milsu
Domaćin
- Poruka
- 3.735
Skenirao sam hard disk pomocu programa IObit Security 360, i izgleda da je pogrešno prepoznao neke sistemske fajlove kao trojance i obrisao ih. Imam Windows XP Home SP3 legalnu verziju, ali na instalacionom disku mi je SP2, pa ne mogu da restaurišem fajlove sa diska. Da li je moguće da restaurišem sistemske SP3 fajlove preko Microsoft-ovog sajta onlajn?
