Remote rad iz kog mesta u Srbiji, predlozi?

AlenFord

Početnik
Poruka
33
Treba mi preporuka za lokaciju u Srbiji iz koje bih radio remote.
Dakle zelim da iznajmim stan ili manju kucu u te svrhe na teritoriji Srbije.

Ne mora nuzno biti grad ali onda moram kupovati auto sto znatno podize troskove.
Navikao sam da vozim bicikl i tako da se snabdevam i resavam sta treba (znaci rute do 10ak km u jednom smeru su podnosljive), ali i neka vangradska lokacija mora imati opticki internet, te bi trebala da ima neki bolji market u krugu do 10 km i nekakvu socijalizaciju ali seoska infrastruktura je vrlo losa u Srbiji koliko sam video a socijalizacija na selu se svodi na ispijanje rakije sto me apsolutno ne interesuje.

Beograd je prilicno skup sto se smestaja tice i zagadjen je zrak mnogo, ali ima nekih delova gde su cene povoljnije i gde pretpostavljam da je zagadjenje mozda manje zbog sume ili kosave, ali ne poznajem detaljno grad.

Razmisljao sam o Subotici medjutim vidim da i tamo zna da bude vrlo los vazduh zimi (ista stvar vazi i za Novi Sad ali bi mi vise odgovarala Subotica - blize je Budimpesti). Juzna Srbija - pa trebalo bi da bude relativno blizu aerodroma u Nisu.

Ako imate neki predlog sa ovim u vezi slobodno napisite. Hvala :)
 
Treba mi preporuka za lokaciju u Srbiji iz koje bih radio remote.
Dakle zelim da iznajmim stan ili manju kucu u te svrhe na teritoriji Srbije.

Ne mora nuzno biti grad ali onda moram kupovati auto sto znatno podize troskove.
Navikao sam da vozim bicikl i tako da se snabdevam i resavam sta treba (znaci rute do 10ak km u jednom smeru su podnosljive), ali i neka vangradska lokacija mora imati opticki internet, te bi trebala da ima neki bolji market u krugu do 10 km i nekakvu socijalizaciju ali seoska infrastruktura je vrlo losa u Srbiji koliko sam video a socijalizacija na selu se svodi na ispijanje rakije sto me apsolutno ne interesuje.

Beograd je prilicno skup sto se smestaja tice i zagadjen je zrak mnogo, ali ima nekih delova gde su cene povoljnije i gde pretpostavljam da je zagadjenje mozda manje zbog sume ili kosave, ali ne poznajem detaljno grad.

Razmisljao sam o Subotici medjutim vidim da i tamo zna da bude vrlo los vazduh zimi (ista stvar vazi i za Novi Sad ali bi mi vise odgovarala Subotica - blize je Budimpesti). Juzna Srbija - pa trebalo bi da bude relativno blizu aerodroma u Nisu.

Ako imate neki predlog sa ovim u vezi slobodno napisite. Hvala :)
Subotica ti je što se tiče stanova ubedljivo najbolja opcija severnije od Beograda što se tiče cene-ponude.

Opet zavisi šta te ineteresuje i koliko voliš mir.
Ukoliko želiš gužvu, ludilo, provod onda nemoj ni slučajno da razmišljaš o bilo kom gradu sem Beograda i Novog Sada (pričam samo o severu SRB).

Subotica može da ti ponudi jeftini smeštaj, mir, poprilično zelenila u okolini. Dakle ako preferiraš mirniju atmosferu onda Subotica (Palić). Ukoliko želiš kombinaciju noćnog života, gužve ali i nekog zelenila i dosta skuplji smeštaj onda Novi Sad.

Da sam na tvom mestu izabrala bih ili neko mesto blizu NS-a na Fruškoj gori ili Palić (Subotica) a ako žudiš za ljudima Novi Sad.
 

Back
Top