Revolucija

PAWLLE

Poznat
Poruka
9.116
Revolucija ,ali ne kao revolucija pobiti govna, razlupati BGi lepo se obuci ,snabdeti se belom tehnikom, jednostavno gradjanska neposlusnost, hocete da dignete akcizu na gorivo,da se bahatite...................e pa lepo mi narod srbije necemo vise da placamo porez, komunalije, povuci sve pare iz banake.Hajde da ih bojkotujemo jedno nedelju dana ili vise , i normalno da se ne dozvoli upliv nekih KLOSARSKO,LOPOVSKO , ODVRATNIH stranakakoje ce kao da organizuju sve ovo, jedna tiha "skromna"revolucija, koja ce imati za posledicu da ovi LESINARI na vlasti shvate ko ih je postavio :think:
 


Ne vidim u čemu je logika da trošite stvari a ne plaćate ih. Gde to ima.

A drugo → vi već ne plaćate račune, mnogi su priznali na ovom sajtu.

Čak su nudili trikove → "Kako se zabarikadirati, da vam poštar ne uruči račun." ← i slični saveti za radne pobede.

Idi begaj. A gde je logika u tome da nas konstantno pljackaju, zaduzuju se u nase ime generacijama unapred, kroje nam sudbinu kako hoce, perverzno se bogate dok velika vecina gladuje...
 
Obožavam revolucije, maltene k`o same revolucionarke :D

Volim taj osjecaj kad se pojavi mladi buntovnik (ili ko bilo sa pojacanom dozom entuzijazma), pa krene "to, sad, idemo". Nemoj da mislite da sam cinican, stvarno postujem takve snazne individue. Volim da pratim taj razvojni put..prvo je tu taj plam, energija, bunt..pa onda poezija pogleda ociju koje su upravo shvatile da nikoga nema ko ih prati..pa onda prkos (to su tek oni pravi tipovi), jer "u inat svima vama picqicama-pobjedicu ja to", pa zid, pa bum, pa glava, pa boli glava..pa onda pracenje te fine geneze mizantropizma kod onog ko se borio prije za ljude..pa onda tek dolazi cinizam, pa problemi sa probavom, pa mlade fufice (to su pozitivne varijante), morfijum, neka polno prenosiva bolest, nudjenje guze (mataforicko) za ugodne drzavne sinekure (hej, covjek je dao sve od sebe, nema niko pravo da ga proziva), da bi se naposlijetku doslo do toga da nas vrli revolucionar placa nekoj samohranoj majci, koja je u svojim cetrdesetim godinama sa dvoje klinaca, bubuljicavom masnom kozom i nerijesenim stambenim pitanjem, da mu nosi lavor i nosu, kako se ne bi udavio u sopstvenom izmetu, a poslije cega ce joj prepisati vlasnistvo nad stanom zauzvrat :D
 
Idi begaj. A gde je logika u tome da nas konstantno pljackaju, zaduzuju se u nase ime generacijama unapred, kroje nam sudbinu kako hoce, perverzno se bogate dok velika vecina gladuje...

Nema logike, drugovi. Ja sam za to da poslije penzionera likvidiramo i postare, na njih se inace ne sumnja, a oni su posebno opasan reakcionarni element.

Dosta vise i njihovih plavih uniformi i torbaka!

Viva la Revolution!!!
 
Jel to motka-Terazije-bandera revolucija ? E to, to bi imalo dugoročniji uticaj na vrednosne kriterijume i nešto bi se promenilo. Sigurno se ne bi bezglavo trčalo u politiku i vlast.
 


Ne vidim u čemu je logika da trošite stvari a ne plaćate ih. Gde to ima.

A drugo → vi već ne plaćate račune, mnogi su priznali na ovom sajtu.

Čak su nudili trikove → "Kako se zabarikadirati, da vam poštar ne uruči račun." ← i slični saveti za radne pobede.

na moju nesrecu placam sve racune i sve sto sam potrosio sam platio, ali drugog izbora nema osim da se ovim lesinarima koji raspolazu sa nasim parama i prave nas idiotima rade sta hoce , dizu sebi nenormalne plate , zaposljavaju svoje sestre, babe, dede.................ukinuti dotok para
 


Ne vidim u čemu je logika da trošite stvari a ne plaćate ih. Gde to ima.

A drugo → vi već ne plaćate račune, mnogi su priznali na ovom sajtu.

Čak su nudili trikove → "Kako se zabarikadirati, da vam poštar ne uruči račun." ← i slični saveti za radne pobede.
:zcepanje:
SRAM NAS BILO
Jel si nas prijavila Tijaniću?:zper:
 
Revolucija ,ali ne kao revolucija pobiti govna, razlupati BGi lepo se obuci ,snabdeti se belom tehnikom, jednostavno gradjanska neposlusnost, hocete da dignete akcizu na gorivo,da se bahatite...................e pa lepo mi narod srbije necemo vise da placamo porez, komunalije, povuci sve pare iz banake.Hajde da ih bojkotujemo jedno nedelju dana ili vise , i normalno da se ne dozvoli upliv nekih KLOSARSKO,LOPOVSKO , ODVRATNIH stranakakoje ce kao da organizuju sve ovo, jedna tiha "skromna"revolucija, koja ce imati za posledicu da ovi LESINARI na vlasti shvate ko ih je postavio :think:

јесте, урадимо то да би нам се чанак, домоњи, мартон и остали ратни вихори понудили као алтернатива и излаз из буџака у који смо случајно упали.
паметно паметно, треба само да одсечемо ноге столици на којој седимо. чак више, генијално.
биће нам и лакше да куцамо на рачунару и истовремено се ваљамо са свињама.
 
Obožavam revolucije, maltene k`o same revolucionarke :D

Volim taj osjecaj kad se pojavi mladi buntovnik (ili ko bilo sa pojacanom dozom entuzijazma), pa krene "to, sad, idemo". Nemoj da mislite da sam cinican, stvarno postujem takve snazne individue. Volim da pratim taj razvojni put..prvo je tu taj plam, energija, bunt..pa onda poezija pogleda ociju koje su upravo shvatile da nikoga nema ko ih prati..pa onda prkos (to su tek oni pravi tipovi), jer "u inat svima vama picqicama-pobjedicu ja to", pa zid, pa bum, pa glava, pa boli glava..pa onda pracenje te fine geneze mizantropizma kod onog ko se borio prije za ljude..pa onda tek dolazi cinizam, pa problemi sa probavom, pa mlade fufice (to su pozitivne varijante), morfijum, neka polno prenosiva bolest, nudjenje guze (mataforicko) za ugodne drzavne sinekure (hej, covjek je dao sve od sebe, nema niko pravo da ga proziva), da bi se naposlijetku doslo do toga da nas vrli revolucionar placa nekoj samohranoj majci, koja je u svojim cetrdesetim godinama sa dvoje klinaca, bubuljicavom masnom kozom i nerijesenim stambenim pitanjem, da mu nosi lavor i nosu, kako se ne bi udavio u sopstvenom izmetu, a poslije cega ce joj prepisati vlasnistvo nad stanom zauzvrat :D

dobro je da si me provalio , vec sam pomislio da nema pametnih
 
јесте, урадимо то да би нам се чанак, домоњи, мартон и остали ратни вихори понудили као алтернатива и излаз из буџака у који смо случајно упали.
паметно паметно, треба само да одсечемо ноге столици на којој седимо. чак више, генијално.
биће нам и лакше да куцамо на рачунару и истовремено се ваљамо са свињама.

odlicno , bravo
 
Revolucija ,ali ne kao revolucija pobiti govna, razlupati BGi lepo se obuci ,snabdeti se belom tehnikom, jednostavno gradjanska neposlusnost, hocete da dignete akcizu na gorivo,da se bahatite...................e pa lepo mi narod srbije necemo vise da placamo porez, komunalije, povuci sve pare iz banake.Hajde da ih bojkotujemo jedno nedelju dana ili vise , i normalno da se ne dozvoli upliv nekih KLOSARSKO,LOPOVSKO , ODVRATNIH stranakakoje ce kao da organizuju sve ovo, jedna tiha "skromna"revolucija, koja ce imati za posledicu da ovi LESINARI na vlasti shvate ko ih je postavio :think:

Петооктобарске полторнске револуционаре треба смакнути са власти, јер ко што Орвел мудро каже ''не служи диктатура да се сачува револуција него се револуција изводи да се уведе диктатура''. Тако некако...
 

Back
Top