• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Restrikcije struje

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
11.200
Volela bih da ako se planiraju restrikcije, pa i sprovode, neko ima respekta prema nama svima koji od struje zavisimo esencijalno, i da najave kulturno restrikcije koje su već počele da se dešavaju od grada do grada!
Ako sam redovni i pošteni platiša usluge, moraju da imaju obaveze prema nama i jave nam o eventualnim prekidima napajanja unapred. Mi imamo obavezu da se unapred javimo onima koji nas zapošljavaju, pa neka i oni imaju obavezu da se nama unapred jave.
Da li vam se dopada situacija da mestimično po 6 sati nema struje?

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
11.200
meni i dalje na pamet pada ono sto sam procitao pripisano Tesli, da se zica (da li bakarna, ne znam), obavije oko cele Zemlje, od provodjenja energije tog elektromagnetnog polja Zemlje bilo bi neogranicene energije za koriscenje celom svetu
Pa, donekle su Teslu iskopirali: Obavili su je (Zemlju), ali nisu ludi da to koristimo besplatno.Pare! Pare na videlo!
Nema sveta bez para, bez boga Mamona!
Sve što je iko stvorio za dobrobit čovečanstva se naplaćuje, zar ne vidiš?

Poruka
15.478
Volela bih da ako se planiraju restrikcije, pa i sprovode, neko ima respekta prema nama svima koji od struje zavisimo esencijalno, i da najave kulturno restrikcije koje su već počele da se dešavaju od grada do grada!
Ako sam redovni i pošteni platiša usluge, moraju da imaju obaveze prema nama i jave nam o eventualnim prekidima napajanja unapred. Mi imamo obavezu da se unapred javimo onima koji nas zapošljavaju, pa neka i oni imaju obavezu da se nama unapred jave.
Gradska rasveta kao u Las Vegasu, bilbordi osvetljeni, reklamni panoi preko polovine zgrade, osvetljeni trotoari, fontane, cvetni aranžmani, a laprdaju o restrikcijama.

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
96.147
Ja bi pre najave restrikcija voleo da krivicno svako odgovara iz ove vlasti.
Ovo se nije sasvim slucajno desilo i zna se tacno ko je odgovoran i ko stoji iza tih ljudi ako se mogu nazvati ljudima posto izgledaju :

Milorad-Grcic-2.jpg

Da ne vredjam zivotinje.

Poslednja izmena:

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
11.200
Mislim da nam je mozak prepun nebuloza da uopste nemamo percepciju stvarnosti,ovaj internet nam je sigurica bezbedni smo od zivotnjih sranja ,pa smo se odvikli od bilo kakve borbe ili sloge,da se moze na nekog racunati nema sanse
Da!
U nekom trenutku moramo biti i svoji. Ipak.. za sve treba plan, a mi ga nemamo.
Moramo da se presaberemo nekako i... ne znam šta...
Šta i kako, ali mora. Mora se uraditi nešto, ali što bih kad mi je u mojoj gajbi lepo?
Pa, pogledaj svet oko sebe malo bolje... i... kako ti može biti lepo?

georgejune

Starosedelac
Poruka
187.016
Da!
U nekom trenutku moramo biti i svoji. Ipak.. za sve treba plan, a mi ga nemamo.
Moramo da se presaberemo nekako i... ne znam šta...
Šta i kako, ali mora. Mora se uraditi nešto, ali što bih kad mi je u mojoj gajbi lepo?
Pa, pogledaj svet oko sebe malo bolje... i... kako ti može biti lepo?
Znas kad je nesto moglo da se menja,onda kad nisu nista imali do svojih zivota,kad su napustali zemlju bez dinara u dzepu i isli na sve ili nista,danas nam je mnogo toga napotrebnog zamenilo zivot koji smo imali,a to je potrosacko drustvo u kom je vecina koja se time hvali,iskreno i ja imam sve sto nisam pre imao i vise nego sto mi treba,ali nemam ono sta zelim,normalne ljude oko sebe rasterecene od hvaljenja i svoj zivot razbibrige

Samsonight

Veoma poznat
Poruka
11.200
Znas kad je nesto moglo da se menja,onda kad nisu nista imali do svojih zivota,kad su napustali zemlju bez dinara u dzepu i isli na sve ili nista,danas nam je mnogo toga napotrebnog zamenilo zivot koji smo imali,a to je potrosacko drustvo u kom je vecina koja se time hvali,iskreno i ja imam sve sto nisam pre imao i vise nego sto mi treba,ali nemam ono sta zelim,normalne ljude oko sebe rasterecene od hvaljenja i svoj zivot razbibrige
Pa, šta ćemo?

georgejune

Starosedelac
Poruka
187.016
Pa, šta ćemo?
Xaxa ne znam bolje da ne prelazimo na tamnu stranu, burazer sa sela tako isto pizdi na nepravdu i sve vlasti koje nam kroje zivot,ima oruzje i stalno kao, ima nas ima da se organizujemo i krenemo za bg,mislim da cemo mi malo svesniji pre prolupati nego tako srljati glavom kroz zid,zaglibili smo navuceni na net,spas je u par klikova sve se pogasi i povratak na svece,pa dokle izdrzimo srecni bez icega,meni ne bi bilo zao,znam da bi mi samo lozenje vatre hranilo dusu i sto sam se spasao na kratko ovakvog sveta

a bre Milun

Buduća legenda
Poruka
26.007
Xaxa ne znam bolje da ne prelazimo na tamnu stranu, burazer sa sela tako isto pizdi na nepravdu i sve vlasti koje nam kroje zivot,ima oruzje i stalno kao, ima nas ima da se organizujemo i krenemo za bg,mislim da cemo mi malo svesniji pre prolupati nego tako srljati glavom kroz zid,zaglibili smo navuceni na net,spas je u par klikova sve se pogasi i povratak na svece,pa dokle izdrzimo srecni bez icega,meni ne bi bilo zao,znam da bi mi samo lozenje vatre hranilo dusu i sto sam se spasao na kratko ovakvog sveta
tu i jeste problem , i to globalni problem. Mi se facamo za motke i ganjamo nase politicare a oni su samo izvodjaci radova. Gazda je u srednjoj engleskoj i vesto manipulise medijima tako da su za sva zla ovog sveta krivi Vucic, Zaev, Solc, Makron, Putin, Bajden, ......................i mi udaramo na njih ........dok uzrok svih problema planete u zadnjih 200 godina , sedi u svom zamku u engleskoj.

Frederick_

Aktivan član
Poruka
1.208
meni i dalje na pamet pada ono sto sam procitao pripisano Tesli, da se zica (da li bakarna, ne znam), obavije oko cele Zemlje, od izvlacenja energije tog elektromagnetnog polja Zemlje bilo bi neogranicene energije za koriscenje celom svetu

Pa mislim da ni student prve godine elektrotehnike ne bi odvalio takvu glupost, kamoli Tesla 🤣🤣🤣

Svaka reč u toj izjavi je besmislena i netačna 😁😁😁

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.