mladjo82
Primećen član
- Poruka
- 847
Какав је ваш став по питању државног уређења Србије?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Какав је ваш став по питању државног уређења Србије?
Za ovih par ljudi što tvrde da bi nam bilo bolje da smo kraljevina pitanje, šta i kako bi nam bilo bolje??? Sve i da zamislimo da imamo savršenog monarha a ne ovog bucka što natuca srpski!

Kraljevina....ali ne Karadjordjevice za kraljeve...oni su nam jeebali majku za vek i vekova...
Kad već moramo da budemo stado ovaca u nekom toru, onda je bolje da taj tor bude republika nego monarhija.
Mada svejedno, štala je štala.

Kad već moramo da budemo stado ovaca u nekom toru, onda je bolje da taj tor bude republika nego monarhija.
Mada svejedno, štala je štala.

Bar je kraljevska stala elegantnija.![]()


Ovci je svejedno.Bar je kraljevska stala elegantnija.![]()
Nemoze da se ravna republika i Monarhija, doope i oko
Stala suplja i prazna i topla stala isto?
Nego koga?
Ovci je svejedno.
Obe su šuplje i prazne, samo na različitim mestima.

ako ništa drugo, ovaj pip'l su fini ljudi i okupili bi sa sobom neke najs pip'l tu..
a ne ove džudže skupštinske mame im ga skolovetam..