Fudbalska reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mi da pobedimo sve do kraja imacemo 16 bodova a Ukrajina i da izgubi od nas i od Portugala opet igra kod kuce sa Litvanijom i ako tu pobedi a gotovo je sigurno da hoce, onda ima isto bodova kao i mi, a gleda se medjusobni skor, a posto su nas razbili 5:0 tesko je ocekivati da mi njih dobijemo sa 6 golova razlike...
Jeste u pravu si, ja sam pobrkao nas i Portugal koji ima 8 poena. Ali opet bice sve do nas ako Portugal pobjedi Ukrajinu. 5:0 pobjedimo i idemo haha
 
Kako vreme prolazi dodjosmo cini mi se do onog Muslinovog da se SMS "ne uklaapa u sistem". Sad da li je tome kumovala njegova stagnacija i blede partije u bledom LAciju ili prosto ga je stvarno nemoguce uklopiti sa igracima koji su trenutno na raspolaganju, uglavnom nesto tesko ide. Jer to je igrac koji trazi loptu, a ako je das njemu onda Tadic treba da fizikalise umesto da diktira igru.
 
Kako vreme prolazi dodjosmo cini mi se do onog Muslinovog da se SMS "ne uklaapa u sistem". Sad da li je tome kumovala njegova stagnacija i blede partije u bledom LAciju ili prosto ga je stvarno nemoguce uklopiti sa igracima koji su trenutno na raspolaganju, uglavnom nesto tesko ide. Jer to je igrac koji trazi loptu, a ako je das njemu onda Tadic treba da fizikalise umesto da diktira igru.

I ja sam bas razmisljao o tome, ali ne zbog Tadica... Mislim ako su mogli Messi i Iniesta da igraju sto ne bi Tadic i Sergej.
 
Problem je taj sto je Barsa klub, a Srbija reprezentacija i nedovoljno je vremena za takvo uigravanje. Sto se Tadica tice on moze da bude solidan na boku ali je daleko daleko korisniji u sredini i to se videlo na mundijalu kada je prebacen desno nije vise uticao na igru, a shodno trenutnoj formi i onome sto pruza on mora da bude glavni. Jedino neka opcija sa obojicom ali onda da igramo sa 1 napadacem, a nekako mi ne ide da Mitrovic bude klupa kao ni spic reala i veliki talenat.
 
Problem je taj sto je Barsa klub, a Srbija reprezentacija i nedovoljno je vremena za takvo uigravanje. Sto se Tadica tice on moze da bude solidan na boku ali je daleko daleko korisniji u sredini i to se videlo na mundijalu kada je prebacen desno nije vise uticao na igru, a shodno trenutnoj formi i onome sto pruza on mora da bude glavni. Jedino neka opcija sa obojicom ali onda da igramo sa 1 napadacem, a nekako mi ne ide da Mitrovic bude klupa kao ni spic reala i veliki talenat.

Mene vise brine sto su nasi igraci u klubovima generalno slabo poceli sezonu... Ispade jos da je Grujic najbolji, a njega ne zove...
 
Tumba u ponedeljak saopštava spisak

Uskoro dolazi vreme i za reprezentacije.


1569591617637.png


Ljubiša Tumbaković, selektor naše nacionalne selekcije, u ponedeljak će saopštiti spisak igrača na koje računa za dve naredne utakmice.

Jedna je prijateljskog karaktera protiv Paragvaja, a druga je protiv reprezentacije Litvanije.

U Kruševcu je 10. oktobra meč protiv Paragvaja, dok će četiri dana kasnije Srbija igrati protiv Litvanije u gostima.

Tumbaković će spisak objaviti u ponedeljak od 12 časova.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top