Republika Srpska pliva na nafti!!

Republika Srpska je jedna divna i slatka drzava koja voli sve narode sveta,
i postoji mogucnost da Rusi sa ovom investicijom od nje naprave balkanski Kuvajt.
A sto ce pospesiti njen ekonomski razvoj i konacnu samostalnost glede federacije i tako to. :think:

Lepo, nema shta, mislim da ce to u mnogome popraviti i onako dosta dobru poziciju R.Srpske u vezi Dejtona i ostalog. Kao shto sam rekao,.. treba
svakako intenzivno raditi na ujedinjenju RSspske i Srbije po sistemu jedna drzava dva sistema, a kasnije ako se ja pitam i ostalih teritorija bivse SFRJ
ili bar onih koje su nesto vise siromasne i daleko su jos uvek od EU, s tim sto bi nova drzava bila ustrojena na sasvim drugacijim principima od one bivse SFRJ, a mislim da savremeni kapitalizam nebi ni dozvolio onako
trulu tvorevinu kakva je bila SFRJ. Da me neko ne shvati pogreshno, dok se ne formira nova velika drzava koja ce nam svima pomoci da sacuvamo
svoje interese i odbranimo se od velikih kolonizatora a pre svih Turske i Rusije TACHNIJE turskih i ruskih politichara a u isto vreme zadrzimo
veliki ugled kod RUSKOG i TURSKOG NARODA odnosno iskazemo postovanje i srdacnost prema ova dva naroda, ja cu pre svega biti Srbin.
Dakle dok se oni drugi tj. ostali ne oslobode Anglo Saksonaca ili kako se vec pisu, Republika Srpska treba da se ujedini sa Srbijom.
Eto samo jos da dodam. Nemojte bas tako olako i slepo da se drzite Rusa, tacnije ruskih politicara, drzite se ruskog naroda a prema politicarima
sa velikim rezervama jer oni imaju mnogo bolji uvid u sitvaciju od naroda i moraju pre svega da gledaju svoj ali i ruski interes. Sto se Turaka tice,
dosta je bilo 350-500 godina(kako gde): kuluka, silovanja i slusanja odza sa minreta beogradskih dzamija(ne zaboravite da su Beograd 40 puta cini mi se rusili i ponovi zidali sto Turci sto Austrijanci, Beograd je do dolaska Austrijanaca bio najseverniji grad Osmanske carevine a u isto vreme
grad sa najmanje muslimana i najvise dzamija), hvala bogu toga vise nema i ne povratilo se
nikada a nece ako napravimo veliku drzavu koja ce moci da se tome odupre i ako se prikljuchimo EU naravno i tamo zajedno sa drugim malim narodima
stitimo svoje interese, ma da ako se ujedinimo vise necemo biti mali narod.
 
Ja se zalazem da Republika Srpska bude centar buduce Velike Srbije . :think:.. imaju naftu , etnicki su .. jedinstveni ... a i red je da pocnemo da valorizujemo rezultate srpske borbe za slobodu i ujedinjenje ... :D .. a tamo nema LDPa , NVO , i slicnog evrosabanskog olosa .. :ok:
 
cekaj bre ljudi..!!
ko koga ovde zqajebava..?? zar na nekoj od tema prosle godine nije tvrdjeno da us ta nalazista ispitana i pronadjena..?? zar nisu poturani neki izvestaji iz 89 godine koji su tvrdili da je sve to ispitano..?? kakava sad naknadna istrazivanja..?? pa kad ce poceti eksplatacija..?? dokle vise lazi i podmetanja..??
 
Republika Srpska pliva u problemima.

JECO , TI LI SI ??
sm15.gif
 
cekaj bre ljudi..!!
ko koga ovde zqajebava..?? zar na nekoj od tema prosle godine nije tvrdjeno da us ta nalazista ispitana i pronadjena..?? zar nisu poturani neki izvestaji iz 89 godine koji su tvrdili da je sve to ispitano..?? kakava sad naknadna istrazivanja..?? pa kad ce poceti eksplatacija..?? dokle vise lazi i podmetanja..??
Bravo, odlična zapažanja i sve što si spomenuo je i istina. Ispitivanja su vršena krajem osamdesetih a i krajem devedesetih godina. Bilo je i prije par godina govora o tom pitanju, dolazili su i neki Ameri, održavani sastanci RS i FBiH, a nikad ništa konkretno nije ni sa kim dogovoreno.
Postoji nekoliko lokacija u oba entiteta gdje "stručnjaci" otkrivaju da se nalaze potencijalna nalazišta i sva priča se završava na tim pretpostavkama jer još nigdje nije postavljena ni jedna platforma za probna bušenja niti ima nagovještaja da će se to uskoro i desiti.
Sve je ovo jedan markentiški trik i skretanje pažnje od bitnijih stvari u BiH, stari trikovi političara koji kao imaju "viziju" i rješenje za sve probleme a naivni građani bi opet trebali nasjesti na ovakve priče.
 
Kod istraživaja su našli da je na dubini sa koje vađenje nije ekonomski isplativo ..
kod skupljih eksploatacija - prije da će se preći na alternativne izvore energije , i racionalizaciju potrošnje .. i sve da se smanji cijena ekspolatacije - prevelike su ekološke posljedice usljed zagađenja ..
 
Bravo, odlična zapažanja i sve što si spomenuo je i istina. Ispitivanja su vršena krajem osamdesetih a i krajem devedesetih godina. Bilo je i prije par godina govora o tom pitanju, dolazili su i neki Ameri, održavani sastanci RS i FBiH, a nikad ništa konkretno nije ni sa kim dogovoreno.
Postoji nekoliko lokacija u oba entiteta gdje "stručnjaci" otkrivaju da se nalaze potencijalna nalazišta i sva priča se završava na tim pretpostavkama jer još nigdje nije postavljena ni jedna platforma za probna bušenja niti ima nagovještaja da će se to uskoro i desiti.
Sve je ovo jedan markentiški trik i skretanje pažnje od bitnijih stvari u BiH, stari trikovi političara koji kao imaju "viziju" i rješenje za sve probleme a naivni građani bi opet trebali nasjesti na ovakve priče.

Stara istraživanja.... ili možda da podebljam: stara istraživanja... :)

I nismo vam mi krivi što vas federalni političari zavlače... vi samo nastavite glasati za Izetbegoviće, Silajdžiće,... :)
 
Stara istraživanja.... ili možda da podebljam: stara istraživanja... :)

I nismo vam mi krivi što vas federalni političari zavlače... vi samo nastavite glasati za Izetbegoviće, Silajdžiće,... :)
Dao Bog pa da se "tvoji" političari pokažu boljim, samo zapamti da ćeš iste te uskoro lično ti ići rušiti i mijenjati, zar ne vidiš da je počelo, prvo borci, neki dan mladi i građani a ti vjeruj u "bušotine" a imaćeš iste samo u džepu.
 
Republika Srpska je jedna divna i slatka drzava koja voli sve narode sveta,
i postoji mogucnost da Rusi sa ovom investicijom od nje naprave balkanski Kuvajt.
A sto ce pospesiti njen ekonomski razvoj i konacnu samostalnost glede federacije i tako to. :think:

Немаш појма колико бих волео ДА ЈЕ ТАЧНО ДА РС ПЛИВА НА НАФТИ, еј..... скакао бих од среће... ДА СВИ ИЗ РС ПОСТАНУ "ШЕИЦИ2 И ДА ОТКАЧЕ МУЈЕ ЗА СВА ВРЕМЕНА...
 
Bravo, odlična zapažanja i sve što si spomenuo je i istina. Ispitivanja su vršena krajem osamdesetih a i krajem devedesetih godina. Bilo je i prije par godina govora o tom pitanju, dolazili su i neki Ameri, održavani sastanci RS i FBiH, a nikad ništa konkretno nije ni sa kim dogovoreno.
Postoji nekoliko lokacija u oba entiteta gdje "stručnjaci" otkrivaju da se nalaze potencijalna nalazišta i sva priča se završava na tim pretpostavkama jer još nigdje nije postavljena ni jedna platforma za probna bušenja niti ima nagovještaja da će se to uskoro i desiti.
Sve je ovo jedan markentiški trik i skretanje pažnje od bitnijih stvari u BiH, stari trikovi političara koji kao imaju "viziju" i rješenje za sve probleme a naivni građani bi opet trebali nasjesti na ovakve priče.

pa dokle varanja i laganja aman brate..?? ima li ovaj narod mozga ili nema..??
 

Back
Top