić i vlast.. krenu napadi na njega.. više nije heroj nego plaćenik, izdajnik itd,.dobije otkaz na Medicinskom fakultetu.. Dr osnuje pokret i razbije na izborima.. sam uzme 24 % tj 16 mandata
Znači bahatost im je došla glave.. slučaj dosta podseća na Mila Đukanovića kada se zakačio sa crkvom i kada je sam sebi pucao u noge..

Poslednja izmena:
Издаће неко.

Само је питање да ли ће да изда Др Милић (чини ми се да неће, мада сам доста сумњао у њега).

Да ли ће да изда Микица (коалиција је добила 2 одборничка места),

да ли ће појединачно неко од одборника да буде купљен,

или ће Вучић ипак без куповине опозиционих одборника да преда власт опозицији?

Мала компликација око куповине одобрника је и то што се формирају и власти и у 5 градских општина. Највећа општина Медијана је убедљиво пала, а прочитах и да је општина Пантелеј постала опозициона.

Inače za one koji ne znaju kako je moguće da je SNS tj Vučić puko evo objašnjenja..

Dr Milić je onaj hirurg koji je sa svojim timom vikendom i prekovremeno radio i operisao da bi se ukinule liste čekanja.. I uspeo je.. čak i u naprednjačkim medijima ga proglasili za heroja..
Ali se onda javila ministarka Danica Grujiči i rekla da to tako ne može da se radi.. Da mora ipak da postoji neki red.. pazi sad: Naprdenjački terteb priča o redu!!!!
I naravno tu se zakače Milić i Grujuičić.. krenu napadi na njega.. više nije heroj nego plaćenik, izdajnik itd,.dobije otkaz na Medicinskom fakultetu.. Dr osnuje pokret i razbije na izborima..
Znači bahatost im je došla glave.. slučaj dosta podseća na Mila Đukanovića kada se zakačio sa crkvom i kada je sam sebi pucao u noge..

Милић је кум са Перишићем, некадашњим Крадоначелником Ниша (ваљда 2016-2020 период), а који је сада Директор Клиничког центра.

Фингирали су међусобни сукоб кардиохирургије и Клиничког центра.

Милић је сумњив, али су његови са листе опозиционо настројени.

Polako Nišlije, sad tek ulazite u period ''prepoznavanja vizije'' a tu se razna čuda događaju.
Неко ће да изда,

али над тим неким ћемо да применимо рецепт Доктора Јове Бакића.

И шта сад ови што су узели више да неће можда да одбију сарадњу са снс ? Наиван народ Сербски Боже ме сачувај.......никад се опаметити неће. Избори се не одржавају да заиста постоје избори. Стара америчка пословица, Само гласајте ви, глас народа је моћан у пм, а тек што је паметан. То је као кад 2 глупа надгласају једног Теслу....то су избори у демократији

Bravo <3
А дошо овај:

20240603_062757.jpg

И шта сад ови што су узели више да неће можда да одбију сарадњу са снс ? Наиван народ Сербски Боже ме сачувај.......никад се опаметити неће. Избори се не одржавају да заиста постоје избори. Стара америчка пословица, Само гласајте ви, глас народа је моћан у пм, а тек што је паметан
koja bre saradnja.. imaju većinu..samo ovaj da ne kupi nekog za milion, dva..al sve mislim da će narod na ulice ako bude toga.. nema zezanja više
pa dosta je jbg 12 godina.,.daj malo neko drugi

Napravice Vucko postizborni inzenjering...
Par njih kupi, par uceni, nekima izbusi gume i posalje konjsku glavu na adresu...
Zna to i @Jugoslav Čvarak kako ide...

A sta vredi i da Dr.Milic zavlada kad je kao i Vucic covek Mi6/CIA/Mosada...

Agenda za Niš (tj domaci koji su im dale gazde sa Zapada) i Dr.Milica i Vucka je da se proteraju Rusi iz Ruskog centra u Nišu...

Pitao sam se celo veče što baš u Nišu da kao bude "nerešeno"...kao da nije mogao tamo nabudziti kao što je u BG i NS...

I onda sam provalio da im je zadatak proterati Ruse...

Ovim izborima su takodje fakticki ugasili šatro ruski SPS...ladno ga utopili u SNS...

Tako da...jasan je zadatak koji SNSekta i guru im provode...
Predao je Kosovo sad su na redu RS i Rusija...

...

Već jesu

20240603_083749.jpg

Back