Република или Краљевина Србија

Србија:

  • Република

  • Краљевина


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za ovih par ljudi što tvrde da bi nam bilo bolje da smo kraljevina pitanje, šta i kako bi nam bilo bolje??? Sve i da zamislimo da imamo savršenog monarha a ne ovog bucka što natuca srpski!

Humanitarni bal Karađorđevića u Njujorku

Tanjug | 14. 05. 2011. - 12:23h |

Prinčevi Petar, Filip, Aleksandar i Dimitrije, sa princom Aleksandrom Karađorđevićem i princezom Katarinom, organizovali su drugi "Bal prinčeva - Mardi Gras", humanitarni maskenbal u Njujorku, saopštila je danas Kancelarija princa Aleksandra Karađorđevića.

10942_zabprinc3_f.jpg


Događaju su prisustovali mnogobrojni gosti, poznate ličnosti i donatori iz Sjedinjenih Američkih Država, kao i iz Srbije, među kojima srpski ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić, ambasador Srbije u SAD Vladimir Petrović i stalni predstavnik Srbije u UN Feodor Starčević.

Kako je navedeno u saopštenju, princeza Katarina je kroz svoju humanitarnu fondaciju u Srbiji i preko "Lajflajn humanitarne organizacije" u SAD mnogo pomogla najugroženijim kategorijama stanovništva u Srbiji.

http://www.blic.rs/Vesti/Drustvo/253736/Humanitarni-bal-Karadjordjevica-u-Njujorku
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top