Republika Srpska postala nova srpska Otadžbina! - DVERI sjajno konstatovale !

Sanja D.

Početnik
Poruka
15
Људи,
На сајту ДВЕРИ има толико генијалних запажања да просто не знам шта ћу пре да изаберем да прокоментаришем.

Али ова изјава Бошка Обрадовића из ДВЕРИ је историјска!

Он каже да је Република Српска својим одлучним ставом да своју војску назвове часном и рат одбрамбено-отаџбинским, заправо за само 48 сати постала Матица.

За разлику од тога актуелни режим у Србији је националну издају прогласио националним достојанством, предају победом, а понижење достигнућем.


Човече, ови из Двери стварно отрежњујуће размишљају и умеју да изађу из "матрикса".
 
Poslednja izmena od moderatora:
Људи,
На сајту ДВЕРИ има толико генијалних запажања да просто не знам шта ћу пре да изаберем да прокоментаришем.

Али ова изјава Бошка Обрадовића из ДВЕРИ је историјска!

Он каже да је Република Српска својим одлучним ставом да своју војску назвове часном и рат одбрамбено-отаџбинским, заправо за само 48 сати постала Матица.

За разлику од тога актуелни режим у Србији је националну издају прогласио националним достојанством, предају победом, а понижење достигнућем.


Човече, ови из Двери стварно отрежњујуће размишљају и умеју да изађу из "матрикса".

Nova srpska terapeutika. :lol:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Људи,
На сајту ДВЕРИ има толико генијалних запажања да просто не знам шта ћу пре да изаберем да прокоментаришем.

Али ова изјава Бошка Обрадовића из ДВЕРИ је историјска!

Он каже да је Република Српска својим одлучним ставом да своју војску назвове часном и рат одбрамбено-отаџбинским, заправо за само 48 сати постала Матица.

За разлику од тога актуелни режим у Србији је националну издају прогласио националним достојанством, предају победом, а понижење достигнућем.


Човече, ови из Двери стварно отрежњујуће размишљају и умеју да изађу из "матрикса".

Evo sta o Dveri misli jedan od vodecih svetskih mozgova

 
Poslednja izmena od moderatora:
Hoće se i preseliti tamo ? :think: Evo i kartu i sendvič će im platimo ako treba . :D

Ja mislim da je nazalost Republika Srbija vec postala irelevantna sto se tice Srpskog naroda bezobzira gde se on nalazijo.Sve vise postaje ocigledno da je Republika Srpska jedina preostala Srpska zemlja u kojoj su Srbi sacuvali neko dosojanstvo kao narod. Srbi u Srbiji su se sveli na Zombije koji slepo i poslusno slede izdajice svoga naroda.
 
Poslednja izmena:
Људи,
На сајту ДВЕРИ има толико генијалних запажања да просто не знам шта ћу пре да изаберем да прокоментаришем.

Али ова изјава Бошка Обрадовића из ДВЕРИ је историјска!

Он каже да је Република Српска својим одлучним ставом да своју војску назвове часном и рат одбрамбено-отаџбинским, заправо за само 48 сати постала Матица.

За разлику од тога актуелни режим у Србији је националну издају прогласио националним достојанством, предају победом, а понижење достигнућем.

Човече, ови из Двери стварно отрежњујуће размишљају и умеју да изађу из "матрикса".

:klap:

:ok:
 
Poslednja izmena od moderatora:
W.Times: Rat izrodio Frankensteina u obliku u obliku RS
2d36d1564e.jpg

'General Ratko Mladić je Adolf Eichmann na Balkanu. Ipak, on ostaje heroj mnogih srpskih ultranacionalista, posebno u Bosni. Dejtonski mirovni sporazum iz 1995. možda je okončao rat, no izrodio je čudovište Frankensteina u obliku Republike Srpske i u režiji generala Ratka Mladića i Radovana Karadžića - piše Jeffrey T. Kuhner u jučerašnjoj kolumni lista "Washington Times".

Nakon podsjećanja da Republika Srpska ima svoj vlastiti parlament, zastavu, carinsku službu i policiju, ovaj list piše: "Drugim riječima, bosanski Srbi imaju sve oznake jedne države. Njihovi lideri sada insistiraju na referendumu koji bi u konačnici rezultirao otcjepljenjem od BiH i sjedinjenjem sa Srbijom. Ukratko, put prema velikoj Srbiji još nije završio, samo su se sredstva promijenila. Vojnu agresiju sada je zamijenila politička demagogija", prenosi "San".

BiH je, piše list, nestabilna i krhka, "proizvod je zapadnjačke izgradnje nacija koja je osuđena na propast".

"Petnaest godina na okupu je održava jedino UN, mirovne snage i NATO. Njen glavni nedostatak je taj što većina građana, Srba i Hrvata, ne žele dijeliti istu državu s bosanskim muslimanima".

Washington Times dalje piše da Republika Srpska nikada neće dobiti međunarodni legitimitet, jer je utemeljena na ratnim zločinima i etničkom čišćenju:

"Većina nesrba bila je spriječena da se vrati u svoje domove. Vođe bosanskih Srba igraju se s vatrom. Glasanje o neovisnosti neizbježno će izazvati žestoku reakciju među Bošnjacima koja bi vjerovatno rezultirala još jednim ratom".

Komentirajući političku situaciju u Srbiji, list ističe da tamošnje osvetničke snage također jačaju: "Predvođene ogavnim Tomislavom Nikolićem, radikalni nacionalisti prema anketama jačaju sve više. Nikolić je nacionalsocijalist, koji se bori protiv ekonomske liberalizacije i Zapada. Naročito zahtijeva da se Kosovo ponovno vrati Beogradu, ali on to zahtijeva na "miran način". Za mnoge Srbe, general Mladić poziva na oživljavanje srpskog carstva i prolijevanje krvi".

Haški tribunal, ocjenjuje Washington Times, tužan je neuspjeh. Nije donio regionalno pomirenje niti istinsku pravdu.

"Slobodan Milošević, balkanski kasapin umro je u miru, dok se njegovo suđenje vuklo godinama, bez presude na vidiku. Kao Milošević i general Mladić (i Radovan Karadžić) moći će napraviti predstavu portretirajući Srbe kao žrtve antisrpske zavjere. Mladić je možda bolestan i star. Ali on je utjelovljenje srpskog nacionalizma. Koji nije mrtav", zaključuje američki list. '
http://www.newsarea.com.ba/newsarea_vijest+M5f3efe82b47.html
 
Preseljenje Srbije zapadno od Drine? :think:

Državljanin Srbije koji smatra da mu je RSrpska matica, neka slobodno odmah ide tamo...

I neka sa prezirom gleda na nas rođene ovde...i nacionalno neosveštene...

Neka i Dveri povedu sa sobom...
 
W.Times: Rat izrodio Frankensteina u obliku u obliku RS
2d36d1564e.jpg

'General Ratko Mladić je Adolf Eichmann na Balkanu. Ipak, on ostaje heroj mnogih srpskih ultranacionalista, posebno u Bosni. Dejtonski mirovni sporazum iz 1995. možda je okončao rat, no izrodio je čudovište Frankensteina u obliku Republike Srpske i u režiji generala Ratka Mladića i Radovana Karadžića - piše Jeffrey T. Kuhner u jučerašnjoj kolumni lista "Washington Times".

Nakon podsjećanja da Republika Srpska ima svoj vlastiti parlament, zastavu, carinsku službu i policiju, ovaj list piše: "Drugim riječima, bosanski Srbi imaju sve oznake jedne države. Njihovi lideri sada insistiraju na referendumu koji bi u konačnici rezultirao otcjepljenjem od BiH i sjedinjenjem sa Srbijom. Ukratko, put prema velikoj Srbiji još nije završio, samo su se sredstva promijenila. Vojnu agresiju sada je zamijenila politička demagogija", prenosi "San".

BiH je, piše list, nestabilna i krhka, "proizvod je zapadnjačke izgradnje nacija koja je osuđena na propast".

"Petnaest godina na okupu je održava jedino UN, mirovne snage i NATO. Njen glavni nedostatak je taj što većina građana, Srba i Hrvata, ne žele dijeliti istu državu s bosanskim muslimanima".

Washington Times dalje piše da Republika Srpska nikada neće dobiti međunarodni legitimitet, jer je utemeljena na ratnim zločinima i etničkom čišćenju:

"Većina nesrba bila je spriječena da se vrati u svoje domove. Vođe bosanskih Srba igraju se s vatrom. Glasanje o neovisnosti neizbježno će izazvati žestoku reakciju među Bošnjacima koja bi vjerovatno rezultirala još jednim ratom".

Komentirajući političku situaciju u Srbiji, list ističe da tamošnje osvetničke snage također jačaju: "Predvođene ogavnim Tomislavom Nikolićem, radikalni nacionalisti prema anketama jačaju sve više. Nikolić je nacionalsocijalist, koji se bori protiv ekonomske liberalizacije i Zapada. Naročito zahtijeva da se Kosovo ponovno vrati Beogradu, ali on to zahtijeva na "miran način". Za mnoge Srbe, general Mladić poziva na oživljavanje srpskog carstva i prolijevanje krvi".

Haški tribunal, ocjenjuje Washington Times, tužan je neuspjeh. Nije donio regionalno pomirenje niti istinsku pravdu.

"Slobodan Milošević, balkanski kasapin umro je u miru, dok se njegovo suđenje vuklo godinama, bez presude na vidiku. Kao Milošević i general Mladić (i Radovan Karadžić) moći će napraviti predstavu portretirajući Srbe kao žrtve antisrpske zavjere. Mladić je možda bolestan i star. Ali on je utjelovljenje srpskog nacionalizma. Koji nije mrtav", zaključuje američki list. '
http://www.newsarea.com.ba/newsarea_vijest+M5f3efe82b47.html

Ma sjajnog li posta...čim ovo pročitaju svetski moćnici, odmah sledi ukidanje RSrpske...

Samo ostaje onaj problemčić: " većina građana, Srba i Hrvata, ne žele dijeliti istu državu s bosanskim muslimanima"

Kakav će genetski inženjering ovi gebelsovski novinari čije citate navodiš smisliti da taj problemčić reše...
 

Back
Top