"Republika Srpska napušta BiH, neće nas ni SAD zaustaviti"

Ма јок зашто кад има сада више фабрика оружја у Федерацији БиХ које много добро раде, и то ће њима Лукач са својим јунацима још првог дана све отети...
Зашто су фабрике оружја у БиХ у рукама Бошњака
https://rs.sputniknews.com/analize/201902111118817890-fabrike-oruzje-bosna-i-hercegovina/
pa oni nek prave cakije i toljage a srbi ce kupuju od rusi S-400 i Pancir.
 
Тегелтија: Имам обавезе према Републици Српској

Предсједник Високог судског и тужилачког савјета Милан Тегелтија изјавио је да као представник Републике Српске има обавезе према Српској, када је ријеч о закључку власти и опозиције у Републици Српској о обустављању рада у одлучивању о питањима из надлежности органа БиХ.

Он је појаснио да је у ВСТС-у представник из Републике Српске и да је као такав члан Подвијећа Републике Српске у ВСТС-у које је настало споразумом о преносу надлежности између ентитета.


- С обзиром на све то као представник Републике Српске имам и обавезе према Републици Српској коју ја и други чланови из Српске представљамо у ВСТС-у који је законом конципиран као представничко тијело - рекао је Тегелтија за Н1.

:vatromet::vatromet::vatromet::vatromet::vatromet:
 
Је л беше Додик потписао документ о уласку БиХ у НАТО? Капирам да овим само мути воду...нема од тога ништа.
https://www.nato.int/cps/en/natohq/topics_49127.htm

Ајмо брзи курс енглеског !Шта пише?Шта пише? :per:

Membership aspirations


  • The country was invited to join the Membership Action Plan (MAP) in 2010.

  • Participation in the MAP does not prejudge any decision on future membership. Bosnia and Herzegovina needs to continue pursuing democratic and defence reforms to fulfil its NATO and EU aspirations and to become a well-functioning independent democratic state.
 
Подржавам. БиХ је одавно карикатура од државе. Спољне границе су ту само зато што их оба суседа званично поштују.
Гунђаће запад, то већ знамо. Српска жели буде са нама, то је јасно свим заинтересованим странама, без обзира какви су им интереси.
Друга половина БиХ ће моћи експресно да оде у Нато... што може да буде олакшавајућа околност Српској да се осамостали. Нешто њима, нешто нама... ваљда се то зове компромис?
Неодрживо је да један само губи а други само добија.

Мене чак више занима шта ће да буде у ФБиХ кад Српска оде. Ко ће онда да им буде крив? Показаће се колико су неспособни.
 
Dodo ima najjacu mogucu podrsku

wladimir-putin-milorad-dodik-100-resimage_v-variantBig1xN_w-1024.jpg
 
Социјалистичка република БиХ иде у, пај сад:

- Републику Спску
- Републику Џамахирију и
- НДХ 4
- и неки кантони безвезњаковићи које је и алах и ватикан заборавио.
Blizu si.

Zapravo će ostati Unitarna nato zemlja zauvek.
 

Back
Top