Republika Srpska "za" Kosovo ?!

Misliš da bi nas bombardovali da je UN pravovremeno pušten dole ?! :think:

Ne bi,samo bi sada bila ista situacija.

A Milosevic bi bio proglasen za izdajnika.

A Draskovic,Djindjic i ostala gamad bi bila predvodnik "pobuna",vesanja i rata protiv okupatora.

A on je odradio jedinu stvar koja mu je preostala,i sam shvatas da bi ti licno izmedju ta dva zla birao rat,koji nas je opet poveo na pravu stranu.

I uz to da se vratim na opozicionare,mora se shvatiti njihova prava uloga,SM je bio nas vladar(kakav takav) a ova gamad iz tkzv. opozicije je furala bilo koji fazon samo da je kontra od njega i samo da dodju na vlast.
 
Na pravu stranu?! Pa nije li posle rata ispalo isto, kao što bi bilo da smo krenuli "pogrešnom stranom"... To je upravo inat o kom sam govorio.

Na pravu stranu.

Pa isto bi ispalo u svakom slucaju,samo sto to nije inat,nego obaveza drzavnika,koji ce bre normalan drzavnik bez rata da potpise predaju dobrog dela teritorije,pa cak i ako zna da sledi rat u kojem nema sanse(osim gmizavaca tipa djindjic,tadic)?
 
Na pravu stranu.

Pa isto bi ispalo u svakom slucaju,samo sto to nije inat,nego obaveza drzavnika,koji ce bre normalan drzavnik bez rata da potpise predaju dobrog dela teritorije,pa cak i ako zna da sledi rat u kojem nema sanse(osim gmizavaca tipa djindjic,tadic)?

Ti si lud, znači praktično podržavaš Slobin inat i njegov učazak u rat, te strašnu tragediju našeg naroda opravdavaš navodnim državničkim ponašanjem. Verovatno podržavaš i odlazak Srba iz Hrvatske, te neprihvatanje Z4 plana nekim moralnim vrednostima, ne trucaj trbuh ne poznaje državnost.
 
Ti si lud, znači praktično podržavaš Slobin inat i njegov učazak u rat, te strašnu tragediju našeg naroda opravdavaš navodnim državničkim ponašanjem. Verovatno podržavaš i odlazak Srba iz Hrvatske, te neprihvatanje Z4 plana nekim moralnim vrednostima, ne trucaj trbuh ne poznaje državnost.

Pa nema tu Slobinog inata a pogotovu ulaska u rat,ali podrzavam odluku savezne vlade kako pozicije tako i opozicije(sto ti zoves -Sloba) da se SRJ brani svim raspolozivim sredstvima.
Nema tu "navodnog" to ga ustav,moral i jos stosta obavezuje.

Za Krajinu ne znam,ali mi Slobin dil izgleda solidno mada ne znam kako bih podneo toliko stradanje svog naroda.

Krajina,Bih i ostale papazjanije nemaju veze sa Kosmetom,ako je negde postupio ispravno to je u slucaju Kosmeta.
 
:roll: Postaješ zanimljiv, ali ne zaboravi, narod treba nešto i da pojede, s vremena na vremen... :roll:

I treba,ali cisto da prezivi,sve ostalo u vojsku tj. nuklearku.

Ne zanosi se,nisam ja lud,Srbija je osudjena da bude-S.Koreja kakva je sada ili S.Koreja kakva bi bila nenaruzana.

Srbija je ne svojom krivicom naletela na takvog neprijatelja i jedino je to spasava,a ako pak krene miroljubivom putanjom bice ocerupana i na istom nivou kao kada bi se zatvorila i sve ulagala u vojsku.

Ne zele nam dobro,a i zasto bi kada se ne borimo za sebe?

Shvati,Srbija je osudjena da gladuje sledecih nekoliko decenija.
 
Ne nego da se pametnom diplomatijom dobije nešto za ono što smo već odavno izgubili...

Samo da kažem, nikakav cilj te države nisu neki velikosrpski utopijski ideali, već čista težnja ka miru na Balkanu, te ekonomskom prosperitetu naroda, koje je mnogo realnije van sada već zaista neprirodnih tvorevina i ostataka srušenog multikuluralnog koncepta Bosne

Није добро јер није ни праведно.
 
Slažem se sa tobom.Realnost je da APKosovo drže albanci,i kada bi nam vratili mi nebismo znali šta ćemo sa njim,jer dole je 99% albanaca.Vojska i policija bi samo ginula dole.Ako bi se ukazala prilika,kao što si napomenuo,za zamenom teritorija trebalo bi to odmah prihvatiti jer mislim da bi tako došlo do smirivanja napetosti na Balkanu i rešenja međunacionalnih problema.Podržavam.

Није правилно. Замена територија мења историјску вредност једног народа. Зато би било пожељније заменити становништво, као у послератној Немачкој. Тако би се добиле нормалније државе са бољим изгледом опстанка у будућности.
 
Kako bi nam preostalo 99% shiptara,kada im tamo em nema ni 90%,em sto bi smo ih sve proterali.

Koja to dijabola zamislja Kosmet bez proterivanja shiptara,pa da to nije naum ja bih koliko sutra da mogu poklonio Kosmet.

Pa cak i da ne nameravamo da vratimo suverenitet na Kosmetu treba ih odatle proterati,cisto osvete radi.
 

Back
Top