Rekreativna odbojka

Sve zainteresovane devojke, koje zele da uzivaju i da se zabavljaju igrajuci odbojku i koje zele da napreduju u igri, okupljamo se u sali jedne gimnazije na Novom Beogradu, pa ko zeli moze da se javi za sve dodatne informacije!!!

Sve devojke dobre volje i dobrog raspolozenja su dobrodosle!!!!!

Pozdrav!!!

www.okmont.rs
 
Da, a mi sto smo nekad bile devojke, a sad zene u godinama?
Alooo, nikog nema da odgovori!
Trenirala sam odbojku u osnovnoj i srednjoj i volela bih da se malo pokrenem i sad, jer takav vid rekreacije mi jedino odgovara!
Ako neko zna gde ima rekreativna odbojka za zene, ili da se organizuje grupica zena za rekreativnu odbojku, bila bih mu zahvalna da objavi!!! Pozzz svim ljubiteljima odbojke!
 
Postoji mešovita grupa zaljubljenika u odbojku (osnovana još 1960.) kojoj trebaju novi članovi. Igra se po 1,5 sat - ponedeljkom od 17 h i četvrtkom od 16,30 h. Igra se u lepoj, klimatizovanoj sali Zavoda za sport i rekreaciju u Košutnjaku u Beogradu. Grupa okuplja ljude oba pola, različitih godina (uglavnom su stariji, ali žele i mlade da bi očuvali tradiciju).
 
Postoji mešovita grupa zaljubljenika u odbojku (osnovana još 1960.) kojoj trebaju novi članovi. Igra se po 1,5 sat - ponedeljkom od 17 h i četvrtkom od 16,30 h. Igra se u lepoj, klimatizovanoj sali Zavoda za sport i rekreaciju u Košutnjaku u Beogradu. Grupa okuplja ljude oba pola, različitih godina (uglavnom su stariji, ali žele i mlade da bi očuvali tradiciju).

Samo da pitam da li je ova grupa i dalje zainteresovana za prijem novih clanova? Da li je vreme sastajanja isto?

Hvala
 
U starom DiF u ulici Deligradskoj. Placa se sledeci mesec. Ako je oba termina oko dve hiljade mesecno. Ako je jedan termin onda je oko hiljadu din, zavisi koliko nas igra. Ponekad neko otkaze pa cena se promeni sasvim malo.
 

Back
Top