Quantcast

Republika Bošnjačka i pripajanje Republike Srpske Republici Srbiji kao rešenje za Bosnu i Hercegovinu?

Dekston

Domaćin
Poruka
4.557
Cuj rvatima deo Bosne haha pa dobilu su juznu Dalmaciju, Krajinu i Vukovar nema nista vise. Bosna im nikada nije ni pripadala.
Jest ali kompenzacija ide dio njihovog primorja. Pola opštine Makarska od Zaostroga do Prevlake(granice sa CG). BiH bi imala pristup luci Ploče dobili bi Pelješac i Hvar. BiH ima puno kopna a malo mora,a Hrvati imaju puno morske obale, a malo kopna. Taman da podebljaju kiflu malo.

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.291
Jest ali kompenzacija ide dio njihovog primorja. Pola opštine Makarska od Zaostroga do Prevlake(granice sa CG). BiH bi imala pristup luci Ploče dobili bi Pelješac i Hvar. BiH ima puno kopna a malo mora,a Hrvati imaju puno morske obale, a malo kopna. Taman da podebljaju kiflu malo.

Tako nekako.

kosta1703

Veoma poznat
Poruka
13.671
Jesi li ti ikada kročio nogom na tlo ZAJEDNICE BiH?
O čemu ti pričaš?
Šta ti znaš o muslimanima?
Kada me smori Srbija, "poslovni ljudi" u njoj, često nepismeni ali bezobrazni i pokvareni, ja odem malo do BIH.
Nikada ni jednu neprijatnost nisam imao tamo, izuzev nešto sitno od izvesnog Sandžaklije koga ni njegovi u Tešnju ne vole.
Prosto mi nedostaju, njihova životna energija i vedar duh mi uvek ulepšaju dan.
Bilo da sam u Tuzli, Gračanici,Tešnju ili Kalesiji........
Eto toliko znam..........
Znam da me je jednog dana na Majevici iznenadio odron koji mi je odvalio gumu.........Nažalost izgubio sam negde ključ za gume, pa sam stajao na sred puta čekajući i moleći da neko stane s ključem..........Sat vremena je prošlo, sitna kiša, hladno, svi me obilaze kao da sam šugav, sve dok ne stade žena, muslimanka sa malim detetom iz Teočaka, dade mi ključ, sačeka da zamenim gumu još se nudeći da pomogne.....
Eto to je mali deo koji znam o njima........Znam još mnogo ali je i ovo dovoljno.

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.291
Kada me smori Srbija, "poslovni ljudi" u njoj, često nepismeni ali bezobrazni i pokvareni, ja odem malo do BIH.
Nikada ni jednu neprijatnost nisam imao tamo, izuzev nešto sitno od izvesnog Sandžaklije koga ni njegovi u Tešnju ne vole.
Znam da me je jednog dana na Majevici iznenadio odron koji mi je odvalio gumu.........Nažalost izgubio sma negde ključ za gume, pa sma stajao na sred puta čekajući i moleći d aneko stane s ključem..........Sat vremena je prošlo, sitna kiša, hladno, svi me obilaze kao da sam šugav, sve dok ne stade žena, muslimanka sa malim detetom iz Teočaka, dade mi ključ, sačeka da zamenim gumu još se nudeći da pomogne.....
Eto to je mali deo koji znam o njima........Znam još mnogo ali je i ovo dovoljno.

Lepo.

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
14.092
Znam da me je jednog dana na Majevici iznenadio odron koji mi je odvalio gumu.........Nažalost izgubio sam negde ključ za gume, pa sam stajao na sred puta čekajući i moleći da neko stane s ključem..........Sat vremena je prošlo, sitna kiša, hladno, svi me obilaze kao da sam šugav, sve dok ne stade žena, muslimanka sa malim detetom iz Teočaka, dade mi ključ, sačeka da zamenim gumu još se nudeći da pomogne.....
Glup si.

Dekston

Domaćin
Poruka
4.557
Ja sam u Kanadi, ovde svako sa 2 grama mozga moze da vidi sta dolazi. U Kanadi e predvidja da ce bjelci (znaci tu se ubrajaju i muslimani itd) biti manjina do 2035, sto znaci bice gusto pre toga :)
Odakle ti to da će bijelci biti manjina u Kanadi ?? Jedino što primjetim da ima dosta Pakistanaca ali oni su bijelci i latinosi. Crnaca nema puno. Vankuver jedino je većinski kineski.

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.291
250px-Fall_of_Bosnia.png

Stanje u srednjem veku, pre Osmanlija.

Poslednja izmena:

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
14.092
Što ćutiš!!!!??
A šta su ti rekli braća sestre ujaci tetke stričevi na sve to što si napravio?Injih si morao da se odrekneš i prekineš kontakt.Na kraju si ostao sasvim sam.Tužno.Ači nije za žaljenje jer čak i sada posle svega agituješ ovde da još bude takvoh nesrećnih slučajeva i upropašćenih života.Užas!

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.291
Što ćutiš!!!!??
A šta su ti rekli braća sestre ujaci tetke stričevi na sve to što si napravio?Injih si morao da se odrekneš i prekineš kontakt.Na kraju si ostao sasvim sam.Tužno.Ači nije za žaljenje jer čak i sada posle svega agituješ ovde da još bude takvoh nesrećnih slučajeva i upropašćenih života.Užas!

Moja familija je gotovo sva u "mešovitim" brakovima, tako da je razumevanje na vrlo visokoj razini.

Dekston

Domaćin
Poruka
4.557
Dubrovnik i taj bezobrazni poluotok ide nama,kao oblast do Une, Prijedor,Banja Luka,kompletna Posavina. Njima obezbjediti pojas od Širokog Brijega do Kladuše. Nama Hvar,Vis,Korčula,Lastovo,Mljet,Ploče,Slano,Dubrovnik. Za nesmetan ekonomski razvoj Bosni treba slobodan pristup morskim lukama. Bošnjake iz Bihaća naseliti u Zapadni Mostar.
Formirati državu da niko nikog ne preglasava. Ako je presjednik Srbin,premijer Bošnjak i eto ga👍🇷🇸🇧🇦

KninGrad

Domaćin
Poruka
3.936
Odakle ti to da će bijelci biti manjina u Kanadi ?? Jedino što primjetim da ima dosta Pakistanaca ali oni su bijelci i latinosi. Crnaca nema puno. Vankuver jedino je većinski kineski.
Pa to nije meni nego to statistika pokazuje. Trenutno u Kanadu dolazi oko 1% imigranata godisnje i najavili su da ce 2035 bjelci postati manjina.

capitosinora

Poznat
Poruka
9.293
Tzv vestacki stvorena nacija "Bosnijaki" (Srpski muslimaniski otpad) treba da pripadnu
drugom srpskom otpadu zvanom Hrvatima ili srpskom katolickom otpadu (90% tzv hrvata su pokatoliceni Srbi).
U takvoj stvorenoj zajednici oni bi se verovatno medjusobno istrebili cime bi se postigao draining swamp na Balkanu.
Naravno pravi Srbi (Republika Srpska) treba da pripadnu Srbiji.
:metla2:

Poruka
19.571
Наишао си на ДОБРЕ ЉУДЕ какавих има СВУДА на планети...
немаш појма ко су већински као ми који смо одрасли окружени њима.
Као и Шиптари - када су већина, од овчица постају џукеле веома брзо...

Poruka
19.571
Pogledajte prilog 699785

Stanje u srednjem veku, pre Osmanlija.
У СРЕДЊЕМ ВИЈЕКУ СУ "СРБИНЕ" МАНАСТИРЕ И ЦРКВЕ ГРАДИЛИ СРБИ.
Али ти од школе имаш пет минута математике и велики одмор...
Имам ја таквих у фамилији...не можеш доказати ништа никаквим аргументима.
Зато такве као ти, или слични само прцам по форуму.
Оне који су екстремно безобразни ставим на игнор листу...

Srboskizborim

Poznat
Poruka
7.291
У СРЕДЊЕМ ВИЈЕКУ СУ "СРБИНЕ" МАНАСТИРЕ И ЦРКВЕ ГРАДИЛИ СРБИ.
Али ти од школе имаш пет минута математике и велики одмор...
Имам ја таквих у фамилији...не можеш доказати ништа никаквим аргументима.
Зато такве као ти, или слични само прцам по форуму.
Оне који су екстремно безобразни ставим на игнор листу...

Vidiš ni familija ne uvažava tvoj ekstremizam.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.