Quantcast

Решавање стамбеног питања корисницима војних пензија

Хоћете ли прихватити бескаматни кредит за трајно решавање стамбеног питања?

• Да

• Не

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

cobra 73

Zainteresovan član
Poruka
152
Интересује ме колико ће се корисника војних пензија(КВП) одлучити да прихвати бескаматни кредит у износу од 20 000 евра и на тај начин покуша да реши своје стамбено питање?
Интересује ме став и мишљење и оних који су за(оних који су већ узели тај кредит,интересује ме да ли се кају),и мишљење оних који су против овог начина решавања стамбеног питања.
Ову тему постављам због тога што се ломим по истом питању,а колеги ГАГЕ хвала на мишљењу,веома га уважавам,али желим да чујем и мишљење осталих колега КВП.

icovococo

Početnik
Poruka
4
Postovani Cobra 73,
i moja mama i ja se lomimo oko ovog beskamatnog kredita od 20 000Eur, tj to i nije kredit od 20.000 eur-a jer se dobija iznos u dinarskoj protiv vrednosti po srednjem kursu!!!! Sto znaci da cemo biti na gubitku koji je vezan za kursnu razliku. Koliko sam informisana cak je i limitiran broj onih koji mogu dobiti ovaj kredit na 1000.
I ja bih da cujem misljenja onih koji su uzeli ovaj kredit.

Hvala Vam

icovococo

Početnik
Poruka
4
Интересује ме колико ће се корисника војних пензија(КВП) одлучити да прихвати бескаматни кредит у износу од 20 000 евра и на тај начин покуша да реши своје стамбено питање?
Интересује ме став и мишљење и оних који су за(оних који су већ узели тај кредит,интересује ме да ли се кају),и мишљење оних који су против овог начина решавања стамбеног питања.a
Ову тему постављам због тога што се ломим по истом питању,а колеги ГАГЕ хвала на мишљењу,веома га уважавам,али желим да чујем и мишљење осталих колега КВП.
Postovani,
ja sam nova na ovom blogu:) i jos nisam dobila odgovor na moje pitanje.
I mene interesuje da cujem misljenja o ovom kreditu. Takodje me interesuje sta ako se odlucim za ovaj kredit i ako ne bude sredstava za isti, da li cu po automatizmu biti vracena na listu cekanja za zkup stana na neodredjeno vreme. E da kad smo kod zakupa stana na neodredjeno vreme da li neko moze da mi kaze da li ako dobijem stan u zakup na neodredeno vreme nakon moje smrti moja kci moze da nasledi stan.
Hvala unapred na odgovoru

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.