“Republika Srpska je već samostalna“

Nema većih Hrvata od Dalmatinaca. Pa tamo HDZ dobija ubjedljivo u svim izbornim jedinicama.:cool:

a inaće je interesantno

Dalamtinci i Slavonci su najveće hrvatske nacionalističke patriote u najvećem postotku slučajeva a Hrvati iz nekad uže hrvatske banoveine (Banovina Hrvatska) tipa Zagorci, Međimurci Riječani, Primorci i Istrijani čista kontra....

ima nešto u tome kad nisi sto posto Hrvat tada imaš potrebu to još više naglašavat :think: eto čist primer Hercegovci...koji su posle ovih ratova 90ih ostali van granica Hrvatske...a nema veće neoustaštva nego u zapadnoj Hercegovini......to sve u biti govori o stanju svesti pojedinaca pa ćak i većih grupa pojedinog kraja :think:

Neko ne razume šta sam hteo da kažem.

P kazi jasno i glanso , a ne ovako , da ni tebi nije jasno sta si reko .
Dakle , RS je rezultat rata , to jest rezultat ratne , vojnicke pobede VRS , koju su cinili Srbi iz Bosne .
Srbi suu tom rat podneli straahvite zrtve , al su pobedili i puskom osvojoli republiku Srpsku . Sad je treba braniti diplomatskim sredstvima . A odbrana RS je iperativ za opstanak Srba u Bosni .
Obzirom da je u pitanju imperativ , to znaci da je teba braniti na svaki nacin . Diplomatijom , a ako diplomatija ne pomaze i na druge nacine , pa i oruzjem .
ako ti je uvek kad si suocen sa biti il ne biti ... sa zivot ili smrt , sa Banjalukom , il sa odvodjenjem na Kazane .

Poslednja izmena:
P kazi jasno i glanso , a ne ovako , da ni tebi nije jasno sta si reko .
Dakle , RS je rezultat rata , to jest rezultat ratne , vojnicke pobede VRS , koju su cinili Srbi iz Bosne .
Srbi suu tom rat podneli straahvite zrtve , al su pobedili i puskom osvojoli republiku Srpsku . Sad je treba braniti diplomatskim sredstvima . A odbrana RS je iperativ za opstanak Srba u Bosni .
Obzirom da je u pitanju imperativ , to znaci da je teba braniti na svaki nacin . Diplomatijom , a ako diplomatija ne pomaze i na druge nacine , pa i oruzjem .
ako ti je uvek kad si suocen sa biti il ne biti ... sa zivot ili smrt , sa Banjalukom , il sa odvodjenjem na Kazane .

Pročitao sam prvu i početak druge rečenice i prestao sam...kaži mi,jeli i Kosovo rezultat rata? Jesmo li i Kosovo branili puškama? I šta smo dobili?

Back