• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Retko ko od Srba skapirao da ako Rusija izgubi rat Srbiju će Zapad zgaziti kao marvu

nesko101

Veoma poznat
Poruka
14.636
AUTORSKA
Ovo je posebno za one Srbe koji su okoreli Rusofobi ali i one koji navijaju za Ukrajinu.
Hrvati,muslimani šiptari pa cak i Milogorci samo zbog Srba ima da budu na strani Ukrajine.
Dakle ružno se ponašamo u ovom istorijskom trenutku gde mi ne shvatamo koliko smo vezani za sudbinu RUSIJE.
Voleli je, ne voleli ovo je sušta istina i svaka sumnja u ovo je nedokaziva.

ИПХ ЗИЛОТ+

Aktivan član
Poruka
1.631
У праву си скоро па скроз...

Једино што не схваташ да Србији неће бити ништа, а властима у Србији ''куку леле'' кад Руси капитулирају...

Америчка освета ће пасти на свега 5000 људи у Србији, а остатак ће само да гледа и да их баш брига у најмању руку...

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
182.071
AUTORSKA
Ovo je posebno za one Srbe koji su okoreli Rusofobi ali i one koji navijaju za Ukrajinu.
Hrvati,muslimani šiptari pa cak i Milogorci samo zbog Srba ima da budu na strani Ukrajine.
Dakle ružno se ponašamo u ovom istorijskom trenutku gde mi ne shvatamo koliko smo vezani za sudbinu RUSIJE.
Tako je, ružno se ponašamo. Ukrajina je napadnuta, a neki podržavaju agresore koji hoće da joj otmu deo teritorije kao što su i nama neki drugi agresori. Srećom, nismo svi takvi.
Mnogi su ipak skapirali da ineteresi Rusije i Srbije ne mogu biti isti, čak ni blizu. Jednostavno su nam veoma različite pozicije.

P

pasuljsko rebarce

Gost
AUTORSKA
mogli su pre rata u ukrajini da nas zgaze pa nisu
imali su sansu u oba svetska pa nisu uspeli
imali su sansu nevidjenu u ratovima 90tih pa opet nisu

srbija je tvrd orah za njih
da misle kako ratom mogu dobiti ovo tlo oni bi to ocas sredili
posto znaju da ne mogu
koriste kvislinge svih vrsta da je razbiju iznutra

a ne znaju da smo tu najaci
takvi uvek lepo zavrse, nako po meri izdaje

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Tako je, ružno se ponašamo. Ukrajina je napadnuta, a neki podržavaju agresore koji hoće da joj otmu deo teritorije kao što su i nama neki drugi agresori. Srećom, nismo svi takvi.
Mnogi su ipak skapirali da ineteresi Rusije i Srbije ne mogu biti isti, čak ni blizu. Jednostavno su nam veoma različite pozicije.
Mnogi su skapirali..8%...jeste to veliki broj priprostih i zluradih ali te savetujem,desi li se šta,skloni se,za tvoje dobro i nikome ne iznosi stav...eto prijateljski te savetujem.

Победоносцев

Stara legenda
Poruka
80.907

ako Rusija izgubi rat Srbiju će Zapad zgaziti kao marvu​

Као буба-швабу, можда. Лоше владаш тим симилама, јер марва се обично не гази.

Са друге стране, зашто је кључно питање шта ће се десити са Србијом? Није то баш битно.

Путин012

Aktivan član
Poruka
1.487
Rusija uvek pobeđuje, što je dokazano kroz istoriju mnogo puta. Kad god je zapad pokušao na Rusiju razbio je zube. Uglavnom povedu u početku, posle ih Rusija sredi i nadrlja zapad. Bez Rusije i ovo malo slobodne Srbije što je ostalo palo bi u vodu. Otišlo bi Kosovo bez nade povratka, potom Vojvodina i Novi Pazar.. sve malo po malo i na kraju bi nam ceo identitet uništili. Tako da Rusiju moramo da čuvati i podržavati više nego same sebe.

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
182.071
Poslednja izmena:

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Ne znam gde si našao tih 8%, naročito kad se bude otkrilo kako su nas opljačkali za NIS, a otkriće se.
Ovde se ne vodi borba oko procenata u NISu..ako svodiš priču na tu prizemnost nisi ozbiljan sagovornik.
Misliš da njima smetaju naše trule jabuke i šljive koje smo im uvaljivali.
Druga se ovde bitka vodi ali ti to izgleda ne razumeš.

P

pasuljsko rebarce

Gost
Као буба-швабу, можда. Лоше владаш тим симилама, јер марва се обично не гази.

Са друге стране, зашто је кључно питање шта ће се десити са Србијом? Није то баш битно.
buba svabe se ne gaze
kazu da imaju dosta proteina i zapadni strucnjaci vec savetuju
kao pilot test anglosksoncima da se pripreme na ishranu insektima
u buducnosti koja dolazi

hint canada
hint fabrika insekata

mi srbi cemo nazalost morati da se mucimo sa janjetinom, prasetinom, uz rakiju, prsut i slaninu

P

pasuljsko rebarce

Gost
Ne znam gde si našao tih 8%,, ali mi smo vezani za Evropu, a ne za Rusiju.
zavisi kako se ko i za sta vezuje
znas narodnu poslovicu

narod niko nista ne pita
nigde na svetu
to je sve farsa da narod odlucuje o bilo cemu

vezacemo se za nesto sto je blize dalekoseznom drzavnom interesu
da nas je evropa zaista htela ne bi nas ovako dugo prcali
posto nas ne zele, tek onda je bespredmetno mastati sta mi zelimo

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
182.071
Srbi kao narod su više vezani za Rusiju, bar jedno 70%. Srpska politika je više vezana za zapad.
Ne razumeš, lična naklonost je jedno, a interesi država nešto drugo. Rusija i Srbija imaju potpuno različite interese što proizilazi iz sasvim drugačije pozicije u kojoj se nalazimo u odnosu na njih. To nema veze s ovim sad u Ukrajini, uvek je tako bilo.

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
182.071
Ovde se ne vodi borba oko procenata u NISu..ako svodiš priču na tu prizemnost nisi ozbiljan sagovornik.
Misliš da njima smetaju naše trule jabuke i šljive koje smo im uvaljivali.
Druga se ovde bitka vodi ali ti to izgleda ne razumeš.
Svaka bitka se vodi u skladu sa interesima. Što se jabuka i šljiva tiče čuo sam da su neke i vraćali, prema tome smetaju im. Uostalom, kome ne bi smetala trula roba, ne krivim ih ja ništa za to.
Ali naši interesi su ovde, razmena i pomoć koju dobijamo od EU su nekoliko puta veći.

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Svaka bitka se vodi u skladu sa interesima. Što se jabuka i šljiva tiče čuo sam da su neke i vraćali, prema tome smetaju im. Uostalom, kome ne bi smetala trula roba, ne krivim ih ja ništa za to.
Ali naši interesi su ovde, razmena i pomoć koju dobijamo od EU su nekoliko puta veći.
Najveća glupost je reći da je pomoć EU velika,uslovljavaju uvoz,prodaju nam šljam robu a sve uračunaju u razmenu.
Dam ti dinar i objavim u medijima a uzmem ti 10000 Evra kroz raznorazne biznise i ćutim...
To je tvoja EU
Rusija je korektna,gleda svoje interese ali nas ne pljačka i uvek je politički na našoj strani.
Stave konju am i on gleda samo pravo,levo i desno za njega ne postoji,skini am,figurativno i otvoriće ti se novi vidici.

S1MCRO

Elita
Poruka
15.067
Rusija uvek pobeđuje, što je dokazano kroz istoriju mnogo puta. Kad god je zapad pokušao na Rusiju razbio je zube. Uglavnom povedu u početku, posle ih Rusija sredi i nadrlja zapad. Bez Rusije i ovo malo slobodne Srbije što je ostalo palo bi u vodu. Otišlo bi Kosovo bez nade povratka, potom Vojvodina i Novi Pazar.. sve malo po malo i na kraju bi nam ceo identitet uništili. Tako da Rusiju moramo da čuvati i podržavati više nego same sebe.
:worth:

Suština rusogoozije.

Smorisha

Buduća legenda
Poruka
36.361
AUTORSKA
Ako ne budemo za NATO bićemo zgaženi
Prosto je.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.