Rekreacioni sex, da ili ne?

*Mihal*

Domaćin
Poruka
4.181
Svakome je poznato da osim onog sexa izmedju dva zaljubljena partnera postoje i hiljade drugih nacina sexualnog opstenja. Razne brojcane varijante 2+1 2+2 itd, old&young, swing, outdoor ... sve to jednim imenom moglo bi se nazvati rekreacionim* sexom.


Zasto da?
ili
Zasto ne?


* Rekreacija - Raditi nesto iz zabave, zadovoljstva i razonode.
 
Svakome je poznato da osim onog sexa izmedju dva zaljubljena partnera postoje i hiljade drugih nacina sexualnog opstenja. Razne brojcane varijante 2+1 2+2 itd, old&young, swing, outdoor ... sve to jednim imenom moglo bi se nazvati rekreacionim* sexom.


Zasto da?
ili
Zasto ne?


* Rekreacija - Raditi nesto iz zabave, zadovoljstva i razonode.

chek, a izmedju dva zaljubljena para, tj dve zaljubljene osobe :neutral: ne mozze da se desi outdoor, na drvetu,old-young, kao da je sex rezervisan samo za od-do god. ..kad nas svrbi levo uvo..? shta kao ne mozze?
 
Svakome je poznato da osim onog sexa izmedju dva zaljubljena partnera postoje i hiljade drugih nacina sexualnog opstenja. Razne brojcane varijante 2+1 2+2 itd, old&young, swing, outdoor ... sve to jednim imenom moglo bi se nazvati rekreacionim* sexom.


Zasto da?
ili
Zasto ne?


* Rekreacija - Raditi nesto iz zabave, zadovoljstva i razonode.

Ne.
Potrebno mi je da budem pre svega duhovno, pa tek onda telesno zadovoljena, te mi samim tim rekreacije tog tipa nisu primamljive. :)

A zbog cega postavljac teme nije izneo svoj odgovor na postavljeno pitanje? ;)
 
Svakome je poznato da osim onog sexa izmedju dva zaljubljena partnera postoje i hiljade drugih nacina sexualnog opstenja. Razne brojcane varijante 2+1 2+2 itd, old&young, swing, outdoor ... sve to jednim imenom moglo bi se nazvati rekreacionim* sexom.


Zasto da?
ili
Zasto ne?


* Rekreacija - Raditi nesto iz zabave, zadovoljstva i razonode.

Najlepše trenutke ne delim sa bilo kojom šušom...potire se sama suština.
 
Ne.
Potrebno mi je da budem pre svega duhovno, pa tek onda telesno zadovoljena, te mi samim tim rekreacije tog tipa nisu primamljive. :)
A zbog cega postavljac teme nije izneo svoj odgovor na postavljeno pitanje? ;)

Duhovnost ... teski ti je to izazov Mimi,
Licno smatram sebe izuzetno duhovnom osobom, no ne vidim bas nesto tako mracno u tome da se ljudi opuste i na neki moderniji nacin,
ili mislis da sve dok ne postignes duhovno prosvetljenje telo ce morati da se strpi i ceka na red? :)
 
Dobro, koliko ljudi, toliko i ćudi. The chosen one :lol:

Svakako. Ali moraš priznati da je takvo opredeljenje neubičajeno nama koji nismo u fazonu deljenja, mi mislimo da ti drugačiji mogu imati seks sa više partnera s bilo kim, da ne biraju kad im već nije do jednog partnera.
Sećam se jedne tvoje koleginice, ovde, sa LJIS-a, zaprepastila me je izjavom da bi bila u trojci sa dečkom i svojom prijateljicom, nikako sa nekom nepoznatom curom, to mi je delovalo šokantno, a posle sam uočio da i neki drugi koji imaju iskustva u takvim varijantama rezonuju "samo sa poznatima".
 
Svakako. Ali moraš priznati da je takvo opredeljenje neubičajeno nama koji nismo u fazonu deljenja, mi mislimo da ti drugačiji mogu imati seks sa više partnera s bilo kim, da ne biraju kad im već nije do jednog partnera.
Sećam se jedne tvoje koleginice, ovde, sa LJIS-a, zaprepastila me je izjavom da bi bila u trojci sa dečkom i svojom prijateljicom, nikako sa nekom nepoznatom curom, to mi je delovalo šokantno, a posle sam uočio da i neki drugi koji imaju iskustva u takvim varijantama rezonuju "samo sa poznatima".

Nezgodno je onda što treba oboma da se dopadne :mrgreen:, stvarno treba odabrati:roll:
 
Ne odgovaraj pitanjima na postavljena pitanja Happy :)
Ako si za - dva prsta gore i kazi nam sta imas na srcu
Ako za ne - cuti ;)


Naravno da im niko ne brani da se swingaju i ostalo
shto, jel zabranjeno? :confused:
a da..mushki se ebu samo kad su zaljubljeni, nikad im nije doshlo da se istresu, samo da isprazne jaja..ohh jadni mushkarci pored nas zzena..mi smo zlo na ovom svetu :(
sex na njivi livadi, njivi, shumi, snegu..jel to rekreacioni?
ne bih rekla :/ mislim, ne mora da znachi..mozzda ljudi nisu mogli da sachekaju da dodju do kreveta..

da..sigurno..zaljubljeni par koji ''se swinga'' :neutral:
 
Duhovnost ... teski ti je to izazov Mimi,
Licno smatram sebe izuzetno duhovnom osobom, no ne vidim bas nesto tako mracno u tome da se ljudi opuste i na neki moderniji nacin,
ili mislis da sve dok ne postignes duhovno prosvetljenje telo ce morati da se strpi i ceka na red? :)

Nisam rekla da u tom vidu opustanja ima nesto mracno i nemam nista protiv da se drugi tako opustaju, mene to ne privlaci.
Kada jednom spoznas da kroz duhovno i telesno spajanje dve osobe mozes dobiti mnogo vise od tog trenutnog zadovoljstva sto ga nosi taj "moderan" vid relaksacije, neces ni pozeleti te druge varijante. ;)
 
shto, jel zabranjeno? :confused:
a da..mushki se ebu samo kad su zaljubljeni, nikad im nije doshlo da se istresu, samo da isprazne jaja..ohh jadni mushkarci pored nas zzena..mi smo zlo na ovom svetu :(
sex na njivi livadi, njivi, shumi, snegu..jel to rekreacioni?
ne bih rekla :/ mislim, ne mora da znachi..mozzda ljudi nisu mogli da sachekaju da dodju do kreveta..
da..sigurno..zaljubljeni par koji ''se swinga'' :neutral:

Opet postvljas pitanjca a nisi dala konkretan odgovor :lol:

Nista zabranjeno, sve se sme dok je iz dobre volje i nikome na stetu,
i volimo vas makar ste i zle :heart:

Vidis kako si mastovita, pitam se da to nije vec utkano u ljudsku prirodu da traze sex na sto vise nacina :lol:
 

Back
Top