Quantcast

Resenje o zastarelosti

sokic

Ističe se
Poruka
2.008
Advokat mi je poslao resenje o zastarelosti izvrsenja kaznenih sankcika krajem novembra 2019,u pitanju su 2'odvojene kazne jedna od godinu I jedna od 6meseci.obe su apsolutno zastarele,nisu spajane kazne tako da I jedna I druga spadaju pod kategoriju 4godine za apsolutnu zastarelost.advokat mi kaze da treba oko mesec dana da stigne resenje od suda.zna li neko ili ima iskustva sa tim koliki je maksimum da sud odgovori?inace jedna kazna je zastarela u aprilu druga u novembru prosle godine.pozzz

sokic

Ističe se
Poruka
2.008
Kako sam uspeo da mi zastari?verovatno na to mislis.nisam bio na adresi na kojoj sam prijavljen I gde su me trazili,pazio sam na svaki korak da slucajno ne predjem pesacki na crveno,uklopio se u masu ali osnovno je bilo to sto im nisam bio bas toliko interesantan da me traze.ljudi padaju zbog gluposti obicno kada su u bekstvu.
Reci ako bi me recio sada uhvatili da li bi me brzo pustili s obzirom na zastarelost?poz

Marijana832

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
245
Nemaš još rešenje, ali kad bi te ne daj bože uhvatili, mogli bi da provere sa Upravom.
Jer ako bi te zatvorili, a zastarelo izvršenje, mogao bi da dobiješ 12.000-13.000 za dan neosnovanog zatvora.

Rekorder je jedan čovek koji je 10 godina ležao u istražnom zatvoru.
Blago advokatu koji ga je zastupao, provizija je sigurno u vrednosti jednog pristojnog stana.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.