PAWLLE
Poznat
- Poruka
- 9.116
Revolucija ,ali ne kao revolucija pobiti govna, razlupati BGi lepo se obuci ,snabdeti se belom tehnikom, jednostavno gradjanska neposlusnost, hocete da dignete akcizu na gorivo,da se bahatite...................e pa lepo mi narod srbije necemo vise da placamo porez, komunalije, povuci sve pare iz banake.Hajde da ih bojkotujemo jedno nedelju dana ili vise , i normalno da se ne dozvoli upliv nekih KLOSARSKO,LOPOVSKO , ODVRATNIH stranakakoje ce kao da organizuju sve ovo, jedna tiha "skromna"revolucija, koja ce imati za posledicu da ovi LESINARI na vlasti shvate ko ih je postavio 

Osim ako Miskovic ne podigne svoje 

