retorika bosanskih muslimana definitivno skida maske

gost 191696

Elita
Poruka
16.691
dok se hapsilo srbe i pokojeg hrvata onda su im puna usta bila zlocina i genocida, kada hapse njihove ubice, koji je na stotine u bih, krenula je jedna demagoska kampanja koja otkriva svo siromastvo duha i ljudskosti sefera i sljedbenika mu. uz sav trud da pokaze kako je on nevin i kako je zrtva politickih borbi u bih, provukao je jednu odvratnu recenicu, koju je novinar iskoristio za naslov koji vidite. dakle, dok se progonlo srbe -to je bilo normalno, jednom rijecju fuj. cekam sarajevske nvo da se oglase povodom ovog fasistickog istupa koji zeli da prikrije i umanji zlocine muslimana u bih

Sefer Halilović: Ovo je tek početak širih progona u BiH!
- Mislim da sam žrtva saradnje Tihića i Lagumdžije preko određenih ljudi u Tužilaštvu. Ovo je početak kampanje SDP-a i SDA. Istovremeno, mislim da je ovo početak progona širih razmjera. Ali, što se mene tiče, to je plašenje mečke rešetom. Oni odlično znaju da je BPS postao politički faktor u BiH, da je postao ozbiljna politička alternativa i da njihovo članstvo prelazi u našu stranku.
http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/aktuelno
 
dok se hapsilo srbe i pokojeg hrvata onda su im puna usta bila zlocina i genocida, kada hapse njihove ubice, koji je na stotine u bih, krenula je jedna demagoska kampanja koja otkriva svo siromastvo duha i ljudskosti sefera i sljedbenika mu. uz sav trud da pokaze kako je on nevin i kako je zrtva politickih borbi u bih, provukao je jednu odvratnu recenicu, koju je novinar iskoristio za naslov koji vidite. dakle, dok se progonlo srbe -to je bilo normalno, jednom rijecju fuj. cekam sarajevske nvo da se oglase povodom ovog fasistickog istupa koji zeli da prikrije i umanji zlocine muslimana u bih

Akshamhajrosom, Eshumatore!

Evo dat' i ja posaljem havaz i da se utefterim u musafere na ovoj tvojoj vlashkoj temi. Nehka ti je hairli i halalohkom forumisanje! Mahsala, mahsala!

Nego potari ovo stos napiso gore, Allaha ti jednog i jedinog. Nejma zlocina u dobrih Bosnjana, k'o sto im i samo ime kaze. Ajde potari to, da ti se vise ne rezilim.

Ja i Sefer inace niesmo lose, sucur Allahu. Nismo ono bash butum rahat... al mere se deverat. Nego reko mi je Safer da ne idem kod Vlaha pam ti nemoj prenijeti havaz, Alaha ti, dam ne bi zorli svasta bilo.

Aj sad merhaba!
 
dok se hapsilo srbe i pokojeg hrvata onda su im puna usta bila zlocina i genocida, kada hapse njihove ubice, koji je na stotine u bih, krenula je jedna demagoska kampanja koja otkriva svo siromastvo duha i ljudskosti sefera i sljedbenika mu. uz sav trud da pokaze kako je on nevin i kako je zrtva politickih borbi u bih, provukao je jednu odvratnu recenicu, koju je novinar iskoristio za naslov koji vidite. dakle, dok se progonlo srbe -to je bilo normalno, jednom rijecju fuj. cekam sarajevske nvo da se oglase povodom ovog fasistickog istupa koji zeli da prikrije i umanji zlocine muslimana u bih

Sefer Halilović: Ovo je tek početak širih progona u BiH!

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/aktuelno

Извини пријатељу, али морам да се надовежем са овим интересантним текстом.:per:

http://forum.krstarica.com/newreply.php?do=newreply&p=11142695





Duga ruka pravde
'Zolja' dolijala u Americi


Rasema Handanović, zvana Zolja, ratna pripadnica postrojbe Zulfikar Armije BiH, koja godinama pod lažnim identitetom živi u SAD-u, optužena za zločine nad hrvatskim civilima u selu Trusina, uskoro bi trebala biti izručena pravosuđu BiH.


Dvoje bivših pripadnika postrojbe Zulfikar Armije BiH, koji se sumnjiči za pokolj nad 22 osobe hrvatske nacionalnosti u mjestu Trusini, uhićeni su u Sjedinjenim Američkim Državama, objavila je u Federalna televizija Bosne i Hercegovine.

Uhićena je Rasema Handanović, zvana Zolja, i Edin Džeko, oboje podrijetlom iz Gacka.

FTV dodaje kako bi uskoro trebali biti izručeni u BiH. U Tužiteljstvu BiH odbili su komentirati kada se očekuje izručenje dvoje osumnjičenih.

Rasema Handanović i Edin Džeko obuhvaćeni su istragom Tužiteljstva BiH, po čijem su nalogu u BiH uhićene četiri osobe osumnjičene da su sudjelovale u pokolju 22 osobe hrvatske nacionalnosti u selu Trusina kod Konjica, počinjenom u travnju 1993.
Prema nalogu Tužiteljstva BiH, pripadnici SIPA-e tijekom dana pretražili su i 17 objekata u vlasništvu uhićenih, ali i drugih osoba koje se povezuju s ratnim zločinima počinjenima u Trusini.

Pretražen je i stan u Sarajevu kojim se koristi general Sefer Halilović, ratni načelnik Glavnog stožera Armije BiH, koji je također osumnjičen za ratni zločin u Trusini.

Haliloviću je suđeno pred tim sudom zbog zločina nad Hrvatima u Hercegovini no on je oslobođen optužbi i sada je zastupnik u Parlamentu BiH.

Rasema Handanović zvana Zolja mogla bi biti prva Bosanka koju će Sjedinjene Američke Države izručiti vlastima u BiH zbog sumnje da je počinila kazneno djelo ratnog zločina.

Dogovor o ekstradiciji "misteriozne ratnice" za kojom se tragalo godinama, postignut je, kako neslužbeno doznaju BiH mediji, prije tri mjeseca, na zajedničkom sastanku predstavnika Suda i Tužiteljstva BiH sa službenicima Veleposlanstva SAD-a u Sarajevu i američkog Imigracijskog odjela.

Prethodno su i američke i BiH vlasti uložile silni trud kako bi uopće Rasemi Handanović ušli u trag, budući da je, po svoj prilici, prije odlaska u Ameriku promijenila identitet – osim suprugovog prezimena, uzela je i novo ime.
 
Akshamhajrosom, Eshumatore!

Evo dat' i ja posaljem havaz i da se utefterim u musafere na ovoj tvojoj vlashkoj temi. Nehka ti je hairli i halalohkom forumisanje! Mahsala, mahsala!

Nego potari ovo stos napiso gore, Allaha ti jednog i jedinog. Nejma zlocina u dobrih Bosnjana, k'o sto im i samo ime kaze. Ajde potari to, da ti se vise ne rezilim.

Ja i Sefer inace niesmo lose, sucur Allahu. Nismo ono bash butum rahat... al mere se deverat. Nego reko mi je Safer da ne idem kod Vlaha pam ti nemoj prenijeti havaz, Alaha ti, dam ne bi zorli svasta bilo.

Aj sad merhaba!

:mrgreen:
001a.gif


 
Kada samo vidim koliko su mnogi forumaši opsjednuti tim narodom prosto me zadivi kada vidim koliko vam bukvalno šakica ljudi (manje od 2 miliona) napravi pometnju u psihi i izaziva emocije.
Kada opet čovjek izračuna koliko ima Srba na Balkanu i kada čovjek vidi da se Bošnjaci uopšte ne boje tolikog broja Srba (skoro 5x više), opet se pitam da li taj narod ima neku neviđenu moć ili je samo sloga za Bosnom i Hercegovinom, ono što ih drži zajedno kao jedini razlog htjenja za opstankom!?
 
Kada samo vidim koliko su mnogi forumaši opsjednuti tim narodom prosto me zadivi kada vidim koliko vam bukvalno šakica ljudi (manje od 2 miliona) napravi pometnju u psihi i izaziva emocije.
Kada opet čovjek izračuna koliko ima Srba na Balkanu i kada čovjek vidi da se Bošnjaci uopšte ne boje tolikog broja Srba (skoro 5x više), opet se pitam da li taj narod ima neku neviđenu moć ili je samo sloga za Bosnom i Hercegovinom, ono što ih drži zajedno kao jedini razlog htjenja za opstankom!?

:hahaha:
 
Kada samo vidim koliko su mnogi forumaši opsjednuti tim narodom prosto me zadivi kada vidim koliko vam bukvalno šakica ljudi (manje od 2 miliona) napravi pometnju u psihi i izaziva emocije.
Kada opet čovjek izračuna koliko ima Srba na Balkanu i kada čovjek vidi da se Bošnjaci uopšte ne boje tolikog broja Srba (skoro 5x više), opet se pitam da li taj narod ima neku neviđenu moć ili je samo sloga za Bosnom i Hercegovinom, ono što ih drži zajedno kao jedini razlog htjenja za opstankom!?

:zima2:
Ma jok, nego ste(su) godinama zaštićeni ko beli medvedi ili ko čovečja ribica, a mi pušimo zbog te šake jada evo već dve decenije:rtfm:
Tako da se ujedinimo, ne oko pedera, ne oko "prve" i druge" Srbije, ma ni oko evroatlantskih integracija....ali kad je ta Bosna i Hercegovina u pitanju....:zcepanje:
 
:zima2:
Ma jok, nego ste(su) godinama zaštićeni ko beli medvedi ili ko čovečja ribica, a mi pušimo zbog te šake jada evo već dve decenije:rtfm:
Tako da se ujedinimo, ne oko pedera, ne oko "prve" i druge" Srbije, ma ni oko evroatlantskih integracija....ali kad je ta Bosna i Hercegovina u pitanju....:zcepanje:

Pa dobro...možemo mi i o argumentima pričati. Samo ne znam kome je ono uveden embargo na uvoz oružja i ne znam ko je ono nijemo posmatrao kada su slike konc.logora iz Prijedora kao i opsada Sarajeva išle kroz svijet. Kako to da tada nisu oni bili ti mali bijeli medvjedi...?
A što to pušimo? Ko puši i zbog čega?
 
Pa dobro...možemo mi i o argumentima pričati. Samo ne znam kome je ono uveden embargo na uvoz oružja i ne znam ko je ono nijemo posmatrao kada su slike konc.logora iz Prijedora kao i opsada Sarajeva išle kroz svijet. Kako to da tada nisu oni bili ti mali bijeli medvjedi...?
A što to pušimo? Ko puši i zbog čega?

Nije bilo opsade Sarajeva ,konvoji sa hranom a ponekad i municijom su redovno ulazili u grad.To nije opsada.
 

Back
Top