Quantcast

RESEARCH: Ves za mladice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Betty

Elita
Poruka
21.483
Kakav ves vi decati volite da nosite i zasto? Devojke, sta volite da vidite na frajeru, kad se skine? Ima li to neke veze sa osobinama licnosti? momci, ko vam kupuje ves i kako ga bira(te). Koje su boje sad in? Sta uopste volite da nosite, a sta vam je off?

Guardian

Zainteresovan član
Poruka
455
Betty:
Kakav ves vi decati volite da nosite i zasto? Devojke, sta volite da vidite na frajeru, kad se skine? Ima li to neke veze sa osobinama licnosti? momci, ko vam kupuje ves i kako ga bira(te). Koje su boje sad in? Sta uopste volite da nosite, a sta vam je off?

U principu,sto se mene tice - gace su gace! Bitno je samo da ne zuljaju! A najvise volim da nosim slip gace jer su mi rekle (dame naravno, da su tipovi - zabrinuo bih se) da mi guza najbolje izgleda u njima. Dakle, nosim slip - lady's choice! Boja - kupis crne i nema greske (staro pravilo, crno suzava), mada su i sive OK, zatim neke pastelnih boja, plave, mogu i bele (al za to moras da imas tip-top guzu, belo prosiruje). Ves kupujem ja, mada sam sve moguce varijante donjeg vesa dobijao za rodjendan (cak i tange, stashno! :roll: ). Off su sigurno one predratne shlajferice sa mornarskim prugama! :wink:

rastamann

Poznat
Poruka
7.832
Ne njajke, to su isto bubrezare....buahahahahaha....Uh bre, shto sam veseo vecheras...
shy.gif
goss.gif

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.