• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

REO Speedwagon - američki rok bend

Sensei

Master
Moderator
Poruka
44.635
Kada sam prvi put čuo za njih, bila je to neka teška komercijala, nmeni tada bljutava. I čudio sam se odakle su toliko popularni jer su se često pominjali po američkim filmovima kao veliki bend.

Sad gledam, počeli su 1967. godine, i još uvek sviraju. U početku su bili dobri i za moje standarde, na ovom videu se lepo vidi da znaju da sviraju. I to dobro. To im je stvar sa prvog albuma iz 1971.

REO-Speedwagon - 157 Riverside Ave.

Jel ih neko sluša?

Sensei

Master
Moderator
Poruka
44.635
evo sad slušam

REO Speedwagon - Time for Me to Fly (Official Music Video)

i dalje ne volim, ali analiziram...
Izgleda da tekst pogadja dosta ljudi. Mislim da su to one pesme što Amerikaci vole na venčanjima da budu "naša pesma".
U komentarima vidim jedan kaže, "lepe memorije kad sam imao 10 godina". Znači, melos pogodan za pretin i tinejdžere?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.