Quantcast

RESEARCH: Momci sa charapama u krevetu

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
Wow ! Beti ! Pogadjas u samo srediste razlike: muskarac - MUSKARAC
Primecujem da si prilicno lukavo primetila jednu naizgled nevaznu naviku koja zapravo otkriva najdublje karakterne osobine.

Evo da ti ja kazem:
Muskarac sa carapama u krevetu = bezi glavom bez obzira, koliko te noge nose, odmah, bezi, bezi, bezi !!!

To je tipicna osobina razmazenog maminog sina, egoisticnog, onog koji ocekuje da je u centru paznje, da se njemu sve ispunjava, da samo njemu bude sve potaman. Uh koliko bih ruznih reci ovde mogao da kazem o takvim likovima !!! Ali necu, ovo je pristojan forum.

dejo

Zainteresovan član
Poruka
234
Milojko Vasic:
Wow ! Beti ! Pogadjas u samo srediste razlike: muskarac - MUSKARAC
Primecujem da si prilicno lukavo primetila jednu naizgled nevaznu naviku koja zapravo otkriva najdublje karakterne osobine.

Evo da ti ja kazem:
Muskarac sa carapama u krevetu = bezi glavom bez obzira, koliko te noge nose, odmah, bezi, bezi, bezi !!!

To je tipicna osobina razmazenog maminog sina, egoisticnog, onog koji ocekuje da je u centru paznje, da se njemu sve ispunjava, da samo njemu bude sve potaman. Uh koliko bih ruznih reci ovde mogao da kazem o takvim likovima !!! Ali necu, ovo je pristojan forum.
tacno tacno tacno tacno i potpuno tacno
p.s. bas sam htjeo da postavim slicnu temu!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
Gazdarica:
Da, psiholozi kazu da je to znak da je muskarac nesiguran u sebe, a posebno u svoje sposobnosti kao ljubavnika...
Tako je. Ma kazem ti, zaboravi ga !
Mozes misliti koliko je to tacno kad se Gazdarica slozila sa mnom ! Pazi, Gazdarica me nije poklopila i nije mi kontrirala !
A uzgred, nesto razmisljam, ma taj ni fizicki nije zdrav, a ti ipak moras da mislis na zdravo potomstvo, zar ne ?

kety

Zainteresovan član
Poruka
319
Ih, Betty, pa daj malo da razradimo temu...vec smo konstatovali da su muskarci sa carapama u krevetu mamini (iskljucivo mamini) sinovi, ne verujem da su egoisti, mozda malo nesigurni, i sonje, ali mozda im je jednostavno hladno i mrzi ih skroz da se skinu... da li je i kod devojaka isto, mislim da nije. :roll:

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
blondi:
ajd milojko ljubi tebe teta da prodje :lol: :lol: :lol:
Uh, blondi da mi nije tebe bas bih bio, ono, u totalnom bedaku. :D :D :D
A kad sam procitao ove reci, a meni toplo oko srca ! :)
Bas vi starije devojke umete da oraspolozite nas mladje momke. Hvala ti.

Ali, da se vratim na temu, ja sam onako mlad i naivan pomislio da se radi o spavanju, a ne o seksu.
Mislim "krevet" me asocira na spavanje. ( Ma, najgori sam, priznajem.) I sve sto sam napisao ispade bezveze, jer sam promasio temu.
Pa sad, da se ne bih jos dublje zavlacio, bolje da malo ucutim.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.