Retko ko od Srba skapirao da ako Rusija izgubi rat Srbiju će Zapad zgaziti kao marvu

Као буба-швабу, можда. Лоше владаш тим симилама, јер марва се обично не гази.

Са друге стране, зашто је кључно питање шта ће се десити са Србијом? Није то баш битно.

Већина наших ду*ета овде столује, тако да...
 
Rusija uvek pobeđuje, što je dokazano kroz istoriju mnogo puta. Kad god je zapad pokušao na Rusiju razbio je zube. Uglavnom povedu u početku, posle ih Rusija sredi i nadrlja zapad. Bez Rusije i ovo malo slobodne Srbije što je ostalo palo bi u vodu. Otišlo bi Kosovo bez nade povratka, potom Vojvodina i Novi Pazar.. sve malo po malo i na kraju bi nam ceo identitet uništili. Tako da Rusiju moramo da čuvati i podržavati više nego same sebe.

Људи.. Видите како Путин научи српски кад треба! Само ми је ова латиница као чин издаје. Разочаран сам, ништа од промене ћурка!
 
Ne znam gde si našao tih 8%,, ali mi smo vezani za Evropu, a ne za Rusiju.
Da, poznato mi je da masa ruskih agenata vršlja ovde. Otvorio sam onomad i temu o tome:
https://forum.krstarica.com/threads...mena-ruskih-agenata-u-javnom-prostoru.956115/

Истине ради треба рећи да је ово омиљено летње одредиште Џејмс Бондова са свију страна. С' тим у вези нема потребе да се зовемо Банана Република. Много примереније би звучало Република Агентура!
 
Ovde se ne vodi borba oko procenata u NISu..ako svodiš priču na tu prizemnost nisi ozbiljan sagovornik.
Misliš da njima smetaju naše trule jabuke i šljive koje smo im uvaljivali.
Druga se ovde bitka vodi ali ti to izgleda ne razumeš.

Ја против појединачних случајева не бих тако лако прелазио. Љубав према Русији или уосталом Европи се не маже на 'леба!
 
buba svabe se ne gaze
kazu da imaju dosta proteina i zapadni strucnjaci vec savetuju
kao pilot test anglosksoncima da se pripreme na ishranu insektima
u buducnosti koja dolazi

hint canada
hint fabrika insekata

mi srbi cemo nazalost morati da se mucimo sa janjetinom, prasetinom, uz rakiju, prsut i slaninu

Благо нама!
 
zavisi kako se ko i za sta vezuje
znas narodnu poslovicu

narod niko nista ne pita
nigde na svetu
to je sve farsa da narod odlucuje o bilo cemu

vezacemo se za nesto sto je blize dalekoseznom drzavnom interesu
da nas je evropa zaista htela ne bi nas ovako dugo prcali
posto nas ne zele, tek onda je bespredmetno mastati sta mi zelimo

Ово је потпуно најбитније! С' тим да се не сме ићи против воље народа пошто је то на крају врло опасна игра.
 
Људи.. Видите како Путин научи српски кад треба! Само ми је ова латиница као чин издаје. Разочаран сам, ништа од промене ћурка!
Латиница је званично писмо Србије такође. Додуше слажем се да треба форсирати ћирилицу. Зна Путин много више српски него многи Срби ;).
 
AUTORSKA
Ovo je posebno za one Srbe koji su okoreli Rusofobi ali i one koji navijaju za Ukrajinu.
Hrvati,muslimani šiptari pa cak i ********* samo zbog Srba ima da budu na strani Ukrajine.
Dakle ružno se ponašamo u ovom istorijskom trenutku gde mi ne shvatamo koliko smo vezani za sudbinu RUSIJE.
Voleli je, ne voleli ovo je sušta istina i svaka sumnja u ovo je nedokaziva.
Ништа ти не брини. Ако Руси изгубе ова планета више неће постојати тако да опасности од освете запада нема.
Цео свет је везан за судбину Русије

А што се тиче наших драгих комшија - они нас мрзе без обзира на све и биће против нас како год да окренеш......
Мада ја људе гледам појединачно, а не кроз народ тако да за мене не постоје добри народи већ само мање лоши народи, а у најмање лоше народе убрајам Србе и Русе
 
The Queen Book of Condolence

Russia on the retreat: Ukrainian troops oust invaders from scores of towns and villages​


PLIVAJ KOLJA DALEKO JE RUSIJA....

1662963665889.png


https://www.express.co.uk/news/worl...k-troops-victory-Izyum-retreat-villages-towns
 
Kamo sreće da je što sam napisla propaganda

Udžbenike nam izdaje nemački Klet, neki domaći nema šansu
To da sve ide preko Berlina nije moja predpostavka već izjave raznih
Zdravstvo - šta će vam bolnice i doktori kada sve ima u inostranstvu i sama navodno humana akcija lečenja dece u inostranstvu je u toj funkciji
Privreda - uglavnom je uništena tzv uvozničkim lobijem, zadužimo se, kupujemo uvoznu robu koju na velikim maržama uvoznik ostvari a za uzvrat ima obavezu da kupi domaće firme i polako ih što svojim neznanjem, što, ako je pametniji i pokvareniji namerno gurne u propast - doduše ima i uticaja ruska pomoć koja je došla u vidu toga da smo bili primorani da raskinemo gasni sporazum iz 90-tih, dobili visoku cenu gasa i fabrike su tonule u dugove ali spram Rusa
Cenu rada , fiskalnu politiku, kurs eur nam je odredio Berlin i naravno da je bila nerealna , tj na našu štetu i naravno da su mase krenule put "obe
Ja slavim veliku pobedu Ukrajinske vojske nad okupatorom, i uopšte neću da se upuštam u te teorije zavere koje plasira Kremlj!
 
Као буба-швабу, можда. Лоше владаш тим симилама, јер марва се обично не гази.

Са друге стране, зашто је кључно питање шта ће се десити са Србијом? Није то баш битно.

Мјок.

Већ смо згажени и то по њиховим мерилима и то сви мање-више на овом простору Балкана где се све империје морају болесно доказивати. Највише због престижа, а мање због геополитичких стварних разлога.

... и не знају даље шта ће са нама овако згаженима...

--
Наравно да није битно за тебе и таквима као ти. Зато су деца олош елите из 1944.г. побегла 90-тих, а њихови дијаболички унуци врше моћ...
 

Back
Top