Republika Srpska ima veće plaće nego u Federaciji.

Da li bi Republika Srpska trebala uzvratiti finansijski pomoći Republici Srbiji zbog veće plate?

  • Da.

    glasova: 5 71,4%
  • Ne.

    glasova: 2 28,6%

  • Ukupno glasova
    7
...čudno...mislim da lažeš....čitao sam politički osvrt jednog muslimana koji ističe da su muslimani uz malu pomoć HV i neznatnu pomoć HVO pobjedili vojsku srbije i da su satrli desetke agresorskih divizija....janko nek posvjedoči...
Да плус су били голоруки, опасни ратници мој ти...
Види овог крелца са њемачком заставом бори се за БејХа.
 
Vi nas rušite i sdesna i slijeva i iznutra pa smo mi relativno super, čudi da su nam komšije živi raspad a hoće nešto ovamo ?
Šta hoćete od nas, da se zakrpite na naš račun ?

Znam...da vas ne ruše sa svih strana, tačno bi ste bili Švajcarska.

Ali, čekaj...vi ste vazda bili goli ******, i za vreme Turaka ste bili jadniji i od onih zdesna, i od onih sa leva, zar ne?

Nema krpljenja...samo, nema više ni priče da ti je vazda za to što si raspad uvek drugi kriv.
 
Dobro, to imate vi, a mi imamo i burek sa sirom. I mora biti trokut, nikakvi zamotani puževi.

Morel kako savijača ?
To "trokut" je tzv. polagani burek , polagani u smislu redaju se slojevi, nekoliko slojeva jufke
pa red meso+luk+so+biber, i tako redom, okrugla tepsija pa se burek/pita reže na kružne isječke.
Tako se mogu izrezati i "puževi", samo su "lamelirani" :)
Za burek i pite su se ranije razvlačila jufka i savijanje u rolnu je više odgovaralo,
a polagani je od kako se prodaju gotove jufke, pogotovo ako su previše dehidrirane pucaju kad se motaju.

Poslaćemo voz u Srbiju i Hrvatsku.
1593530791618.png
 
Poslednja izmena:
Znam...da vas ne ruše sa svih strana, tačno bi ste bili Švajcarska.

Ali, čekaj...vi ste vazda bili goli ******, i za vreme Turaka ste bili jadniji i od onih zdesna, i od onih sa leva, zar ne?

Nema krpljenja...samo, nema više ni priče da ti je vazda za to što si raspad uvek drugi kriv.
Mi smo rasadnik talenata, nejma ko se o nas nije okoristio. Vazda smo bili nesebični, to ti je Božji zakon ili zakon Prirode, ko obilno daje obilno dobije :)
Znači, drugi nas potkradaju.
 
Јок ти конташ.Знаш ли ти уопште ко је у име РС потписао Дејтонски споразум?Да су снаге ХВ и армије БИХ имале пуну логистику и помоћ од стране НАТО пакта 1995 и да су стајали пред БањаЛуком као вид притиска те да је 49 посто ентитету РС заправо највећа побједа Срба 90-их ако се погледа шира слика.А побједа је крваво изборена пре Дејтона.Истрајност Срба у БИХ је заправо једини разлог зашто још увјек постоји РС.
Знаш ли да су НАТО снаге бомбардовале РС 1995?Знаш ли да је Слобо да би избјегао Хаг тада увео санкције РС?Међутим после се показало само да је преварен од стране МЗ јер му се вратило као бумеранг 1999.
Ja ti govorim o dogadjajima posle rata,ustvari rat se nastavio samo drugim sredstvima
Jel znas sto je narod skandirao pre 23 godine Dodik DODIK, ZIVKO I BILJANA, ALIJINA TRI LJILJANA

NATO trupe su instalirale nasiljem i drzavnim udarom svoje ljude na vlast u RS koji su prihvatili reintegraciju BIH i odustali od nacionalne politike koja je definisana u ratu.Koalicaija sloga je jedna krupna istorijska greska koju je sebi narod u RS dopustio i ponovo su ga uvukli u BIH posle onakvog rata i sad mu visi Demaklov mac nad glavom ,sfrj se krvavo raspala zar stvarno mislis da se BIh moze raspasti po cehoslovackom modelu
 
ne vjerujem ti...tko se doselio u banjaluku ako su svi bošnjaci i hrvati potjerani ili otišli a svi srbi u federaciji ostali na svome zaštičeni od svojih susjeda...bar tako kaže bošnjački SDP i SDA.
Jesi li bio kad u Banja Luci ? Ja sam bio prvi put 1998,2009,2018 i u maju 2020. Mnoge dijelove grada i ne poznajem. Jbg jedni došli drugi otišli,ista situacija i sa Sarajevom i Mostarom. Nagurano u BL,dobar dio Like,Korduna,Knina kao i Drvarske Krajine.
 

Back
Top